''Ben bu Beren'i yerim'' videosuyla ilgili iddiaların odağındaki muhabir ayrıntıları paylaştı - Son Dakika
3.Sayfa

''Ben bu Beren'i yerim'' videosuyla ilgili iddiaların odağındaki muhabir ayrıntıları paylaştı

Eşi Kenan Doğulu'yla tatil yaparken görüntülenen Beren Saat'e bir basın mensubunun ''Ben bu Beren'i yerim'' sözlerinin gündem olması üzerine TV kanalı inceleme başlatmıştı. Muhabir, videonun ayrıntılarını paylaşarak eleştirilen sözü, kendisinin değil, yanındakinin söylediğini belirtti.

25.06.2024 19:44

Beren Saat ve Kenan Doğulu çiftinin Muğla Bodrum'daki tatili sırasında bir basın mensubunun aldığı video görüntülerde duyulan konuşmalarda "Ben bu Beren'i yerim." sözleri tepki çekmişti. Konuyla ilgili Ekol TV'den yapılan açıklamada videoyla ilgili inceleme başlatıldığı belirtilirken iddiaların odağındaki muhabir, olayın ayrıntılarını paylaştı.

"SÖZÜ BENİM SÖYLEMEDİĞİM OLDUKÇA AÇIK"

Beren Saat'le ilgili çekilen ve tepki konusu olan videoyla ilgili Ekol TV magazin muhabiri Uğur Kotan'dan yapılan sosyal medya paylaşımında olayın ayrıntılarına yer verildi.Kotan, "Bahsi geçen haberde söylenen sözü benim söylemediğim paylaştığım videoda oldukça açıktır" ifadelerini kullandı.

Kotan'ın videolu paylaşımında şu ifadeler yer aldı: "İki gündür hakkımda yürütülen karalama kampanyasını sükunetle takip ediyorum. Bahsi geçen haberde söylenen sözü benim söylemediğim paylaştığım videoda oldukça açıktır. Ayrıca söyleyen kişiyi de "sus lan" diyerek uyarıp söylediği sözlere dikkat etmesi gerektiğini anlatmaya çalışıyorum... Bunların hepsi paylaştığım videoda kanıtlıdır.

İki gündür bunca haksız hakarete maruz kalmama rağmen ölü taklidi yapan ilgili kurumu ve muhabirini de şaşkınlıkla izliyorum. Olayın aslını araştırmadan hakkımda yapılan yalan yanlış tüm haberler ve yapılan hakaretlerle alakalı hukuki süreç başlatılacaktır.

Saygılarımla Uğur Kotan"

'Ben bu Beren'i yerim' videosu tepki çekmişti! İddiaların odağındaki muhabir ayrıntıları paylaştı
\'\'Ben bu Beren\'i yerim\'\' videosuyla ilgili iddiaların odağındaki muhabir ayrıntıları paylaştı

Son Dakika 3.Sayfa ''Ben bu Beren'i yerim'' videosuyla ilgili iddiaların odağındaki muhabir ayrıntıları paylaştı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (7)

  • ferhat eser: Bu haber büyük ihtimalle anlasilarak yapıldı ortada ne mağdur nede suçlu var yeni dizi yolda yani reklamlar 55 12 Yanıtla
  • Ender Kervancıoğlu: 40 yaşında taş gibi. Hiç bozulmadı. 21 11 Yanıtla
    ferhat eser: enderiye sen 25 yaşında eror verdin o nasıl olucak :)) 17 12
  • Şükrü null: hani çıplaklığı elestirince, kalbiniz kötü diyenler varya buna ne diyecekler bakalım. 11 7 Yanıtla
  • zühtü mert: Kimsenin kalbi temiz değil. Dötünüzü başınızı açmayın. Millet hep puan alma derdinde. 11 4 Yanıtla
  • Fatih Aydın: Kim yiyor, neden yiyor, ne yapılmak isteniyor, Her yuvarlak her zaman ceviz değildir :) 5 0 Yanıtla
  • Kemal Binboga: Kenan birşey demez çok geniş ye. 0 0 Yanıtla

Advertisement