Yenişehir Belediyesi 3 noktada çorba ikramında bulundu - Son Dakika

Yenişehir Belediyesi 3 noktada çorba ikramında bulundu

30.01.2023 16:18
Yenişehir Belediyesi 3 noktada çorba ikramında bulundu

Diyarbakır'ın Yenişehir Belediyesi, sabah saatlerinde 3 farklı durakta vatandaşlara sıcak çorba ikramında bulundu.

Diyarbakır'ın Yenişehir Belediyesi, sabah saatlerinde 3 farklı durakta vatandaşlara sıcak çorba ikramında bulundu.

Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Murat Beşikci'nın talimatıyla ilçenin yoğun bölgelerinden biri olan Ofis Semti'nde hafta içi her gün Üniversite ATM Durağı ile Dağkapı Hastaneler Durağına yerleştirdikleri tezgahlarda vatandaşlara ücretsiz sıcak çorba ikramına başladı.

Kurulan tezgahlarda sabahın erken saatlerinde sokakta bulunan tüm vatandaşlara sabah çorba ikramına başladıklarını ifade eden Başkan Beşikci, "Vatandaşlarımızın sabahın erken saatlerinde yoğunluk gösterdiği otobüs, minibüs ve servis araçlarının sürekli olarak ring halinde olduğu 3 durağımızda hafta içi her gün bu ikramımız devam edecektir. Bu uygulamamızı ilçemizin farklı noktalarına da taşıyacağız" dedi.

Vatandaşlar, çorba hizmetinden ötürü belediye yönetimine teşekkür ettiği belirtildi. - DİYARBAKIR

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
5. Harem-i Şerif'te asırlardır mukabele geleneği sürüyor 5. Harem-i Şerif'te asırlardır mukabele geleneği sürüyor Diyarbakır anneleri evlat nöbetini sürdürmekte kararlı Diyarbakır anneleri evlat nöbetini sürdürmekte kararlı Diyarbakır'ı, Türkiye şampiyonasında 1071 Malazgirt Anadolu Lisesi temsil edecek Diyarbakır'ı, Türkiye şampiyonasında 1071 Malazgirt Anadolu Lisesi temsil edecek

Son Dakika Yerel Yenişehir Belediyesi 3 noktada çorba ikramında bulundu - Son Dakika


Advertisement