Dizi gerçek oldu! Squid Game'de bulunan şeker kalıbı oyunu kafede oynanacak - Son Dakika

Dizi gerçek oldu! Squid Game'de bulunan şeker kalıbı oyunu kafede oynanacak

11.10.2021 17:33

Yayınlandığı günden itibaren büyük bir etki yaratan Squid Game dizisindeki şeker kalıbı oyunu gerçek oluyor. İskoçya'da bir kafe, şekerleri kırmadan kalıptan çıkaranlara bedava yemek hizmeti verecek.

Dünya genelinde büyük etki yaratan Squid Game dizisi çılgınlığı sürüyor. Önemli bir izleyici kitlesine ulaşmayı başaran dizideki oyunlar da hayli ilgi çekiyor. İskoçya'daki bir kafe ise başlattığı etkinlik ile müşterilerine şeker çıkarma oyununu oynatacak. Şekeri kırmadan çıkarabilenler, bedava yemeğin sahibi olacak.

ZİRVE HESAPLARI YAPIYORLAR

Hwang Dong-hyuk tarafından yazılan ve yönetilen Güney Koreli bir hayatta kalma drama televizyon dizisi olan Squid Game'de para sıkıntısı çeken oyuncuların aldıkları bir davet üzerine yaşadıkları anlatılıyor. Netflix'in paylaştığı en çok izlenen dizi ve filmlerin listesinin başında Bridgerton dizisi zirvede yer alıyordu ancak Netflix CEO'suna göre Güney Kore yapımı 'Squid Game' yakında zirveye çıkabilir.

Squid Game dizisi gerçeğe dönüştü! Şeker kalıbı oyununu oynayacaklar

KIRMADAN ÇIKARMALARI GEREKİYOR

Squid Game dizisinin üçüncü bölümünde karakterler yarışmanın ikinci turuna geçebilmek için bir iğne kullanarak sert bir bal peteği tabakasından önceden çizilmiş şekilleri çıkarmaları gerekiyordu. Yarışmacılar bal peteği şeklin sınırlarının dışına çıkarsa ya da verilen süreyi aşarlarsa yarışmadan eleniyordu.

DİZİDEN ESİNLENEREK OYUNU OYNATACAK

Independent Türkçe'de yer alan bir habere göre, Glasgow'daki Kcal Kitchen, Netflix dizisinden esinlenerek bu oyunun kendi versiyonunu başlattı ve oyunun detaylarını sosyal medyada paylaştı.

KAZANANLARA ÜCRETSİZ YEMEK

Yemek yiyenlere, üstünde Squid Game'de görülenlere benzer bir bal peteği olan bir yığın pankek veriliyor. Müşterilerin yemeği ücretsiz alabilmeleri için sadece bıçaklarını kullanarak şekli çıkarmaları gerekiyor.

Dizi gerçek oldu! Squid Game'de bulunan şeker kalıbı oyunu kafede oynanacak

Son Dakika Dünya Dizi gerçek oldu! Squid Game'de bulunan şeker kalıbı oyunu kafede oynanacak - Son Dakika Dünya


YORUMLAR
500

Son Dakika

Son Dakika: N Kolay 43. İstanbul Maratonu'nu erkeklerde 22 yaşındaki Ugandalı atlet Victor Kiplangat kazandı 11:17 Son Dakika: N Kolay 43. İstanbul Maratonu'nu erkeklerde 22 yaşındaki Ugandalı atlet Victor Kiplangat kazandı Son ankette vatandaşa 10:55 Son ankette vatandaşa "Yurt dışında yaşamak ister misiniz?" diye soruldu! 1 yıl içinde büyük değişim 2 çocuk annesi kadından olay yaratan itiraf: Kocamı aldatmadan duramıyorum, sonunda ikna oldu 10:29 2 çocuk annesi kadından olay yaratan itiraf: Kocamı aldatmadan duramıyorum, sonunda ikna oldu
Merve Boluğur'dan estetik itirafı: Elbiselerde dolgun dursun diye göğüslerimi büyüttürdüm 10:12 Merve Boluğur'dan estetik itirafı: Elbiselerde dolgun dursun diye göğüslerimi büyüttürdüm İran'dan Türkiye'ye karşı skandal oyun! Göçmenleri 08:56 İran'dan Türkiye'ye karşı skandal oyun! Göçmenleri "Türk askeri size ateş etmez" diyerek sınıra itmişler İşten kovulan kapıcı, su vanalarını kapatıp binayı ateşe verdi! 200 kişi korku dolu anlar yaşadı 08:15 İşten kovulan kapıcı, su vanalarını kapatıp binayı ateşe verdi! 200 kişi korku dolu anlar yaşadı
Ortaokulda iki öğrenciye taciz iddiası! Rezilliği kaldıramayan genç kız bir anda yere yığıldı 07:40 Ortaokulda iki öğrenciye taciz iddiası! Rezilliği kaldıramayan genç kız bir anda yere yığıldı Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'nun 19:37 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'nun "Kandil'i yerle yeksan edeceğim" sözlerine yanıt
Advertisement