Evinde gördüğü manzara karşısında dondu kaldı! Dev yılan, sıçanı nefessiz bırakmış - Son Dakika

Evinde gördüğü manzara karşısında dondu kaldı! Dev yılan, sıçanı nefessiz bırakmış

20.09.2021 22:12
Evinde gördüğü manzara karşısında dondu kaldı! Dev yılan, sıçanı nefessiz bırakmış

Avustralya'da yaşayan bir adam, spordan eve döndüğünde karşılaştığı manzara karşısında dondu kaldı. Eve giren dev piton, sıçanı nefessiz bıraktıktan sonra yuvasına götürmeye çalıştı. Bu anlar objektiflere yansıdı.

Doğal yaşamın zengin olduğu ülkeler arasında yer alan Avustralya'da yırtıcı hayvanlar gündem olmaya devam ediyor. Brisbane kentinin banliyölerinden Kenmore'da yaşayan John Fegan isimli vatandaşın başına gelenler de ülke çapında çok konuşuldu.

YUVAYA TAŞIRKEN GÖRDÜ

Johng Fegan, arazisinde beslediği Reggie adındaki Avustralya keseli sıçanının eve giren yaklaşık üç metre uzunluğundaki bir halı pitonu tarafından duvara asılı bir yuvaya doğru taşırken gördü.

Evinde gördüğü manzara karşısında dondu kaldı! Dev piton, sıçanı nefessiz bırakmış

SIKI SIKIYA SARMIŞ

Hayvanı sıkı sıkıya saran hali pitonu, Fegan'ın eve çağırdığı yılan avcıları tarafından folluktan indirildiğinde Reggie isimli Avustralya keseli sıçanı ölümden kurtardı.

Evinde gördüğü manzara karşısında dondu kaldı! Dev piton, sıçanı nefessiz bırakmış

BEBEKLERİ DE KAYBOLMUŞ

Newsweek'e konuşan Fegan, 2011 yılından bu yana arazisindeki kutu içerisinde yaşayan sıçan Reggie'nin geçen yıl bir bebek sahibi olduğunu ancak bebeklerin kaybolduğunu söyledi.

Evinde gördüğü manzara karşısında dondu kaldı! Dev yılan, sıçanı nefessiz bırakmış

Son Dakika Dünya Evinde gördüğü manzara karşısında dondu kaldı! Dev yılan, sıçanı nefessiz bırakmış - Son Dakika Dünya


YORUMLAR
500

Son Dakika

Son Dakika: Türkiye'de 22 Ekim günü koronavirüs nedeniyle 228 kişi vefat etti, 28 bin 192 yeni vaka tespit edildi 19:47 Son Dakika: Türkiye'de 22 Ekim günü koronavirüs nedeniyle 228 kişi vefat etti, 28 bin 192 yeni vaka tespit edildi Su şişelerini neden tekmeledi? Antwerp maçının olay adamı Mesut Özil sessizliğini bozdu 19:43 Su şişelerini neden tekmeledi? Antwerp maçının olay adamı Mesut Özil sessizliğini bozdu Fenerbahçelileri üzecek ayrılık! Pelkas takıma veda etmeye hazırlanıyor 19:01 Fenerbahçelileri üzecek ayrılık! Pelkas takıma veda etmeye hazırlanıyor
Emsali olmayan kriz! Kanada ordusunun komuta kademesi cinsel saldırı davaları ile zorda 18:20 Emsali olmayan kriz! Kanada ordusunun komuta kademesi cinsel saldırı davaları ile zorda Durmak bilmeden yükselen dolara AK Partili Şamil Tayyar'dan da tepki geldi: Mutlaka bir izahı olmalı 17:34 Durmak bilmeden yükselen dolara AK Partili Şamil Tayyar'dan da tepki geldi: Mutlaka bir izahı olmalı Düğün günü altınları çalınan çifte güzel haber! Hırsız kameralardan kıskıvrak yakalandı 16:58 Düğün günü altınları çalınan çifte güzel haber! Hırsız kameralardan kıskıvrak yakalandı
Para birimleri TL'yi 6'ya katlaması üzerine Bulgarlar, Edirne'deki pazarlara akın etti 16:29 Para birimleri TL'yi 6'ya katlaması üzerine Bulgarlar, Edirne'deki pazarlara akın etti Meteoroloji sıcaklığın 10 derece birden düşeceğini bildirdi! Doğu Karadeniz ve Doğu Anadolu'da kar bekleniyor 15:08 Meteoroloji sıcaklığın 10 derece birden düşeceğini bildirdi! Doğu Karadeniz ve Doğu Anadolu'da kar bekleniyor
Advertisement