Ali Babacan, MÜSİAD Başkanlar Toplantısı'na Katılıyor - Son Dakika

Ali Babacan, MÜSİAD Başkanlar Toplantısı'na Katılıyor

Ali Babacan, MÜSİAD Başkanlar Toplantısı\'na Katılıyor
Son Güncelleme: 03.01.2012 13:36

MÜSİAD'ın Ankara'da yapılacak "Başkanlar Toplantısı", Başbakan Yardımcısı Ali Babacan'ın katılımlarıyla gerçekleştirilecek.

MÜSİAD'ın Ankara'da yapılacak "Başkanlar Toplantısı", Başbakan Yardımcısı Ali Babacan'ın katılımlarıyla gerçekleştirilecek. Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği'nin (MÜSİAD) Ankara'da yapacağı "Başkanlar Toplantısı", Başbakan Yardımcısı Ali Babacan da katılımlarıyla gerçekleştirilecek.

MÜSİAD'dan yapılan açıklamaya göre "Başkanlar Toplantısı" 5 Ocak 2011 Perşembe günü Ankara Rixos Otel'de, Başbakan Yardımcısı Ali Babacan'ın katılımlarıyla gerçekleşecek. Başbakan Yardımcısı Ali Babacan ve MÜSİAD Genel Başkanı Ömer Cihad Vardan, 2011 yılının değerlendirmesi, 2012 beklentileri, Avrupa'da devam eden mali kriz ve Türkiye ekonomisinin son durumunun ele alınacağı özel toplantı öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulanacak.

MÜSİAD Başkanlar Toplantısı'nın ardından Başbakan Yardımcısı Ali Babacan ve MÜSİAD Genel Başkanı Ömer Cihad Vardan, ulusal medya kuruluşlarının Ankara temsilcileri ile öğle yemeğinde bir araya gelecek.

- Ankara

Kaynak: ANKA

Son Dakika Ekonomi Ali Babacan, MÜSİAD Başkanlar Toplantısı'na Katılıyor - Son Dakika


Advertisement