Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Yenişehir Belediyesi, Dar Gelirli Ailelere Nakdi Destek Sağlıyor - Son Dakika

Yenişehir Belediyesi, Dar Gelirli Ailelere Nakdi Destek Sağlıyor

Mersin'in merkez ilçe Yenişehir Belediyesi, dar gelirli ailelere nakdi destek sağladığı Yenişehir Halk Kartı ile nisan ayı tutarlarını hesaplara yatırdı. 897 aile bu destekten yararlandı.

Yenişehir Belediyesi, Dar Gelirli Ailelere Nakdi Destek Sağlıyor
04.05.2023 - 17:10,

Mersin'in merkez ilçe Yenişehir Belediyesinin dar gelirli ailelere nakdi destek sağladığı 'Yenişehir Halk Kart'ın nisan ayı tutarları, ihtiyaç sahibi vatandaşların hesaplarına yatırıldı.

Yenişehir Belediyesi, Yenişehir Halk Kart ile dar gelirli vatandaşların yanında olmaya devam ediyor. Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit'in göreve geldikten sonra hayata geçirdiği ve dar gelirli vatandaşların yararlandığı 'Yenişehir Halk Kart'ın nisan ayı tutarları hesaplara yatırıldı. Yenişehir Belediyesinin ihtiyaç sahibi vatandaşların hayatını kolaylaştırmak ve aile bütçelerine katkı sunmak amacıyla hayata geçirdiği 'Yenişehir Halk Kart'tan bu ay 897 aile yararlandı.

Yenişehir Halk Kart uygulaması hem dar gelirli vatandaşlara hem de yerel esnafa can suyu oluyor. Yenişehir Halk Kart sahipleri, her ay kartlarına yatırılan 300 TL'lik tutarla alışverişlerde indirim uygulayan anlaşmalı yerel esnaftan alışveriş yapabiliyor. - MERSİN

Kaynak: İHA
YORUMLAR

Son Dakika Yerel Yenişehir Belediyesi, Dar Gelirli Ailelere Nakdi Destek Sağlıyor - Son Dakika


Advertisement