Bingöl'de 57 Kilogram Esrar Maddesi Ele Geçirildi - Son Dakika
3.Sayfa

Bingöl'de 57 Kilogram Esrar Maddesi Ele Geçirildi

Bingöl\'de 57 Kilogram Esrar Maddesi Ele Geçirildi

Bingöl İl Jandarma Komutanlığı tarafından Genç ilçesinde yapılan operasyonda 55 kg toz esrar ve 2.5 kg kubar esrar olmak üzere toplamda 57 kg 500 gram esrar maddesi ele geçirildi. Bingöl Valiliği, güvenlik güçlerinin bölge halkının desteğiyle huzur ve güvenliği sağlamak için mücadelesini sürdürdüğünü belirtti.

02.03.2024 13:47  Güncelleme: 13:54
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Bingöl İl Jandarma Komutanlığı tarafından Genç ilçesinde yapılan operasyonda 57 kilo 500 gram esrar maddesi ele geçirildi.

Bingöl Valiliğinden yapılan açıklamada "Bingöl İl Jandarma Komutanlığı KOM Şube Müdürlüğü unsurlarınca uyuşturucu veya uyarıcı madde imal ve ticaretinin önlenmesine yönelik yapılan çalışmalar neticesinde Genç ilçesi kırsalında icra edilen faaliyet sonucunda 55 kg toz esrar, 2.5 kilogram kubar esrar olmak üzere toplamda 57 kilo 500 gram esrar maddesi ele geçirilmiştir. Güvenlik görevlilerimiz bölge halkımızın da desteğiyle huzur ve güvenliği sağlamak amacıyla, ilimiz genelinde emniyet ve asayiş hizmetlerine yönelik görev etkinliğini arttırmak için mücadelesini kararlılıkla sürdürmektedir" denildi. - BİNGÖL

Kaynak: İHA

Son Dakika 3.Sayfa Bingöl'de 57 Kilogram Esrar Maddesi Ele Geçirildi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement