2013 yılında hayatını kaybetmişti! İlaçlar sonucu rengi mavi olan adamın fotoğrafları paylaşıldı - Son Dakika
28 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

2013 yılında hayatını kaybetmişti! İlaçlar sonucu rengi mavi olan adamın fotoğrafları paylaşıldı

20.03.2023 16:21

2013 yılında yaşamını yitiren Amerikan vatandaşı Paul Karason, yaşadığı sağlık sorunlarına çözümü kendi hazırladığı ilaçlarda arayınca rengi maviye döndü. Paul'un öldükten seneler sonra, mavi derisi ile çekilmiş görüntüleri ortaya çıktı. Vücudu masmavi olan Paul'a "Mavi Adam" ve "Şirin Baba" gibi lakaplar takıldı.

Paul Karason, bir dergide sağlıklı genç kalma ile ilgili okuduğu yazı sonrası ev yapımı gümüş kolloidal karışımı içmeye başladı.

DERİSİNİN RENGİ DEĞİŞTİ

Minik gümüş iyonları ve sıvı içinde asılı nanopartiküller içeren karışım, Paul'un derisinin tamamen renk değiştirmesine neden oldu. Ancak Paul kendisindeki bu değişimi fark etmedi. Bir arkadaşının kendisine vücudunun mavileştiğini söylemesi üzerine Paul, sonunda durumun farkına vardı.

2013 yılında ölmüştü! Kendi yaptığı ilaçlardan rengi maviye dönüşen adamın fotoğrafları yayınlandı

SAĞLIK SORUNLARI SONUCUNDA YAŞAMINI YİTİRDİ

Vücudunun renginin değişmesinden sonra ünlenen Paul, işsiz kaldı daha sonra da nişanlısından ayrıldı. Art arda gelen sorunlarla boğuşan Paul, prostat kanseri ve kalp sorunları ile mücadele ettikten sonra hayatını kaybetti.

YORUMLAR
500

Son Dakika Dünya 2013 yılında hayatını kaybetmişti! İlaçlar sonucu rengi mavi olan adamın fotoğrafları paylaşıldı - Son Dakika


Advertisement