Pompalı Silahla Dehşet Saçan Saldırganlar Hakim Karşısına Çıkarıldı - Son Dakika
3.Sayfa

Pompalı Silahla Dehşet Saçan Saldırganlar Hakim Karşısına Çıkarıldı

Pompalı silahla dehşet saçan saldırganlar hakim karşısına çıkarıldıBURSA - Bursa'da, aralarında alacak verecek meselesi olan şahsı ağır yaralayıp, iş yerini pompalı silahla tarayan 3 kişi, adliyeye sevk edildi.

08.08.2018 13:23

Pompalı silahla dehşet saçan saldırganlar hakim karşısına çıkarıldı

BURSA - Bursa'da, aralarında alacak verecek meselesi olan şahsı ağır yaralayıp, iş yerini pompalı silahla tarayan 3 kişi, adliyeye sevk edildi.

Olay merkez Yıldırım ilçesine bağlı Tütüncüoğlu Caddesi'nde bulunan bir tekstil fabrikasında meydana geldi. Aralarında alacak verecek yüzünden husumet olduğu öğrenilen Kadir A, iş yeri sahibi Hasan Alkan ile tartıştı. Olay yerinden ayrılan Kadir A, öğle saatlerinde yanında arkadaşları Turan S. ve Uğur H. ile birlikte araçla iş yerine geldi. Otomobilden inmeden iş yerine 8-9 el ateş eden 3 kişi, iş yeri sahibi Hasan Alkan'ı da karın bölgesinden ağır yaraladı. Olaydan sonra kaçan 3 şüpheli Yıldırım İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Yıldırım Araştırma ekipleri tarafından yakalandı. Yakalanan şahıslar ifadelerinde, suçlamaları kabul etti. 3 kişi emniyetteki işlemlerinin ardından adli makamlara sevk edildi.

Pompalı Silahla Dehşet Saçan Saldırganlar Hakim Karşısına Çıkarıldı
Kaynak: İHA

Son Dakika 3.Sayfa Pompalı Silahla Dehşet Saçan Saldırganlar Hakim Karşısına Çıkarıldı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement