SON DAKİKA YUSUF ÜRAS HABERLERİ

Son Dakika Yusuf Üras Haberleri


... Devamı

22:14
MHP'li Başkan, Eski Başkanın Oğlunu Yumrukla Hastanelik Etti Antalya’nın Kemer ilçesi Tekirova beldesinde, eski belediye başkanının oğlunun, MHP belde başkanı tarafından darp edildiği ileri sürüldü.
MHP'li Başkan, Eski Başkanın Oğlunu Yumrukla Hastanelik Etti
15:51
Eski Tekirova Belediye Başkanı Üras'a Tepki Eski Tekirova Belediye Başkanı Yusuf Üras'a, Güney Antalya Turizmi Geliştirme ve Altyapı İşletme Birliği (GATAB) Başkanlığı yaptığı dönemde işten çıkarıldıklarını iddia eden bir grup tarafından tepki gösterildi.
15:23
Kemer'de MHP Galip Geldi Kemer Belediye Başkanlığını, resmi olmayan sonuçlara göre MHP Adayı Mustafa Gül ikinci kez üst üste kazandı.
11:40
Emekli ve Engellilerden Üras'a Destek Antalya Tüm Emek Derneği Başkanı Tamer Ateş ile Engel-Yok Derneği Genel Başkanı Ayhan Mert, Kemer’e gelerek, AK Parti Kemer Belediye Başkan adayı Yusuf Üras’a destek vereceklerini belirtti.
Emekli ve Engellilerden Üras'a Destek
17:09
AK Parti Kemer Adayı Yusuf Üras, Şoförlerle Yemek Yedi AK Parti Kemer Belediye Başkan adayı Yusuf Üras, seçim çalışmaları kapsamında Antalya Şoförler Odası üyeleriyle yemekte bir araya geldi.
AK Parti Kemer Adayı Yusuf Üras, Şoförlerle Yemek Yedi
11:54
AK Parti Adayı Türel, Kemer'de Halkla Buluştu Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Menderes Türel, Seçim çalışmaları kapsamında Kemer’de ziyaretlerde bulundu.
AK Parti Adayı Türel, Kemer'de Halkla Buluştu
18:57
Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Türel Açıklaması Antalya Büyükşehir Adayı Türel, "Bizim siyaset anlayışımız, diğerlerinin siyaset anlayışı gibi değildir" dedi.
Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Türel Açıklaması
21:58
Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu Açıklaması Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, Ukrayna'daki olaylarla ilgili olarak, "Ortada bir kargaşa varsa bu kimsenin yararına değil her zaman olduğu gibi çatışma ve kavgalarda masum ve sivil insanlar zarar görüyor"Antalya'nın Kemer ilçesinde yaptığı açıklamada, gazetecilerin sorusu üzerine Ukrayna'daki gelişmeler hakkında açıklama yapan Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, "Ukrayna Avrupa Birliği ile ortaklık anlaşması imzalamadı.
Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu Açıklaması
20:15
AB Bakanı ve Başmüzakereci Çavuşoğlu, Kemer'de - Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, Kemer ilçesini ziyaret etti.
AB Bakanı ve Başmüzakereci Çavuşoğlu, Kemer'de -
18:39
AB Bakanı Çavuşoğlu Kemer'de AB Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya'nın Kemer İlçesi'nde bir dizi ziyarette bulundu.
AB Bakanı Çavuşoğlu Kemer'de
16:32
"Büyük Hizmetler Bize Nasip Oldu" Avrupa Birliği Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Size gelen adayın geçmişine ve yaptıklarına bir bakın. Ondan sonra oyunuzu kullanın." dedi.
'Büyük Hizmetler Bize Nasip Oldu'
15:36
AB Bakanı ve Başmüzakereci Çavuşoğlu, Antalya'da Çavuşoğlu, Kemer ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi.
AB Bakanı ve Başmüzakereci Çavuşoğlu, Antalya'da
15:06
AK Parti Kemer Teşkilatında İstifalar Parti üyesi 88 kişi daha istifasını sundu.
17:59
Kemer'de Otomobil ile Kamyon Çarpıştı: 1 Ölü 1 Yaralı Kazada AK Parti Kemer Belediye Başkan adayı Yusuf Üras'ın dayısı hayatını kaybetti.
Kemer'de Otomobil ile Kamyon Çarpıştı: 1 Ölü 1 Yaralı
16:00
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Türel - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Menderes Türel, "Memlekete hizmetkarlık konusunda bizimle kimse aşık atamaz, yarışamaz. Milletin artık iftiralara karnı tok" dedi.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Türel -
14:53
Antalya'da Yerel Seçimlere Doğru Ak Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Menderes Türel, Kemer Belediye Başkan adayı Yusuf Üras'ın Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılış törenine katıldı.
Antalya'da Yerel Seçimlere Doğru
14:36
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Türel Açıklaması "Memlekete hizmetkarlık konusunda bizimle kimse aşık atamaz, yarışamaz. Milletin artık iftiralara karnı tok.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Türel Açıklaması
14:25
Yerel Seçimlere Doğru AK Parti Kemer Belediye Başkan Adayı Yusuf Üras, seçim çalışmalarını Çamyuva beldesinde sürdürdü.
13:50
Yerel Seçimlere Doğru Kemer ilçesinde, arasında Tekirova ve Çamyuva Belediye Meclis üyelerinin de olduğu 5 kişi, AK Parti'den istifa ettiklerini açıkladı.
18:01
Gatab'dan Okullara Yazıcı ve Bilgisayar Desteği Güney Antalya Turizmi Geliştirme ve Alt Yapı İşletme Birliği(GATAB)“Okular Hayat Olsun” projesi kapsamında Kemer’deki okullara bilgisayar ve yazıcı desteğinde bulundu.
Gatab'dan Okullara Yazıcı ve Bilgisayar Desteği
17:16
AK Parti Kemer Gençlik Kolları Başkanı Minta Oldu AK Parti Kemer Gençlik Kolları Başkanı Abdullah Minta oldu.
15:40
AK Parti Kemer İlçe Teşkilatı Başkanı Derin Açıklaması "Üç gün öncesine kadar AK Partili olanlar, menfaatleri uyuşmayınca istifalara başladılar"
16:01
Kemer'de 61 Kişi AK Parti Üyeliğinden İstifa Etti Antalya Kemer ilçesinde 61 kişi, AK Parti üyeliğinden istifa etti.
16:55
Yerel Seçimlere Doğru AK Parti Kemer Belediye Başkan Adayı Yusuf Üras, Değirmendere Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi.
15:20
Antalya'da Yerel Seçimlere Doğru Kemer AK Parti Belediye Başkan Adayı Yusuf Üras Değirmendere’de vatandaşlarla bir araya geldi.
Antalya'da Yerel Seçimlere Doğru
19:18
Kemer'de Develer Sahada, Sahipleri Dışarıda Dövüştü Antalya'nın Kemer İlçesi'nde, geliri cami, lojman ve Kuran kursu yapılması için bağışlanan deve güreşlerinde deve sahipleri arasında kavga çıktı.
Kemer'de Develer Sahada, Sahipleri Dışarıda Dövüştü
17:54
Develer Sahada, Sahipleri Dışarıda Dövüştü Antalya'nın Kemer İlçesi'nde, geliri cami, lojman ve Kuran kursu yapılması için bağışlanan deve güreşlerinde deve sahipleri arasında kavga çıktı.
Develer Sahada, Sahipleri Dışarıda Dövüştü
17:35
Ak Parti Kemer Adayı Üras Gençlerle Birada AK Parti Kemer Belediye Başkan Adayı Yusuf Üras, gençlerle yemekte biraraya geldi.
10:52
Antalya'da Yerel Seçimlere Doğru Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Kemer Belediye Başkan Adayı Yusuf Üras, Kemer’in geleceği olan gençleri unutmadı.
Antalya'da Yerel Seçimlere Doğru
16:53
Antalya'da Yerel Seçimlere Doğru Antalya'nın Kemer ilçesine çeşitli incelemelerde bulunmak için gelen Kültür ve Turizm Bakanı Yardımcısı Abdurrahman Arıcı, AK Parti Kemer Belediye Başkan adayı Yusuf Üras ve AK Parti Kemer İlçe Başkanı Ferruh Derin ile birlikte odaları ziyaret etti.
Antalya'da Yerel Seçimlere Doğru
11:34
Antalya'da Yerel Seçimlere Doğru AK Parti Kemer Belediye Başkan adayı Yusuf Üras, Kemer’in hizmete aç kaldığını belirten Başkan Üras, “Kemer’i de Büyükşehiri de inşallah AK kadrolar yönetecek” dedi.
Antalya'da Yerel Seçimlere Doğru
10:46
Antalya'da Yerel Seçimlere Doğru AK Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Menderes Türel, seçim saha çalışmaları kapsamında Kemer’de ziyaretlerde bulundu.
Antalya'da Yerel Seçimlere Doğru
17:30
Kemer'de AK Parti Gençlik Kolları'ndan 40 Kişi İstifa Etti Antalya'nın Kemer İlçesi'nde, AK Parti İlçe Gençlik Kolları üyesi 40 kişi istifa dilekçelerini İlçe Başkanlığı'na verdi.
Kemer'de AK Parti Gençlik Kolları'ndan 40 Kişi İstifa Etti
16:25
Kemer'de 40 Kişi AK Parti Üyeliğinden İstifa Etti Antalya'nın Kemer ilçesi'nde 40 kişi AK Parti üyeliğinden istifa etti.
12:53
GATAB Yağmur Suyu Hatlarını Temizledi Antalya'nın Kemer ilçesinde yağmur suyu hatlarındaki tıkanıklık GATAB tarafından giderildi.
GATAB Yağmur Suyu Hatlarını Temizledi
18:48
Menderes Türel, aday tanıtım toplantısına katıldı - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Menderes Türel, "Endişe etmeyin, yaptığımız düzenlemelerle GATAB kapanmayacak, çalışanları Kemer'e hizmet etmeye devam edecek" dedi.
Menderes Türel, aday tanıtım toplantısına katıldı -
17:09
Türel, "Gatab Kapanmayacak" AK Parti Kemer Belediye Başkan adayı Yusuf Üras’ın aday tanıtım toplantısı ve seçim ofisi açılış töreni, Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Menderes Türel, Ak Parti İl Başkanı Mustafa Köse ve çok sayıda vatandaşın katılımıyla gerçekleştirildi.
Türel, 'Gatab Kapanmayacak'
15:20
Yerel Seçime Doğru AK Parti Kemer Belediye Başkan Adayı Üras: "Aslında sorunlar belli. Hiçbiri de çözülemeyecek sorun değil ama birileri yıllardır ötelemiş.
14:41
Antalya'da Yerel Seçimlere Doğru AK Parti Kemer Belediye Başkan adayı Yusuf Üras, Kuzdere ve Göynük pazar esnaflarından sonra Kemer Halk Pazarı esnafını ziyaret etti.
Antalya'da Yerel Seçimlere Doğru
16:09
Antalya'da Yerel Seçimlere Doğru AK Parti Kemer Belediye Başkan adayı Yusuf Üras, Kuzdere ve Göynük’teki semt pazarlarında esnafı ziyaret etti.
Antalya'da Yerel Seçimlere Doğru
13:19
Antalya'da Yerel Seçimlere Doğru AK Parti Kemer Belediye Başkan adayı Yusuf Üras, Kemer’in proje ve hizmete aç kaldığını belirterek, hak ettiği hizmeti AK Parti ile getireceklerini belirtti.
Antalya'da Yerel Seçimlere Doğru
11:44
Kemer Özlediği Hizmete Kavuşacak AK Parti Kemer Belediye Başkan Adayı Yusuf Üras, Kemer’in özlediği belediyecilik hizmetine kavuşacağını söyledi.
Kemer Özlediği Hizmete Kavuşacak
15:45
Başkan Üras," Kemer Hak Ettiği Hizmeti Alacak" Kemer Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan Yusuf Üras, Kemer’in hizmete aç olduğunu, Tekirova’daki istikrarı Kemer’e de getirmek için çalışacaklarını belirtti.
Başkan Üras,' Kemer Hak Ettiği Hizmeti Alacak'
15:09
GATAB Ekipleri Şiddetli Yağmurun Ardından Görevde Güney Antalya Turizmi Geliştirme ve Altyapı İşletme Birliği ekipleri, yağışların olumsuz etkilediği kamu kurumları ve mahallelerde çalışma yaptı.
14:40
GATAB Ekipleri, Yağmurda Tıkanan Büzleri Açtı Sağanak yağmur nedeniyle su baskınlarının yaşandığı Kemer'de, Alo GATAB hattına gelen ihbarlar üzerine ekipler yoğun bir çalışma başlattı.
GATAB Ekipleri, Yağmurda Tıkanan Büzleri Açtı
19:15
AK Parti Kemer Belediye Başkan Adayı Üras Oldu AK Parti Kemer Belediye Başkan adayının Yusuf Üras oldu.
AK Parti Kemer Belediye Başkan Adayı Üras Oldu
19:08
AK Parti Kemer Adayı Yusuf Üras Oldu AK Parti Kemer için Tekirova Belediye Başkanı Yusuf Üras'ı belediye başkanı adayı olarak gösterdi.
AK Parti Kemer Adayı Yusuf Üras Oldu
18:26
GATAB Başkanı Üras, AA'ya açıklamalarda bulundu - Güney Antalya Turizmi Geliştirme ve Altyapı İşletme Birliği (GATAB) Başkanı Yusuf Üras, İçişleri Bakanlığı Başmüfettişi tarafından her yıl yapılan rutin denetimlerin bazı yayın organları tarafından "soruşturma" şeklinde değerlendirildiğini söyledi.
GATAB Başkanı Üras, AA'ya açıklamalarda bulundu -
09:49
Başkan Üras'tan Okullara Destek Sürüyor Güney Antalya Turizmi Geliştirme ve Altyapı Birliği'nin (GATAB), ‘Okullar Hayat Olsun’ projesi kapsamında Antalya’nın Kemer ilçesindeki ilköğretim oklularına destek vermeye devam ediyor.
Başkan Üras'tan Okullara Destek Sürüyor
10:39
Gatab Hizmetlerine 2014 Yılında da Aralıksız Devam Edecek GATAB Başkanı Yusuf Üras, 2005 yılından bu yana Antalya’nın Kemer ilçesinin bir turizm merkezi olması için pek çok hizmete imza attıklarını belirtti.
Gatab Hizmetlerine 2014 Yılında da Aralıksız Devam Edecek
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 07:32:11. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA YUSUF ÜRAS HABERLERİ
[Hata Bildir]