Husumetli aileler arasında kavga! Kemer ve sopalar havada uçuştu - Son Dakika
3.Sayfa

Husumetli aileler arasında kavga! Kemer ve sopalar havada uçuştu

İstanbul Bağcılar'da iki aile arasında çıkan kavgada taraflar birbirlerine kemer ve sopalarla saldırdı. O anlar cep telefonu kamerasına yansıdı. Aralarında husumet bulunan iki aile üyeleri arasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesiyle iki grup birbirine kemer ve sopayla vurmaya çalıştı. Yumrukların havada uçuştuğu kavga, vatandaşların araya girmesiyle son buldu. O anlar bir vatandaşın cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

18.05.2024 10:40

İstanbul'da iki ailenin üyeleri arasında tartışma çıktı. Taraflar bir süre sonra ise kemer ve sopalarla birbirine saldırmaya başladı. Araya giren mahalleli, kavga edenleri ayırarak sakinleştirmeye çalıştı.

ELİNE GEÇİRDİĞİ SOPAYLA SALDIRDI

Olay, dün gece saatlerinde Bağlar Mahallesi'nde meydana geldi. Aralarında husumet bulunan iki aile henüz bilinmeyen nedenle hararetli şekilde tartışmaya başladı. Ancak her geçen dakika tansiyon biraz daha yükseldi. Evden aldığı sopayla dışarıdaki kalabalığın üstüne yürüyen adama, karşısındakiler de kemerlerini çıkartarak karşılık verdi.

KAVGAYA KADINLAR DA DAHİL OLDU

Yaşanan arbedeye kadınlar da dahil oldu. Bir kişinin, karşısındaki kadını iterek yere düşürdüğü ve ortamın daha da gerildiği görüldü. Sokaktan gelen sesler üzerine dışarıya dökülen mahalleli ise tarafları ayırmak için çaba gösterdi.

TARAFLARI KOMŞULAR SAKİNLEŞTİRDİ

Sopa, kemer ve yumrukların havada uçuştuğu kavga, araya girerek olayı yatıştırmaya çalışan kişiler sayesinde bir süre sonra son buldu. O anlardan geriye ise cep telefonu kamerasına yansıyan bu görüntüler kaldı.

Husumetli aileler arasında kavga! Kemer ve sopalar havada uçuştu

Son Dakika 3.Sayfa Husumetli aileler arasında kavga! Kemer ve sopalar havada uçuştu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (1)

  • ömer duman: Bağcılar'dan sonrasını okumadım 10 0 Yanıtla

Advertisement