Yeşilyurt, Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde Verilen İftar Yemeğine Katıldı - Son Dakika
Yeşilyurt, Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde Verilen İftar Yemeğine Katıldı

Yeşilyurt, Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde Verilen İftar Yemeğine Katıldı

03.07.2016 15:03

AK Parti Erzurum İl Başkanı Fatih Yeşilyurt, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde meslek örgütleri, sivil toplum kuruluşları ve il başkanlarına yönelik düzenlediği iftar programına katıldı.

AK Parti Erzurum İl Başkanı Fatih Yeşilyurt, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde meslek örgütleri, sivil toplum kuruluşları ve il başkanlarına yönelik düzenlediği iftar programına katıldı.

İftar programında Cumhurbaşkanı Erdoğan ile kısa bir görüşme gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Yeşilyurt, "Cumhurbaşkanımızla kısa da olsa bir görüşme ve ilimiz sorunlarını kendilerine aktarma fırsatı bulduk. Kendileri konunun takipçisi olacağını ifade ederek tüm Erzurum halkına kalbi teşekkürlerini, muhabbetlerini ve sevgilerini göndermiştir. Türkiye genelinden sivil toplum örgütleri, meslek kuruluşlarının temsilcileri ve il başkanlarının yoğun olarak katıldığı iftar programında Erzurum'u temsil etmiş olmaktan büyük bir mutluluk duymaktayım" şeklinde konuştu. - ERZURUM

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Yeşilyurt, Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde Verilen İftar Yemeğine Katıldı - Son Dakika


Advertisement