Nehre girip tuttuğu timsahı önce haşladı sonra sos dökerek yedi - Son Dakika

Nehre girip tuttuğu timsahı önce haşladı sonra sos dökerek yedi

02.11.2021 18:00

Sosyal medyanın en çok konuşulan videoları arasında "Timsah yiyen kadın" videosu yeniden etkileşime girdi. Videoda, korkusuzca göle giren kadının gözüne kestirdiği timsahı yakaladığı görülüyor. Kadın önce canlı canlı haşladığı timsahı daha sonra soslayıp yedi.

Vahşi doğa, her devirde olduğu gibi günümüzde de insanların dikkatini çekmeye devam ediyor. Meşhur "Timsah yiyen kadın" videosu, sosyal medyada yeniden gündem oldu. Söz konusu videoda göle giren kadının, gözüne kestirdiği timsahı yakalayıp boynunu kırdığı görülüyor.

RAHAT TAVIRLARI DİKKAT ÇEKTİ

Milyonlarca görüntülenme alan videoda, kadının rahat tavırları gözden kaçmıyor. Profesyonelce davranan kadın, önce haşladığı timsah için ardında da sos yapıyor. Sosu timsahın üzerine döken kadın, köpeklerine ikram etmeyi de ihmal etmiyor.

İŞTAHLA YEDİĞİ GÖRÜLDÜ

Kadının timsahı haşladıktan sonra büyük bir iştahla tüketmesi de şaşkınlığa neden oldu. Uzak Doğu ülkesinde çekildiği belirtilen görüntüler Türkiye'de şaşkınlık yaratırken, bölge halkının timsahları sıklıkla tükettiği biliniyor.

YORUMLAR (2)
  • Esra Gündüz: İyi ki müslümanın diyorum. Timsahın etini yemeyi geçtim ,canlı canlı bir hayvanı haşlamak hangi dine hangi ırka hangi vicdana sığar. Yazık vallahi yazık. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Ersoy Sezer: zavallı yavru timsah. nasıl canı yanmıştır o kaynar suya girince. lanet kadın adam gibi öldür ondan sonra yap ne yapacaksan. canlı canlı haşlamak neymiş lanet olsun sana... Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500

Son Dakika Dünya Nehre girip tuttuğu timsahı önce haşladı sonra sos dökerek yedi - Son Dakika Dünya


Advertisement