Ali Babacan, MÜSİAD Başkanlar Toplantısı'na Katılıyor - Son Dakika

Ali Babacan, MÜSİAD Başkanlar Toplantısı'na Katılıyor

03.01.2012 13:02
Ali Babacan, MÜSİAD Başkanlar Toplantısı'na Katılıyor

MÜSİAD'ın Ankara'da yapılacak "Başkanlar Toplantısı", Başbakan Yardımcısı Ali Babacan'ın katılımlarıyla gerçekleştirilecek.

MÜSİAD'ın Ankara'da yapılacak "Başkanlar Toplantısı", Başbakan Yardımcısı Ali Babacan'ın katılımlarıyla gerçekleştirilecek. Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği'nin (MÜSİAD) Ankara'da yapacağı "Başkanlar Toplantısı", Başbakan Yardımcısı Ali Babacan da katılımlarıyla gerçekleştirilecek.

MÜSİAD'dan yapılan açıklamaya göre "Başkanlar Toplantısı" 5 Ocak 2011 Perşembe günü Ankara Rixos Otel'de, Başbakan Yardımcısı Ali Babacan'ın katılımlarıyla gerçekleşecek. Başbakan Yardımcısı Ali Babacan ve MÜSİAD Genel Başkanı Ömer Cihad Vardan, 2011 yılının değerlendirmesi, 2012 beklentileri, Avrupa'da devam eden mali kriz ve Türkiye ekonomisinin son durumunun ele alınacağı özel toplantı öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulanacak.

MÜSİAD Başkanlar Toplantısı'nın ardından Başbakan Yardımcısı Ali Babacan ve MÜSİAD Genel Başkanı Ömer Cihad Vardan, ulusal medya kuruluşlarının Ankara temsilcileri ile öğle yemeğinde bir araya gelecek.

- Ankara

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Nallıhan'da temaslarda bulundu DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Nallıhan'da temaslarda bulundu Ali Babacan: Emekli Maaşıyla, Asgari Ücretle Geçinmek Diye Bir Şey Söz Konusu Değil Ali Babacan: Emekli Maaşıyla, Asgari Ücretle Geçinmek Diye Bir Şey Söz Konusu Değil Babacan'ın 'Biz Devraldığımızda Çeyrek Altın 70 Liraydı' Sözlerine Kadın Pazarcıdan Yanıt: '50 Liraya Bir Kilo Biber Sattık' Babacan'ın 'Biz Devraldığımızda Çeyrek Altın 70 Liraydı' Sözlerine Kadın Pazarcıdan Yanıt: '50 Liraya Bir Kilo Biber Sattık'
Kaynak: ANKA

Son Dakika Ekonomi Ali Babacan, MÜSİAD Başkanlar Toplantısı'na Katılıyor - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement