Son dakika Ceyda Bölünmez Çankırı haberleri, Ceyda Bölünmez Çankırı son dakika, son dakika Ceyda Bölünmez Çankırı

Son Dakika Ceyda Bölünmez Çankırı Haberleri

 • Ulaştırma ve Altyapı Bakanı İzmir'in yeni çevre yolunu hızlandırmayı planlıyor
  21:18 Ulaştırma ve Altyapı Bakanı İzmir'in yeni çevre yolunu hızlandırmayı planlıyor

  Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, İzmir'in yeni bir çevre yoluna ihtiyacı olduğunu belirterek, projenin 31 Mart'tan sonra hızlandırılıp hayata geçirileceğini söyledi. Bakan Uraloğlu, İzmir'deki temasları kapsamında esnafı ziyaret etti ve partisinin adaylarına destek istedi. Ayrıca, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı ve İzmir Milletvekili Eyyüp Kadir İnan da seçimlerde Cumhur İttifakı adaylarına destek çağrısında bulundu.

 • Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan İzmir'de Esnaf Ziyareti Yaptı
  23 Şub Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan İzmir'de Esnaf Ziyareti Yaptı

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, Cumhur İttifakı'nın İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ ile birlikte Tarihi Kemeraltı Çarşısı'nda esnaf ziyareti yaptı. Işıkhan ve Dağ, esnafın sıkıntısını dinledi ve İzmir Valiliğini ziyaret ederek Mardinli hemşehrileriyle buluştu. Bakan Işıkhan, AK Parti adayları için destek istedi ve her mahalleye taziye evi kurulacağını açıkladı.

 • Bakan Işıkhan İzmir'de Mardinlilerle buluştu Açıklaması
  23 Şub Bakan Işıkhan İzmir'de Mardinlilerle buluştu Açıklaması

  Bakan Işıkhan, İzmir programı kapsamında esnaf ziyaretleri yaparak, AK Parti'nin millet hareketi olduğunu vurguladı. İstanbul, Ankara ve İzmir'in gerçek belediyecilikle buluşturulması gerektiğini belirten Işıkhan, Türkiye'nin son çeyrek asrının en büyük güvencesinin bu olduğunu ifade etti.

 • Bakan Işıkhan: 'İzmir 40 yıldır aynı'
  23 Şub Bakan Işıkhan: "İzmir 40 yıldır aynı"

  Bakan Işıkhan: "İzmir 40 yıldır aynı" "Cumhur İttifakı İzmir'i bir yıldız gibi parlatacak" Bakan Işıkhan, İzmir'de iş dünyası temsilcileriyle buluştu İzmir programı kapsamında kentin iş dünyası temsilcileriyle buluşan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Işıkhan, çocukluğunun ve gençliğinin...

 • Bakan Işıkhan: 'İzmir 40 yıldır aynı'
  23 Şub Bakan Işıkhan: "İzmir 40 yıldır aynı"

  İzmir'de iş adamları ile buluşan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, çocukluğunun ve gençliğinin İzmir'de geçtiğini ve şehirde 40 yıldır hiçbir şeyin değişmediğinibelirterek, değişime ihtiyaç olduğunu söyledi.

 • Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan: Türkiye Yüzyılı'na Yakışan Bir İş Kanunu ve Çalışma Hayatı İçin Elimizden Geleni Yapacağız
  23 Şub Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan: Türkiye Yüzyılı'na Yakışan Bir İş Kanunu ve Çalışma Hayatı İçin Elimizden Geleni Yapacağız

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, İzmir Ticaret Odasında düzenlenen bir etkinlikte yaptığı konuşmada, iş hayatında işçi ve işverenin haklarını korumayı önemsediklerini ve Türkiye Yüzyılı'na yakışan bir iş kanunu ve çalışma hayatı için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti. Işıkhan, kamuoyunda yer alan haberlerin dikkate alınmaması gerektiğini vurguladı ve çalışmaların iş hayatının tüm paydaşlarının ortak görüşleriyle belirleneceğini söyledi.

 • Siyasi Partiler Yerel Seçimlerde 26 Milletvekilini Belediye Başkan Adayı Gösterdi
  21 Şub Siyasi Partiler Yerel Seçimlerde 26 Milletvekilini Belediye Başkan Adayı Gösterdi

  Yerel seçimlerde siyasi partiler tarafından 26 milletvekili belediye başkan adayı olarak gösterildi. İYİ Parti 7, CHP ve Saadet Partisi 5'er, AK Parti ise 4 milletvekili ile yarışacak. Geçici aday listeleri 23 Şubat'ta ilan edilecek.

 • Hamza Dağ: İzmir için öncelik sorunların çözümü
  16 Şub Hamza Dağ: İzmir için öncelik sorunların çözümü

  AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hamza Dağ, İzmir Ticaret Odası Başkanı Mahmut Özgener ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek, İzmir'in kronik sorunlarını çözmek için çalışacaklarını belirtti. Dağ, ulaşım ve trafik sorunlarına öncelik vereceklerini, ayrıca teknoloji ve turizm alanında önemli projeler geliştireceklerini ifade etti. İZTO Başkanı Özgener ise Dağ'ın projelerinin İzmir'e ekonomik ve istihdam alanında önemli katkılar sağlayacağını söyledi.

 • AK Parti'nin İzmir adayı Hamza Dağ, 11 başlık altında projelerini açıkladı
  13 Şub AK Parti'nin İzmir adayı Hamza Dağ, 11 başlık altında projelerini açıkladı

  AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, 'Eşsiz İzmir Vizyon Lansmanı' ile projelerini duyurdu.

 • TBMM'deki 14 Milletvekili Belediye Başkan Adayı Gösterildi
  11 Şub TBMM'deki 14 Milletvekili Belediye Başkan Adayı Gösterildi

  Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde görevde bulunan 14 milletvekili, partileri tarafından belediye başkan adayı olarak gösterildi. Adayların seçilmesi durumunda Meclis sandalye dağılımı aritmetiğini etkileyecek.

 • Hamza Dağ, İzmir'de kadın girişimciler için projeler hazırladıklarını açıkladı
  10 Şub Hamza Dağ, İzmir'de kadın girişimciler için projeler hazırladıklarını açıkladı

  AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hamza Dağ, kadınların fırsat ve kaynaklara erişimlerinin kolay olması amacıyla girişimci, kendi işini kurmak isteyen kadınlar için kapsayıcı proje uygulamaları hazırladıklarını söyledi. Dağ, kadınların toplum ve aile kurumundaki önemli rolünün yanı sıra ekonomi, siyaset, eğitim, sağlık ve istihdamda aktif rol alarak İzmir'in marka şehir olması noktasında önemli bir güç olduğunu belirtti.

 • Kahramanmaraş merkezli depremlerin birinci yılında İzmir'de fotoğraf sergisi açıldı
  06 Şub Kahramanmaraş merkezli depremlerin birinci yılında İzmir'de fotoğraf sergisi açıldı

  Kahramanmaraş merkezli depremlerin birinci yılı nedeniyle İzmir'de fotoğraf sergisi açıldı ve anma töreni düzenlendi. Sergide, Kahramanmaraş'ta depremden önce ve sonra çekilmiş fotoğraflar yer aldı. AK Parti ve İYİ Parti adayları da sergiyi ziyaret ederek bilgi aldı. İzmir Depremzedeleri Dayanışma Derneği ise Bayraklı'daki Deprem Anıtı önünde anma etkinliği düzenledi ve depremde hayatını kaybedenler için dua edildi.

 • AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Eyyüp Kadir İnan'ın anneannesi İzmir'de defnedildi
  30 Oca AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Eyyüp Kadir İnan'ın anneannesi İzmir'de defnedildi

  AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı ve İzmir Milletvekili Eyyüp Kadir İnan'ın anneannesi Sevgi Softaoğlu'nun (73) cenazesi İzmir'de defnedildi. Ankara'da tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren Softaoğlu için Hacı Fatma Tatari Camiinde cenaze töreni düzenlendi. Törene birçok siyasi isim katıldı ve cenaze Aşağı Narlıdere Mezarlığına defnedildi.

 • AK Parti Konak Belediye Başkan Adayı Ceyda Bölünmez Çankırı, İzmir'e gerçek belediyeciliği gösterecek
  30 Oca AK Parti Konak Belediye Başkan Adayı Ceyda Bölünmez Çankırı, İzmir'e gerçek belediyeciliği gösterecek

  Ceyda Bölünmez Çankırı, Konak'ta temelleri sağlam atılan projelerle İzmir'e gerçek belediyeciliği göstereceklerini söyledi. Konak'ın potansiyelini ortaya çıkaramadığını belirten Çankırı, sorunları yerinde görmek için sokak sokak ziyaretler yapacaklarını ve hızlı çözümler üreteceklerini vurguladı.

 • Erdoğan İzmir'de.
  27 Oca Erdoğan İzmir'de.

  Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, İzmir'de aday tanıtım toplantısında; "Şu İzmir Körfezi'nin hâli nedir ya? Kokudan geçebiliyor muyuz? Geçemiyoruz. Bir zamanlar, Belediye Başkanı olmadan önce İstanbul'da Haliç işte böyleydi. Haliç'i bu pisliklerden hamdolsun biz kurtardık. Şu andaki zat göreve geldi, göreve geldikten sonra tekrar Haliç eski hâline dönmeye başladı. İzmir'in ilçelerinin, mahallelerinin, sokaklarının hâli ortada. Şu güzelim önce Körfez'i kokutup, sonra kimyasal madde ile o kokuyu bastırmaya çalışanların bu şehre verecekleri hiçbir şeyi yoktur" dedi.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan: Şehirlerimizin yıllarını heba etme devri sona ermiştir
  27 Oca Cumhurbaşkanı Erdoğan: Şehirlerimizin yıllarını heba etme devri sona ermiştir

  CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye'de artık sadece şovla, sadece yalanla, sadece algıyla belediye başkanlığı yaparak şehirlerimizin yıllarını heba etme devri sona ermiştir.

 • Cumhur İttifakı'nın İzmir'deki 30 ilçe belediye başkan adayları açıklandı
  27 Oca Cumhur İttifakı'nın İzmir'deki 30 ilçe belediye başkan adayları açıklandı

  Cumhur İttifakı'nın, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri için İzmir'deki 30 ilçe belediye başkan adayı tanıtıldı. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Halkapınar Spor Salonu'nda düzenlenen aday tanıtım töreninde AK Parti'den 25, MHP'den 5 olmak üzere Cumhur İttifakı'nın İzmir'deki 30 ilçe belediye başkan adayını açıkladı. AK Parti, Aliağa, Çeşme, Dikili, Foça ve Tire ilçelerinde MHP adayını destekleyecek.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmir ilçe belediye başkan adaylarını açıkladı
  27 Oca Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmir ilçe belediye başkan adaylarını açıkladı

  Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimler için bugün İzmir'de partisinin ilçe başkan adaylarını tanıttı.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti'nin İzmir ilçe adaylarını açıkladı
  27 Oca Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti'nin İzmir ilçe adaylarını açıkladı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İzmir İlçe Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı'nda ilçe adaylarını açıkladı. Bayraklı'da Uğur Demirezen, Buca'da Adnan Öztekin, Konak'ta Ceyda Bölünmez Çankırı aday oldu.

 • AK Parti'nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dağ: İzmir benim kıymetlimdir
  20 Oca AK Parti'nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dağ: İzmir benim kıymetlimdir

  CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan tarafından Aday Tanıtım Toplantısı'nda AK Parti'nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak açıklanan Hamza Dağ, İzmir'e dönüşünde havaalanında coşkuyla karşılandı.

 • AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, İzmir'de Karşılandı
  20 Oca AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, İzmir'de Karşılandı

  AK Parti'nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hamza Dağ, partililerce İzmir Adnan Menderes Havalimanı'nda karşılandı. Dağ, İzmir için yeni bir yola çıktığını ve şehrin ihtiyaçlarına vakıf olduklarını vurguladı. İzmir için hazırlanan projelerde emeği bulunduğunu belirten Dağ, İzmir'i daha yaşanabilir bir şehir haline getirmek için çalışacaklarını söyledi.

 • AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ İzmir'de Karşılandı
  20 Oca AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ İzmir'de Karşılandı

  AK Parti'nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, İzmir Adnan Menderes Havaalanı'nda partililer tarafından coşkuyla karşılandı. Dağ, miting alanında yaptığı konuşmada İzmir'in sorunlarına çözüm bulacaklarını ve şehri geliştirecek projeleri hayata geçireceklerini belirtti. AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı ve İzmir Milletvekili Eyüp Kadir İnan da Dağ'a desteklerini dile getirdi.

 • AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, Bayraklı Şehir Hastanesi'nde yeni yılın ilk bebeğini ziyaret etti
  01 Oca AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, Bayraklı Şehir Hastanesi'nde yeni yılın ilk bebeğini ziyaret etti

  AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, Bayraklı Şehir Hastanesi'nde 2024 yılının ilk bebeğini ziyaret etti. Çankırı, Yüsra Güleç'i hastanede ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı. Anne Sultaniye Güleç ile sohbet eden Çankırı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın selamını iletti. İzmirliler ise Cumhuriyet Meydanı'nda yeni yılı kutladı.

 • İzmir'de yeni yılın ilk bebeği 3 kilo 100 gram olarak dünyaya geldi
  01 Oca İzmir'de yeni yılın ilk bebeği 3 kilo 100 gram olarak dünyaya geldi

  İzmir'de yeni yılın ilk bebeği olan Yüsra Güleç, 3 kilo 100 gram olarak dünyaya geldi. Anne ve bebeği, AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı ziyaret etti.

 • İzmir'de Yeni Yılın İlk Bebeği Dünyaya Geldi
  01 Oca İzmir'de Yeni Yılın İlk Bebeği Dünyaya Geldi

  İzmir'de 2024 yılının ilk bebeği olan Yüsra, Sultaniye ve Uğur Güleç çiftinin çocuğu olarak dünyaya geldi. AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, aileyi ziyaret ederek Yüsra'ya altın taktı.

 • İzmir'deki 500 Yıllık Cami Restorasyonu Tamamlandı
  16 Ara İzmir'deki 500 Yıllık Cami Restorasyonu Tamamlandı

  İzmir'in Seferihisar ilçesinde bulunan Kaleiçi Sığacık Camisi'nin restorasyon çalışmaları tamamlandı. Cami, Kanuni Sultan Süleyman döneminde Bahriye komutanı olan Parlak Mustafa Paşa tarafından inşa edilmişti. Restorasyon çalışmalarıyla cami, eski ihtişamına kavuştu.

 • İzmir'de Hayvan Kurtarma Tatbikatı Gerçekleştirildi
  10 Ara İzmir'de Hayvan Kurtarma Tatbikatı Gerçekleştirildi

  İzmir'de hayvan arama kurtarma konusunda eğitim alan ekiplerin katılımıyla yangından hayvan kurtarma tatbikatı gerçekleştirildi. Hayvan Arama Kurtarma Derneği (HAK-TİM) uzmanlarından eğitim alan kursiyerler, tatbikatın ardından sertifikalarını aldı. Tatbikatta hayvanları başarıyla kurtaran ekipler, ormanda kamp yapan iki kişiyi de tahliye etti. Eğitimlerde 100 kişi sertifika almaya hak kazandı.

 • Mardin'de yerel kalkınma ve istihdama destek verecek restoran açıldı
  09 Ara Mardin'de yerel kalkınma ve istihdama destek verecek restoran açıldı

  MARDİN'de, yerel kalkınma için kendine yeten bir ekosistem kuran ve Türkiye'nin ilk sosyal kooperatifi olan Topraktan Tabağa Tarımsal Kalkınma Kooperatifi'nin yeni işletmesi Zamarot 1890'nın açılışı yapıldı.

 • Mardin'de sıfır atık modeline uygun restoran açıldı
  09 Ara Mardin'de sıfır atık modeline uygun restoran açıldı

  Mardin'de Topraktan Tabağa Tarımsal Kalkınma Kooperatifi tarafından sıfır atık modeline uygun tasarlanan restoran hizmete girdi. Restoran, tarihi bir yapıda faaliyet gösteriyor ve turizme ve istihdama katkı sağlayacak.

 • AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı: İzmirliler daha iyi bir belediyeciliği hak ediyor
  06 Ara AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı: İzmirliler daha iyi bir belediyeciliği hak ediyor

  AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, Türk Kadınının Seçme ve Seçilme Hakkının 89. Yıl Dönümü dolayısıyla Parlamento Muhabirleri Derneğini ziyaret etti. Çankırı, İzmir Büyükşehir Belediyesinin hizmetlerini yetersiz bulduğunu belirterek, İzmirlilerin daha iyi bir belediyeciliği hak ettiğini söyledi ve AK Parti'nin yerel seçimlerde İzmir'de oylarını artıracağını kaydetti.

 • AK Parti Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, Işılay Saygın'ın kabrini ziyaret etti
  05 Ara AK Parti Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, Işılay Saygın'ın kabrini ziyaret etti

  AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, Türk kadınının seçme ve seçilme hakkını elde etmesinin 89. yılı dolayısıyla merhum bakanlardan Işılay Saygın'ın kabrini ziyaret etti. Çankırı, Saygın'ın Türkiye'nin ilk kadın Turizm Bakanı ve ilk kadın Çevre Bakanı olduğunu vurgulayarak, Türk kadınlarının siyasetteki başarılarına dikkat çekti.

 • AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, su baskını mağdurlarıyla buluştu
  02 Ara AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, su baskını mağdurlarıyla buluştu

  AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, sağanak ve deniz taşkını sonucu ev ve iş yerlerini su basan vatandaşlarla buluştu. Çankırı, İzmir'deki altyapı eksikliğinin doğal afetleri felakete dönüştürdüğünü belirterek, önlem alınmadığını savundu.

 • AK Parti Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, şiddet mağduru kadınları istihdam eden işletmeyi ziyaret etti
  24 Kas AK Parti Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, şiddet mağduru kadınları istihdam eden işletmeyi ziyaret etti

  AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, İzmir'de şiddet mağduru kadınları istihdam eden Eylem Aydınalp'ın işletmesini ziyaret etti. Çankırı, devlet koruması sayesinde birçok kadının hayatına kaldığı yerden devam ettiğini belirterek, kadınların toplumda yeniden konumlandırılması için çalıştıklarını ifade etti. İşletme sahibi Eylem Aydınalp ise ziyaretten memnuniyetini dile getirerek, kadınların gücünü ortaya koyduklarını ve çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

 • 108 yaşındaki Sabiha Özar, AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı tarafından ziyaret edildi
  23 Kas 108 yaşındaki Sabiha Özar, AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı tarafından ziyaret edildi

  24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla ziyaret edilen Sabiha Özar, Atatürk ile olan anısını paylaştı. Milletvekili Çankırı, Özar'ın yaşayan bir tarih olduğunu belirterek, Türkiye Cumhuriyeti'nin gelişimine katkı sağlayan tüm isimlerin kendi adları ile yaşatılacağı bir ormanı kente kazandıracaklarını söyledi.

 • AK Partili Çankırı, kadın girişimcileri buluşturdu
  21 Kas AK Partili Çankırı, kadın girişimcileri buluşturdu

  AK Parti İzmir Milletvekili Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Ceyda Bölünmez Çankırı, "Türkiye'nin 100'ü Cumhuriyetin Kadınları" programında "Kadının değiştirici ve dönüştürücü gücü partimizin en önemli dinamosudur" dedi.

 • Milletvekilleri Çankırı ve Osmanağaoğlu, Kemalpaşa'da şehit aileleri ve gazilerle buluştu
  11 Kas Milletvekilleri Çankırı ve Osmanağaoğlu, Kemalpaşa'da şehit aileleri ve gazilerle buluştu

  AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı ile MHP İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, Kemalpaşa'da şehit aileleri ve gazilerle bir araya geldi.

 • İzmir'de Atatürk'ün Ölüm Yıl Dönümü Anma Programı Düzenlendi
  10 Kas İzmir'de Atatürk'ün Ölüm Yıl Dönümü Anma Programı Düzenlendi

  İzmir'de, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete intikalinin 85'inci yılı dolayısıyla anma programı düzenlendi. Programda konuşmalar, gösteriler ve sergiler yer aldı.

 • Cumhuriyet'in Kuruluşunun 100. Yıl Dönümüne Özel Resepsiyon
  29 Eki Cumhuriyet'in Kuruluşunun 100. Yıl Dönümüne Özel Resepsiyon

  İzmir Valiliği tarafından düzenlenen resepsiyonda Cumhuriyet'in 100. yıl dönümü ve Cumhuriyet Bayramı kutlandı. Davetliler arasında eski Genelkurmay Başkanı Hilmi Özkök, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ve diğer önemli isimler yer aldı. Vali Süleyman Elban, konuşmasında Cumhuriyet'in uzun ömürlü olmasını diledi ve birlik mesajı verdi.

 • AK Parti Milletvekili Çankırı, İzmir Körfezi'ndeki koku sorununu dile getirdi
  20 Eki AK Parti Milletvekili Çankırı, İzmir Körfezi'ndeki koku sorununu dile getirdi

  AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, İzmir Körfezi'nde koku sorununun devam ettiğini belirtti. Çankırı, gazetecilerle bir araya gelerek gazeteciliğin önemine vurgu yaptı ve İzmir'in gelişmesi için projelerinin olduğunu ifade etti. Ayrıca, CHP'li yerel yönetimlerin İzmir'de yeterli çalışmaları yapmadığını savundu ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı adaylığıyla ilgili erken konuşmanın zarar verebileceğini söyledi.

 • Menemen'de üç açılış birden
  17 Eki Menemen'de üç açılış birden

  Menemen Belediyesi, Türkelli'ye kazandırdığı; düğün salonunu, muhtarlık binasını ve 11 bin metrekare çevre ve peyzaj düzenlemesi çerçevesinde yeni nesil oyun gruplarından oluşan iki parkı düzenlenen törenle hizmete açtı.

 • İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, kadın kooperatiflerince kurulan pazarı açtı
  15 Eki İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, kadın kooperatiflerince kurulan pazarı açtı

  AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, "15 Ekim Dünya Çiftçi Kadınlar Günü" etkinlikleri kapsamında Bornova ilçesinde kadın kooperatiflerince kurulan pazarın açılışına katıldı.

 • İzmir'de taksi şoförüne kaldırım taşlı saldırı girişimi meclis gündemine taşınıyor
  15 Eki İzmir'de taksi şoförüne kaldırım taşlı saldırı girişimi meclis gündemine taşınıyor

  AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, İzmir'de taksi şoförüne yapılan kaldırım taşlı saldırı ve gasp girişiminin meclis gündemine taşınacağını açıkladı. Çankırı, sürücü ve müşterinin güvenli ulaşım sağlamasını hedefleyen çalışmanın, sürücü ve müşteriyi ayıran kabin sistemi ve panik butonunun geliştirilerek kullanılmasını amaçladığını belirtti. Olayın ardından AK Parti İzmir Milletvekili Çankırı, saldırıya uğrayan taksi şoförüne geçmiş olsun ziyaretinde bulundu ve konuyu meclise taşıyacağını söyledi.

 • İzmir'de Taksi Sürücüsüne Saldırı Meclis Gündemine Taşınıyor
  15 Eki İzmir'de Taksi Sürücüsüne Saldırı Meclis Gündemine Taşınıyor

  İzmir'de 62 yaşındaki taksi sürücüsü Selim Keleş'e kaldırım taşlı saldırıyla gasp girişimi Meclis gündemine taşınacak. Sürücü ve müşterinin güvenli ulaşım sağlamasını hedefleyen çalışma ile sürücü ve müşteriyi ayıran kabin sistemi ve panik butonu geliştirilerek kullanılacak.

 • AK Parti İzmir Milletvekili Çankırı, İzmir Büyükşehir Belediyesinin İmar Taleplerine Tepki Gösterdi
  14 Eki AK Parti İzmir Milletvekili Çankırı, İzmir Büyükşehir Belediyesinin İmar Taleplerine Tepki Gösterdi

  AK Parti İzmir milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, İzmir Büyükşehir Belediyesinin ekim ayı olağan meclis toplantısında yapılan imar taleplerinin 'ilkesel karar' gerekçesiyle olumsuz değerlendirilmesine tepki gösterdi. Çankırı, belediyenin yerel yönetim anlayışının kentin mağduriyet adresi haline dönüştüğünü belirtti ve planlı bir şehir statüsü kazanmanın acil ihtiyaç olduğunu vurguladı.

 • EGE'NİN EN BÜYÜK HASTANESİNDE AÇILIŞ İÇİN GÜN SAYILIYOR
  26 Eyl EGE'NİN EN BÜYÜK HASTANESİNDE AÇILIŞ İÇİN GÜN SAYILIYOR

  1)EGE'NİN EN BÜYÜK HASTANESİNDE AÇILIŞ İÇİN GÜN SAYILIYOR EGE Bölgesi'nin en büyük, Türkiye'nin dördüncü büyük hastanesi olma özelliğini taşıyan İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi'nde açılış için gün sayılıyor.

 • İzmir'deki orman yangınında düşen helikopterden kurtulan Kırgız pilotun tedavisi devam ediyor
  23 Eyl İzmir'deki orman yangınında düşen helikopterden kurtulan Kırgız pilotun tedavisi devam ediyor

  İzmir'in Menderes ilçesinde çıkan orman yangınına müdahale etmek için Tahtalı Barajı'ndan su almaya çalışırken düşen helikopterden atlayarak kurtulan Kırgızistan uyruklu ikinci pilot İsabekov Erkinbek'in tedavisi Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesinde sürüyor. Erkinbek'in sağlık durumu ise iyiye gidiyor.

 • İzmir Ticaret Odası Kadın İş İnsanları, Milletvekilleriyle Buluştu
  22 Eyl İzmir Ticaret Odası Kadın İş İnsanları, Milletvekilleriyle Buluştu

  İzmir Ticaret Odası yönetim kurulu, meclis ve komitelerinde görev yapan 30 kadın iş insanı, İzmir'in kadın milletvekilleriyle bir araya gelerek talep ve önerilerini paylaştı. Buluşmada, kadınların bir arada olduğunda her şeyin üstesinden geleceği vurgulandı ve tüm kadınlara birlik mesajı verildi.

 • Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz İzmir Valiliği ve AK Parti İl Başkanlığına ziyarette bulundu
  21 Eyl Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz İzmir Valiliği ve AK Parti İl Başkanlığına ziyarette bulundu

  Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, İzmir'e gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında İzmir Valiliği ve AK Parti İl Başkanlığına giderek görüşmelerde bulundu. İlk olarak İzmir Valiliği'ni ziyaret eden Yılmaz, burada Vali Süleyman Elban tarafından karşılandı. Daha sonra AK Parti İzmir İl Başkanlığına geçen Yılmaz, İl Başkanı Bilal Saygılı ve partililerle bir araya geldi.

 • Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz: Azerbaycan'ın toprak bütünlüğünü destekliyoruz
  20 Eyl Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz: Azerbaycan'ın toprak bütünlüğünü destekliyoruz

  Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, İzmir Ticaret Odası'nda yaptığı konuşmada, Azerbaycan'ın Karabağ'da attığı adımları desteklediklerini belirtti. Yılmaz, bölgede barış, refah ve kalıcı istikrarın tesisi için Azerbaycan'ın toprak bütünlüğünü koruma yönünde adımlar atmasının önemine vurgu yaptı. Ayrıca, Türkiye'nin ekonomik büyümesi ve uluslararası konumunu yükseltme çabalarına da değindi.

 • Cumhurbaşkanı Yardımcısı İzmir'e geldi
  20 Eyl Cumhurbaşkanı Yardımcısı İzmir'e geldi

  Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, İzmir'e bir dizi programa katılmak amacıyla geldi. İlk olarak Vali Süleyman Elban'ı ziyaret eden Yılmaz, daha sonra AK Parti İzmir İl Başkanlığı'nı ziyaret etti. Programı İzmir Ticaret Odası'nda düzenlenecek İş Dünyası Buluşması toplantısıyla devam edecek.

 • Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz İzmir Valiliği ve AK Parti İl Başkanlığını ziyaret etti
  20 Eyl Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz İzmir Valiliği ve AK Parti İl Başkanlığını ziyaret etti

  Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, İzmir Valiliği ve AK Parti İl Başkanlığını ziyaret etti. İzmir Valiliği'nde Vali Süleyman Elban tarafından karşılanan Yılmaz, şeref defterini imzaladı ve brifing aldı. Daha sonra AK Parti İzmir İl Başkanlığına geçen Yılmaz, İl Başkanı Bilal Saygılı ile görüştü ve partililerle bir araya geldi. Ziyarette Yılmaz'a AK Parti İzmir milletvekilleri Ceyda Bölünmez Çankırı, Mahmut Atilla Kaya ve Yaşar Kırkpınar da eşlik etti.

 • Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı İzmir AK Parti İl Başkanlığını Ziyaret Etti
  15 Eyl Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı İzmir AK Parti İl Başkanlığını Ziyaret Etti

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, İzmir programı kapsamında AK Parti İl Başkanlığını ziyaret etti. Bakan Işıkhan, İzmir'deki esnaf toplantısında tüm çalışanların ve kardeşlerin sorunlarını dinlemek için geldiklerini belirtti ve İzmir'in enerjisiyle 31 Mart'ta kaderini değiştireceğini söyledi.

 • Bakan Işıkhan, İzmir'de AK Partililerle bir araya geldi
  15 Eyl Bakan Işıkhan, İzmir'de AK Partililerle bir araya geldi

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, yerel seçimlerden sonra Türkiye'yi 4 yıl kesintisiz hizmet dönemi ile buluşturacaklarını söyleyerek, "Türkiye Yüzyılı'nı sizlerle birlikte inşa edeceğiz.

 • Bakan Işıkhan, İzmir Esnaf Buluşması'nda konuştu Açıklaması
  15 Eyl Bakan Işıkhan, İzmir Esnaf Buluşması'nda konuştu Açıklaması

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, "Elbette Türkiye bir kabuk değiştirme, ekonomik anlamda bir bağımsızlık süreci içerisindedir.

 • Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, yaşlı bakım sigortası hakkında açıklamalarda bulundu
  15 Eyl Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, yaşlı bakım sigortası hakkında açıklamalarda bulundu

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, İzmir programı kapsamında yaşlı bakım sigortası hakkında açıklamalarda bulundu. Işıkhan, yaşlı bakım sigortasının önemli bir hizmet olduğunu belirterek, bu sigortanın 5 yıllık zaman içerisinde hayata geçirileceğini söyledi. Ayrıca, Işıkhan gençlerin ve kadınların istihdama yönlendirilmesi gerektiğini vurgulayarak, çalışma hayatının gelişimi için işbirliği yapacaklarını ifade etti.

 • Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı İzmir'e geldi
  15 Eyl Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı İzmir'e geldi

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, İzmir programı kapsamında İzmir Valisi Süleyman Elban'ı ziyaret etti. Bakan Işıkhan, İzmir'de bir dizi program gerçekleştirecek ve esnaf ile buluşacak.

 • AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, Selanik'teki Atatürk Evi Müzesi'ni ziyaret etti
  14 Eyl AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, Selanik'teki Atatürk Evi Müzesi'ni ziyaret etti

  AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, Yunanistan'ın Selanik şehrindeki Atatürk Evi Müzesi'ne ziyarette bulundu. Çankırı, Cumhuriyetin 100'üncü kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Türkiye'nin Selanik Başkonsolosu Serkan Gedik eşliğinde Selanik Atatürk Evi'ni ziyaret etti. Ziyarette, Atatürk Evi Müzesi'nde yapılacak olan restorasyon çalışması da duyuruldu.

 • AK Parti'li Çelik: AK Parti'nin en genci Recep Tayyip Erdoğan'dır
  09 Eyl AK Parti'li Çelik: AK Parti'nin en genci Recep Tayyip Erdoğan'dır

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, İzmir'deki Gençlik Buluşması'nda yaptığı açıklamada, "Gençlik dediğimizde akla sadece yaşın gelmesi bizi kandıran bir şey.

 • İzmir'in düşman işgalinden kurtuluşunun 101. yıl dönümü coşkuyla kutlanıyor
  09 Eyl İzmir'in düşman işgalinden kurtuluşunun 101. yıl dönümü coşkuyla kutlanıyor

  İzmir'in düşman işgalinden kurtuluşunun 101. yıl dönümü kutlamaları başladı. Türk ordusunun 101 yıl önce İzmir'e girerken kullandığı güzergahta 'Zafer Yürüyüşü' düzenlendi. Gaziler, Anafartalar ile İkiçeşmelik caddelerinin ardından Cumhuriyet Meydanı'nda son bulan yürüyüşte İzmirliler, 350 metre uzunluğundaki dev Türk bayrağını birlikte taşıdı.

 • İzmir'in Kurtuluşu Zafer Yürüyüşü ile Kutlandı
  09 Eyl İzmir'in Kurtuluşu Zafer Yürüyüşü ile Kutlandı

  İzmir'in düşman işgalinden kurtuluşunun 101'inci yıl dönümü etkinlikleri, 'Zafer Yürüyüşü' ile başladı. İzmirlilerin katıldığı yürüyüşte 350 metrelik dev Türk bayrağı açıldı.

 • AKP İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı'ya CHP ve DEVA Partisi'nden yanıt
  31 Ağu AKP İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı'ya CHP ve DEVA Partisi'nden yanıt

  İzmir'de düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarının ardından AKP İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı'nın sadece AKP'lilerin katıldığını iddia etmesine CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu ve DEVA Partisi İzmir Milletvekili Seda Kaya Ösen'den fotoğraflı yanıt geldi.

 • CHP İzmir Milletvekillerine Tepki
  30 Ağu CHP İzmir Milletvekillerine Tepki

  AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü törenine katılmayan CHP İzmir milletvekillerine tepki gösterdi.

 • İzmirli iş insanı Nail Özkardeş ile avukat İpek Kurtmen dünyaevine girdi
  27 Ağu İzmirli iş insanı Nail Özkardeş ile avukat İpek Kurtmen dünyaevine girdi

  İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Nail Özkardeş ile avukat İpek Kurtmen, Çeşme ilçesindeki bir otelde dünyaevine girdi. Nikahı İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Tunç Soyer kıydı. Törene çok sayıda siyasetçi ve iş insanı katıldı.

 • AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı Gaziemir Esnafını Ziyaret Etti
  26 Ağu AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı Gaziemir Esnafını Ziyaret Etti

  AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, Gaziemir Esnaf Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi ziyaretinde bulundu. Çankırı, esnafın sorunlarına çözüm bulabilmek için çalıştay düzenleyeceklerini belirtti.

 • AK Parti Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, CHP'li belediyeleri eleştirdi
  22 Ağu AK Parti Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, CHP'li belediyeleri eleştirdi

  AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, Ödemiş ilçesinde yaptığı ziyaretlerde CHP'li büyükşehir belediye yönetimlerini eleştirdi. Çankırı, CHP'li belediyelerin vatandaşa hizmet vermediğini belirterek, şehirlerin yaşanmaz hale geldiğini söyledi. Ayrıca, Çankırı gönül belediyeciliği ile halkı yeniden buluşturacaklarını ve vatandaşın bu konuda karar vereceğini ifade etti.

 • AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz: Hedefimiz, Türkiye Yüzyılı'nda AK Parti belediyeciliği ile buluşmak
  16 Ağu AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz: Hedefimiz, Türkiye Yüzyılı'nda AK Parti belediyeciliği ile buluşmak

  AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz, yerel seçimlere ilişkin çalışmaların kapsamlı şekilde yürütüldüğünü belirterek, tüm iller, ilçeler ve beldelerin 'Türkiye Yüzyılı'nda AK Parti belediyeciliği ile buluşmasının hedeflendiğini söyledi. Yılmaz, 31 Mart 2024'te yeni bir başarı öyküsü yazmayı hedeflediklerini ifade etti.

 • AK Parti, 2024 yerel seçimlerinde AK belediyecilikle Türkiye'nin tüm illerini buluşturmayı hedefliyor
  15 Ağu AK Parti, 2024 yerel seçimlerinde AK belediyecilikle Türkiye'nin tüm illerini buluşturmayı hedefliyor

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz, 2024'te yapılacak yerel seçimlerde Türkiye'nin tüm illerinin, ilçelerinin, beldelerinin 'AK belediyecilikle' buluşmasını hedeflediklerini söyledi. Yılmaz, AK Parti Uşak İl Başkanlığı'nda partililerle bir araya geldi. Yılmaz, illere yaptıkları ziyaretlerde şehirlere yapılan yatırımları, geleceğe yönelik çalışmaları ve merkezi hükümetin hizmet seferberliğinin yerel yönetimlerdeki karşılığını değerlendirme imkanı bulduklarını söyledi. Muhalefetin kendi içlerinde 'birbirlerinin ayağını kaydırmak' için çalıştığını söyleyen Yılmaz, İstanbul, Ankara, Antalya ve İzmir gibi şehirlerin bugünlerde daha çok gündeme geldiğini ifade etti.

 • İzmir'de yerli buğday tohumları daha fazla ürün veriyor
  09 Ağu İzmir'de yerli buğday tohumları daha fazla ürün veriyor

  İzmir'de Efe, Kayra ve Meltem adlı yerli buğday tohumları, diğer türlere kıyasla dönüm başına daha fazla ürün verdi. Efe, Meltem, Kayra Yerli Tohum Milli Üretim Projesi'nin kapanış etkinliği, Aliağa ilçesine bağlı Helvacı Mahallesi'nde yapıldı. İzmir'in tarım, ticaret ve turizmiyle marka şehirler arasında yer aldığını belirten AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, tarım alanındaki çalışmaların takdire şayan olduğunu ifade etti. İl Tarım ve Orman Müdürü Mustafa Özen ise projenin güzel sonuçlar verdiğini ve yerli tohum çeşitlerinin hastalıklara daha dirençli olduğunu söyledi. Üreticilerin memnuniyetini dile getiren Özen, bu çeşitlerle elde edilen buğday veriminin ortalama 700 kilogramın üzerine çıktığını belirtti.

 • AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, Çankaya Otopark ve Alışveriş Merkezi Tahliye Kararını Eleştirdi
  03 Ağu AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, Çankaya Otopark ve Alışveriş Merkezi Tahliye Kararını Eleştirdi

  AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, Çankaya'daki çok katlı otopark ve alışveriş merkezinin depreme dayanıklı olmadığı gerekçesiyle esnafın tahliye edilmesine yönelik kararı eleştirdi. Çankırı, İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin rapor aldırdığını ve tekrar profesyonel bir firmadan karot alacaklarını belirtti. Esnafın binanın depreme dayanıklı olduğunu savunduğunu ifade eden Çankırı, otoparkın çalışmaya devam etmesine rağmen esnafın tahliye edilmesi kararını iyi niyetli bulmadıklarını dile getirdi.

 • AK Parti İzmir Milletvekilleri İzmir'deki Ulaşım Krizini Eleştirdi
  01 Ağu AK Parti İzmir Milletvekilleri İzmir'deki Ulaşım Krizini Eleştirdi

  AK Parti İzmir milletvekilleri Eyyüp Kadir İnan ve Ceyda Bölünmez Çankırı, İzmir'de metro ve tramvay çalışanlarının greve çıkmasının ardından yaşanan gelişmelere ilişkin açıklama yaptı. İnan, İzmir'de yaşanan ulaşım krizinde tedbir almayan Soyer ve ekibini eleştirerek, metro emekçilerinin özlük haklarını gasbedip İzmirlilerin ulaşım hakkını hiçe saydığını öne sürdü. Çankırı ise yönetimsizlik zihniyetinin İzmir'in sorunlarını ikiye katladığını belirterek, 2024'te bu zihniyeti uğurlayacaklarını ifade etti.

 • AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, Menderes ilçesinde muhtarlarla bir araya geldi
  27 Tem AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, Menderes ilçesinde muhtarlarla bir araya geldi

  AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, Menderes ilçesinde muhtarlarla bir araya geldi. Çankırı, muhtarlık makamının devletin en önemli kademeleri arasında olduğunu belirterek, İzmir'deki yerel yönetimlerin hizmet karnesini de muhtarlıkların tuttuğunu vurguladı. Ayrıca, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in CHP'deki değişim tartışmalarıyla gündeme geldiğini ifade eden Çankırı, muhalefetteki yöneticilerin korku içinde olduğunu savundu ve İzmirlilere sandıkta değişim yolunu göstereceklerini söyledi.

 • 2023 yılı narenciye ihracatında hedef 1 milyar doları aşmak
  26 Tem 2023 yılı narenciye ihracatında hedef 1 milyar doları aşmak

  Kalıntısız ve katma değerli üretim amacıyla Ege Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği ve İzmir Tarım ve Orman İl Müdürlüğü işbirliğinde gerçekleştirilen 'Akdeniz Meyve Sineğine Karşı Biyoteknik Mücadelenin Yaygınlaştırılması Projesi' ve 'İyi Tarım Uygulamaları Projesi' çerçevesinde 5 bin...

 • AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ni ziyaret etti
  25 Tem AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ni ziyaret etti

  AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ni ziyaret ederek talepleri dinledi. Ziyaret sonucunda hükümetin ekonomi kurmaylarının da yer alacağı bir çalıştay kararı çıktı. Çalıştayda, çeşitli meslek gruplarının temsilcileri ve paydaşları bir araya gelecek.

 • TBMM Dışişleri Komisyonu, Azerbaycan Milli Meclisi ile görüştü
  18 Tem TBMM Dışişleri Komisyonu, Azerbaycan Milli Meclisi ile görüştü

  TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Fuat Oktay ve beraberindeki komisyon üyeleri, Azerbaycan Milli Meclisi Başkanı Sahibe Gafarova ile bir araya geldi. Görüşmede, iki ülke arasındaki iş birlikleri ve ilişkiler ele alındı. Ayrıca, Türk Devletleri Parlamenter Asamblesi (TÜRKPA) kapsamında iş birlikleri ve parlamenter diplomasinin önemi de müzakere edildi.

 • TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Fuat Oktay, Azerbaycan'ı ziyaret etti
  18 Tem TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Fuat Oktay, Azerbaycan'ı ziyaret etti

  TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Fuat Oktay, beraberindeki komisyon üyeleriyle birlikte Azerbaycan'ın merhum Cumhurbaşkanı Haydar Aliyev'in kabrini ve Türk ve Azerbaycan şehitliklerini ziyaret etti. Oktay, ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada, Türkiye ile Azerbaycan arasındaki ilişkilerin ve parlamenter diplomasinin önünü daha da açmak için Bakü'de bulunduklarını belirtti.

 • Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Fuat Oktay ve beraberindeki komisyon üyelerini kabul etti
  17 Tem Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Fuat Oktay ve beraberindeki komisyon üyelerini kabul etti

  Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, resmi temaslarda bulunmak için Bakü'ye gelen TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Fuat Oktay ve beraberindeki komisyon üyesi milletvekillerini kabul etti. Oktay, Aliyev'e Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın selamlarını iletti ve Türkiye ile Azerbaycan arasındaki ilişkilerin son derece memnuniyet verici olduğunu vurguladı. Görüşmede, Orta Koridor, enerji ve ticaret alanındaki işbirlikleri konularında görüş alışverişinde bulunuldu.

 • AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı ve Milletvekilleri Bayramlaştı
  24 Haz AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı ve Milletvekilleri Bayramlaştı

  AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı ve beraberindeki milletvekilleri, 5 ilçede parti teşkilatları, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek bayramlaştı. Heyet, Karabağlar, Buca, Bornova, Bayraklı ve Konak'ta ziyaretlerde bulundu, Kemeraltı'nda esnafla buluştu. Saygılı, seçimlerin Türkiye'nin kader seçimleri olduğunu belirterek, çalışmaların soluksuz devam edeceğini ifade etti. Tarihi Kemeraltı Çarşısı ziyaretlerinde esnafın alt yapı ile ilgili yakınmalarının devam ettiğini belirten Saygılı, İzmir'in yoksunluk ve isyan döneminin biteceğini söyledi.

 • İzmir Barosu Başkanı, AKP Milletvekili'nin Eleştirilerine Can Atalay Yanıtı Verdi
  20 Haz İzmir Barosu Başkanı, AKP Milletvekili'nin Eleştirilerine Can Atalay Yanıtı Verdi

  İzmir Barosu Başkanı Sefa Yılmaz, AKP Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı'nın eleştirilerine cevap vererek, anayasaya uygun hareket edilmesi gerektiğini belirtti ve Can Atalay'ın serbest bırakılması gerektiğini söyledi.

 • AK Parti İzmir Milletvekili LGBT etkinliklerine sert tepki gösterdi
  18 Haz AK Parti İzmir Milletvekili LGBT etkinliklerine sert tepki gösterdi

  AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, İzmir Barosu'nun 'Onur Haftası' etkinliğini LGBT kimliksizleştirme olarak eleştirdi ve kamu niteliğindeki kurumun bu rezilliğe derhal son vermesi gerektiğini belirtti. Çankırı, LGBT ve uzantılarının aile yapısını zedeleyen birincil sebep olduğunu savundu ve İzmir Barosu'nun Anayasa ve yasalara göre hareket etmesi gerektiğini hatırlattı.

 • TBMM Komisyon Başkanları Belli Oldu
  15 Haz TBMM Komisyon Başkanları Belli Oldu

  TBMM Genel Kurulu'nda yapılan oylama sonucunda, Anayasa Komisyonu, Adalet Komisyonu, Milli Savunma Komisyonu, İçişleri Komisyonu, Dışişleri Komisyonu, Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu, Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu, Çevre Komisyonu, Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu, Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu, Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu, Dilekçe Komisyonu, Plan ve Bütçe Komisyonu, Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu ve Dijital Mecralar Komisyonu başkanları ve üyeleri belirlendi.

Advertisement