Alım Heyetleri, Ayakkabı Sektörünü Memnun Etti" - Son Dakika

Alım Heyetleri, Ayakkabı Sektörünü Memnun Etti"

Alım Heyetleri, Ayakkabı Sektörünü Memnun Etti"
Son Güncelleme: 11.01.2014 19:30

İZFAŞ Genel Müdürü Örs: "50'yi aşkın profesyonel ziyaretçinin fuarı gezmesi, katılımcı firmaları memnun etti.

İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri Tic. AŞ (İZFAŞ) Genel Müdürü Mehmet Şakir Örs, 35'incisi düzenlenen Ayakkabı Yaz  İzmir Ayakkabı, Çanta ve Aksesuarları Fuarı'nı 50'yi aşkın profesyonel alıcının ziyaret etmesinin katılımcı firmaları sevindirdiğini bildirdi.

Örs, yaptığı yazılı açıklamada, Azerbaycan, Fas, Filistin, Gürcistan, İsrail, Irak, Romanya, Ürdün, Yemen, Yunanistan'dan gelen alıcıların fuarda önemli iş bağlantıları gerçekleştirdiğini belirtti.

Fuardaki görüşmeler sonrasında alıcıların fabrika ziyaretleri gerçekleştirerek bayilik talebinde bulunduğunu kaydeden Örs, alım heyetlerinin konaklama ve transfer ulaşım giderlerinin İZFAŞ tarafından karşılandığını aktardı.

Fuarın en önemli etkinliklerinden birisinin alım heyeti olduğuna dikkati çeken Örs, "50'yi aşkın profesyonel ziyaretçinin fuarı gezmesi katılımcı firmaları memnun etti. Görüşmeler, iş adamlarının tanışmaları için çok faydalı oluyor. İş görüşmelerinin meyvelerinin fuardan sonra daha da iyi alınacağını düşünüyoruz" ifadesini kullandı.

Fuarların ticari işbirliğinin artırılması ve ihracat bağlantıları kurulmasında katılımcı ve ziyaretçiler arasında önemli bir köprü olduğuna işaret eden Örs, iş bağlantıları için önemli fırsat sunan alım heyeti programı ile Türk ayakkabı pazarının güçlendirilmesinin hedeflendiğini vurguladı. - İzmir

Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi Alım Heyetleri, Ayakkabı Sektörünü Memnun Etti' - Son Dakika


Advertisement