Başımıza taş yağacak! Tavuğa tecavüz etti, o anları başka bir vatandaş kayda aldı - Son Dakika
3.Sayfa

Başımıza taş yağacak! Tavuğa tecavüz etti, o anları başka bir vatandaş kayda aldı

Mersin'de kaydedildiği öne sürülen görüntülerde bir vatandaşın tavuğa tecavüz ettiği görülüyor. Kısa sürede sosyal medyada yayılan görüntüler büyük infial yarattı. Olayın ardından ünlü sanatçı Haluk Levent de konuyla ilgili bir paylaşımda bulunarak "Yerini bilen var ise bizlerle irtibata geçsin" dedi.

28.05.2024 10:03

Mersin'in Toroslar ilçesinde çekildiği öne sürülen görüntüler sosyal medyada büyük infial yarattı. Bahsi geçen görüntüde bir kişinin tavuğa tecavüz ettiği görülüyor.

GÖZALTINA ALINDI

Bölgede yayın yapan yerel gazeteler emniyet ekiplerinin tavuğa tecavüz eden şahsın gözaltına alındığı bilgisini paylaştı. M.S. isimli şahsın emniyetteki ifadesinde "Bir anlık hislerimin kurbanı oldum" dediği öğrenildi.

CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ

İfadesi alındıktan sonra tutuklama istemiyle Mersin Cumhuriyet Savcılığına sevk edilen M.S. isimli şahsın "Hayvana kötü muamele ve cinsel istismar" suçundan çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

HALUK LEVENT AMELİYAT İÇİN DEVREDE

Görüntülerin sosyal medyada yayınlanması üzerine Haluk Levent de bir paylaşımda bulunarak "Mersinde tavuğa tecavüz videosunu izledim az önce. Buraya videoyu koyamıyorum. Ama yerini bilen var ise bizlerle irtibata geçsin lütfen, Büyük ihtimal ile ölür ama hızlı davranırsak Kemalpaşadaki çiftlikte ameliyata alabiliriz" ifadelerini kullandı.

Başımıza taş yağacak! Tavuğa tecavüz etti, o anları başka bir vatandaş kayda aldı

Son Dakika 3.Sayfa Başımıza taş yağacak! Tavuğa tecavüz etti, o anları başka bir vatandaş kayda aldı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  Yorumlar (12)

 • Galatasaray Spor kulübü: Kopsun artık kıymet 99 4 Yanıtla
 • Abdullah Baykal: Suriyeli olunca belirtilmiyor tabi neci olduğu 85 7 Yanıtla
 • Oguz null: Suriyeliymiş bende diyorum neden açıklanmıyor adı felan. gazetecileri toplayıp haberlerde Suriyeli olduğunu yazmayin diyen kişiler utanır mi acaba 67 1 Yanıtla
 • Tayfun Işık: zaten Nuh kavmini geçtik rabbim başımıza büyük bir musibet yollayacak depremde bizleri uyardı ama anlayan yok dünyanın çivisi çıktı rabbim çocuklarımızı korusun onlara güzel bir dünya asla birakamayacagiz 46 4 Yanıtla
  Burak Şan: Amin inşallah Lut kavmi olacaktı 22 1
 • Ömer Bilgin: Bu haber daha önceki haber, Suriyeli 32 1 Yanıtla
 • Volkan Ataş: Elbet bir gün horoz intikamını alacak 33 0 Yanıtla
  Mustafa Atmaca: hocam müthiş tespit...kısasakisas 5 0
 • Hallo Zusammen: Dünya da duymadığım be kadar pislik varsa Kendi ülkem de duydum ve duyuyorum ?? Neden bizim Halkımız ??? 26 0 Yanıtla
 • Depechs Modes: Suriyeliymis din kardesimiz 21 2 Yanıtla
 • Tüm yorumlar için tıklayınız

Advertisement