Taylandlı model Game, ısıl tedavi sırasında cayır cayır yandı - Son Dakika
Dünya

Taylandlı model Game, ısıl tedavi sırasında cayır cayır yandı

Tayland'da alternatif tıp tedavisi gören bir model, sindirim için yapılan ısıl tedavide alevler içinde kaldı. Karnında şifalı otların yakılması sırasında elbisesi ve üstündeki örtü alev alan modelin vücudunda üçüncü derece yanıklar oluştu.

05.12.2023 13:50  Güncelleme: 14:57
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Tayland'da sindirimine yardımcı olmak için alternatif tıp tedavisi gören model, alevler içinde kaldı. Modelin vücudunda üçüncü derece yanıklar oluştu.

MODELİN ELBİSESİ ALEV ALDI

İsmi sadece Game olarak açıklanan model, sindirime yardımcı olmak için karnına şifalı otların yakılmasını içeren "Phao Ya" adlı Tayland ısıl tedavisi için kliniğe gitti. Olaya ilişkin görüntülerde, karnının üzerinde bir havlu ve şifalı bitki karışımıyla yatakta yatarken doktor karışımı tutuşturmak için çay mumu çakmağını çaktığında, bir anda alevler modelin elbisesini ve üzerinde yattığı plastik örtüyü sardı.

Model ısıl tedavi sırasında alevler içinde kaldı

DOKTOR MODELİN YANIŞINI İZLEDİ

Model, acı içinde kıvranırken yataktan düştü. Klinikte bulunan hemşireler alevleri yastık ve battaniyeler ile söndürdü. Hemşireler alevleri söndürmeye çalışırken doktor köşede hiçbir şey yapmadan sadece olan biteni izledi.

Model ısıl tedavi sırasında alevler içinde kaldı

VÜCUDUNDA ÜÇÜNCÜ DERECE YANIKLAR OLUŞTU

Karın ve sırtında üçüncü derece yanıklar oluşan modelin, işine geri dönmesi için iki aylık bir tedaviden geçmesi gerekiyor. Model olay sonrası klinikten şikayetçi oldu.

Model ısıl tedavi sırasında alevler içinde kaldı
Taylandlı model Game ısıl tedavi sırasında alevler içinde kaldı
Taylandlı model Game ısıl tedavi sırasında alevler içinde kaldı
Taylandlı model Game, ısıl tedavi sırasında cayır cayır yandı

Son Dakika Dünya Taylandlı model Game, ısıl tedavi sırasında cayır cayır yandı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • İngilizlerin çay tutkusunun arkasında ne var?
  15:29 İngilizlerin çay tutkusunun arkasında ne var?

  İngiltere'de çayın günlük hayatta önemi ve çaya tuz eklemenin tartışması. Çayın İngiltere'ye gelişi, vergilerin düşürülmesi ve ulusal efsane yaratma süreci. Çayın farklı kültürlerdeki demleme yöntemleri ve İngilizlerin çayla olan bağı.

 • Gazze'deki Balıkçılar İsrail Saldırılarına Rağmen Geçim Mücadelesi Veriyor
  14:49 Gazze'deki Balıkçılar İsrail Saldırılarına Rağmen Geçim Mücadelesi Veriyor

  İsrail'in uzun süredir devam eden saldırıları ve abluka nedeniyle gıda kıtlığıyla karşı karşıya kalan Gazze Şeridi'ndeki balıkçılar, canlarını tehlikeye atarak deniz kıyısına inerek geçim mücadelesi veriyor. İsrail'in sınırlarını altı mil ile sınırladığı balıkçı tekneleri, hedef alınıyor ve balıkçılar silah ve hedef atışlarına maruz kalıyor. Balıkçılar, zorlu koşullar altında az gelir elde etmek için sahilde uzun saatler emek sarf ediyor.

 • Gazze'de ateşkes ne zaman? Bakan Fidan yanıtladı
  14:32 Gazze'de ateşkes ne zaman? Bakan Fidan yanıtladı

  Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Antalya Diplomasi Forumu'nda Gazze'deki durum ve beklenen ateşkes hakkında konuştu. Diplomasinin tüm imkanlarının kullanıldığını belirten Fidan, Ramazan'dan önce Gazze'de ateşkese ulaşılması için ciddi bir çaba olduğunu ifade etti.

 • Berlin'de RAF Soruşturması: Baskınlar Düzenlendi
  14:21 Berlin'de RAF Soruşturması: Baskınlar Düzenlendi

  Almanya'nın başkenti Berlin'de, eski RAF üyesi Daniela Klette'nin yakalanmasının ardından, soruşturma kapsamında bazı meskenlere baskınlar düzenlendi. Operasyonda gözaltına alınan 2 kişi serbest bırakıldı. RAF, 1970 ila 1990'lı yıllarda işlenen 33 cinayetten sorumlu tutuluyor.


Advertisement