Dünya bunu konuşuyor "Mars'ta doğdum" diyen çocuğun anlattıkları ürküttü - Son Dakika

Dünya bunu konuşuyor "Mars'ta doğdum" diyen çocuğun anlattıkları ürküttü

09.11.2021 13:40

Rusya'da yaşayan 24 yaşındaki Boriska Kipriyanovich isimli gencin anlattıkları ürküttü. Kipriyanovich, önceki yaşamında Mars'ta doğduğunu ve gezegende karşı karşıya gelen iki grup arasındaki nükleer savaştan sağ çıktığını iddia etti. Ailesi de çocuğun anlatımlarına ek olarak "Ona hiçbir şey öğretmememize rağmen 1 yaşından beri Mars'la ilgili konuşuyor" açıklamalarında bulundu. İşte Kipriyanovich'in dilden dile dolaşan hikayesi.

Volgograd kentinde yaşayan Boriska Kipriyanovich isimli gencin anlattıkları yeniden gündem oldu. Bebekliğinden bu yana süper zeka olarak adlandırılan genç, daha önce Mars'ta yaşadığını ve ikinci doğumunda Mars'ta değil Dünya'da doğduğunu iddia etti.

ÇOK ERKEN KONUŞMAYA BAŞLADI

Ailesi, Kipriyanovich'in küçük yaşlardan beri yüksek zekalı olduğunu bildiklerini ve çocuklarının çok erken konuşmaya başladığını anlattı. 1 yaşından bu yana Mars'la ilgili hikayeler anlattığı belirtilen çocuk, daha önce Mars'ta yaşadığını söyledi.

Dünya bu esrarengiz çocuğu konuşuyor! 'Mars'ta doğdum' diyerek anlattıkları ürküttü

"İKİ GRUP ARASINDA SAVAŞ ÇIKTI"

Boriska Kipriyanovich, Mars'ta yaşadıklarını çok iyi hatırladığını ve Kızıl Gezegen'de iki grup arasındaki nükleer savaşın büyük yıkım yarattığını anlattı. Kipriyanovich, savaş sırasında çok kişinin vurulduğunu ancak hala hayatta kalanlar olduğunu öne sürdü.

"EV VE SİLAH YAPMAYI ÖĞRENDİLER"

Kipriyanovich, Kızıl Gezegen'le ilgili daha da korkunç bilgiler verdi. Buna göre Mars'ta yaşayanların ev ve silah yapmayı öğrendiğini ancak onların kendisini şimdilik göstermeye niyetli olmadığını dile getirdi.

Dünya bu esrarengiz çocuğu konuşuyor! 'Mars'ta doğdum' diyerek anlattıkları ürküttü

"KARBONDİOKSİT SOLUYORLAR"

Kipriyanovich, "Mars'takiler karbondioksit soluyarak hayatta kalıyorlar. Dünya'ya geldiklerinde ise hayatta kalabilmeleri için yanlarında bir miktar karbondioksit getirmeleri gerekecek" dedi.

"GİZA PİRAMİTLERİNDE SIR VAR"

Rus genç, insan yaşamıyla ilgili olarak ise, "Büyük Gize Sfenksi'nin arkasında ortaya çıkarılması gereken bir sır var. Bu sır ortaya çıktığında insanların da hayatı değişecek. Piramitte bir açılma mekanizması var ancak tam hatırlamıyorum" diye konuştu.

Dünya bu esrarengiz çocuğu konuşuyor! 'Mars'ta doğdum' diyerek anlattıkları ürküttü
YORUMLAR (6)
  • mert çelik: herseyı hatırlıyor pıramıdı hatırlamıyor yaw he heee...ınsan dogunca beynı resetlı dogar...ınanmayın enayı olmayın Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Bilir Kişi : Yahu senede 1 kere falan çıkarıyorlar böyle haberler, milletin aklıyla dalga geçermişçesine... Komik haberler bunlar. Cevap Yaz 196 10 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Dünya Dünya bunu konuşuyor 'Mars'ta doğdum' diyen çocuğun anlattıkları ürküttü - Son Dakika Dünya


Advertisement