Doğa Koleji Öğrenci ve Velileri Pervin Kaplan ile Seminerde Buluştu - Son Dakika
Ekonomi

Doğa Koleji Öğrenci ve Velileri Pervin Kaplan ile Seminerde Buluştu

Doğa Koleji Öğrenci ve Velileri Pervin Kaplan ile Seminerde Buluştu

Doğa Koleji, güçlü YKS ve LGS hazırlık programlarıyla öğrencilerini geleceğe hazırlarken, gazeteci ve eğitim yazarı Pervin Kaplan ile düzenlediği seminerlerde öğrenci ve velilerini bilgilendirdi. Kaplan, YKS ve LGS sistemleri, başarı, bölüm ve üniversite seçimi konularında bilgi verirken, öğrenci motivasyonu ve doğru tercihler üzerine de konuştu.

29.02.2024 15:51  Güncelleme: 15:52
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Doğa Koleji öğrenci ve velileri, LGS ve YKS seminerlerinde gazeteci ve eğitim yazarı Pervin Kaplan ile bir araya geldi.

Doğa Koleji'nden yapılan açıklamaya göre, güçlü YKS ve LGS hazırlık programları ile öğrencilerini geleceğe hazırlayan Doğa Koleji düzenlediği seminerlerle öğrenci ve velilerini gazeteci ve eğitim yazarı Pervin Kaplan ile buluşturdu.

Doğa Koleji'nin YKS'ye hazırlanan öğrencileri 22 Şubat'ta Pervin Kaplan tarafından verilen "YKS Sistemi ve Başarı: Bölüm ve Üniversite Seçimi ve İpuçları" adlı seminere katıldı.

İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde yüz yüze gerçekleşecek seminer, tüm Doğa Koleji kampüslerinden çevrim içi izlendi.

Kaplan, 28 Şubat'ta da tüm LGS öğrencileri ile Doğa Koleji Acıbadem Kampüsü'nde "Adım Adım LGS: Hedef, Başarı ve Doğru Tercih" adlı seminerde buluşurken aynı tarihte Doğa Koleji Ataşehir 1 Kampüsü'nde "LGS'de Öğrenci Motivasyonu ve Doğru Tercih" konulu seminerde tüm veliler ile bir araya geldi.

Pervin Kaplan, öğrencilerden ve velilerden gelen soruları yanıtlayarak sınav kaygılarını azaltmaları gerektiğinin altını çizdi.

Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi Doğa Koleji Öğrenci ve Velileri Pervin Kaplan ile Seminerde Buluştu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • A101 APEC APX5 150 cc Maxi Scooter Özellikleri ve Fiyatı
  01:09 A101 APEC APX5 150 cc Maxi Scooter Özellikleri ve Fiyatı

  Türkiye'nin önde gelen zincir marketleri, son dönemlerde elektronik ürünler bir yana motosiklet ile de dikkat çekmeye devam ediyor. Son olarak birkaç gün önce APEC APS2 Elektrikli Moped getiren A101, şimdi ise APEC APX5 150 cc Maxi Scooter satmaya hazırlanıyor. A101 tarafından 18 Nisan Perşembe gününden itibaren satılmaya başlanacak APEC APX5 150 cc Maxi Scooter, fiyatı ile dikkat çekti. L3e-A2 kategorisindeki motosikletin azami hızı saatte 95 kilometre. Motor kapasitesi 149,6 cm iken, azami net gücü ve net torku ise sırasıyla 7,6 kW ve 10,7 Nm. A101 tarafından satılacak APEC APX5 150 cc Maxi Scooter'ın fiyatı ise 64 bin 990 TL olarak belirlendi.

 • Çin, telekomünikasyon şirketlerine AMD ve Intel için talimat verdi
  23:09 Çin, telekomünikasyon şirketlerine AMD ve Intel için talimat verdi

  Çin Sanayi ve Bilgi Teknolojileri Bakanlığı, ülkenin önde gelen telekomünikasyon şirketlerine Intel ve AMD gibi ABD'li yarı iletken şirketlerine ait çipleri, sistemlerinden kaldırmalarına yönelik bir talimat verdi. Bu adım, Amerika Birleşik Devletleri'nin Huawei'ye uyguladığı yaptırımlara tepki olarak atıldığı düşünülüyor.

 • 2023 Yılı İşgücü Piyasası Araştırması Sonuçları Açıklandı
  21:10 2023 Yılı İşgücü Piyasası Araştırması Sonuçları Açıklandı

  Türkiye İş ve İşçi Bulma Kurumu (İŞKUR), 2023 Yılı İşgücü Piyasası Araştırması sonuçlarını paylaştı. Araştırmaya göre, geleceğin meslekleri arasında yazılım mühendisi, e-ticaret uzmanı, yapay zeka uzmanı ve bilişim uzmanı yer alıyor. En fazla çalışan temininde güçlük çekilen meslekler ise makineci (dikiş), garson, ahşap mobilya imalat ustası, inşaat işçisi, akaryakıt satış danışmanı ve çelik kaynakçısı olarak belirlendi.

 • Esenyurt'ta bir ATM sahte 100 TL verdi
  17:51 Esenyurt'ta bir ATM sahte 100 TL verdi

  İstanbul Esenyurt'ta bir ATM, para çekmek isteyen birçok vatandaşa sahte para verdi. Sadece 100 TL'lerin sahte olduğunu belirten vatandaşlar o anları kayıt altına alınırken, vatandaşlar çevrede bulunan farklı ATM'lerin de farklı dönemlerde sahte para verdiğini söyledi.

 • IBAN ile ödeme alan işletmelere büyük ceza yolda
  17:10 IBAN ile ödeme alan işletmelere büyük ceza yolda

  Maliye Bakanlığı, IBAN ile ödeme alan işletmeleri araştıracak ve vergi kaçakçılığına karşı önlemler alacak. Bu iş yerlerine ceza uygulanacak ve vergi kaçıran kişiler tespit edilecek.


Advertisement