Edremit Esnaf Kefalet Kooperatifi'nde Alparslan Güven Tazeledi - Son Dakika
Ekonomi

Edremit Esnaf Kefalet Kooperatifi'nde Alparslan Güven Tazeledi

Edremit Esnaf Kefalet Kooperatifi\'nde Alparslan Güven Tazeledi

Balıkesir’in Edremit ilçesinde, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi’nin olağan genel kurulunda Mustafa Alparslan başkanlığındaki yönetim güven tazeledi.

31.01.2015 16:02
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Balıkesir'in Edremit ilçesinde, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi'nin olağan genel kurulunda Mustafa Alparslan başkanlığındaki yönetim güven tazeledi.

Edremit Belediye Meclisi salonunda yapılan genel kurulun divan başkanlığına Ahmet Dere seçildi. Kooperatif üyelerinin büyük ilgi gösterdiği genel kurulda konuşan Edremit Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Mustafa Alparslan, "Göreve geldiğimiz ilk gün yoğun bir çalışma içerisine girdik. Kooperatifimiz binasını üyelerimize yeniden restore ettirerek esnafımıza yakışır hale getirdik. 2014 yılı içerisinde Bölge Birliği ile dayanışma içinde çalışarak, Ankara'da hükümet temsilcileri ile görüşüp, plasmanların daha rahat ve fazla çıkartılması sağlandı" dedi.

Kredi faizlerinin de düşürüldüğüne dikkat çeken Alparslan, "Kooperatif kredi faizleri de bir yıllıklarda yüzde 4'e, 2-3-4 yıllık vadeli krediler yüzde 5'e kadar düşürülerek, kredi limitlerinin 125 bin liradan 150 bin liraya yükseltilmesi temin edilmiştir. Bir yılda üyelerimize 8 milyon 500 liralık kredi kullandırıldı" şeklinde konuştu.

Daha sonra yapılan seçimlerde Alparslan ve ekibi yeniden göreve seçildi. - BALIKESİR

Kaynak: İHA

Son Dakika Ekonomi Edremit Esnaf Kefalet Kooperatifi'nde Alparslan Güven Tazeledi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Marmaris'te Yeni Turizm Sezonu Hazırlıkları Başladı
  23:49 Marmaris'te Yeni Turizm Sezonu Hazırlıkları Başladı

  Muğla'nın turizm kenti Marmaris'te yeni sezon hazırlıkları hız kazandı. İlk turist kafilesi 10 Mart'ta gelecek. İşletmeciler tadilatları tamamlamak üzere ve oteller Nisan ayında misafirlerini ağırlamaya başlayacak. Geçen sezonki kazançlar yenileme çalışmaları için kullanıldı. GETOB Başkanı, 2023 sezonunun beklentilerin üzerinde geçtiğini belirtti ve erken rezervasyon fırsatlarını vatandaşlara tavsiye etti.

 • Dünyanın en büyük yolcu gemisi Kuşadası'na geldi
  23:07 Dünyanın en büyük yolcu gemisi Kuşadası'na geldi

  Kuşadası'na dünyanın en büyük yolcu gemilerinden biri olan Sun Princess ile turistler ve mürettebat geldi. Başkan Ömer Günel, gemi kaptanı ve şirket yöneticileriyle bir araya gelerek hediyeler takdim etti.

 • Gözler Kabine Toplantısı'nda! Masada vatandaşın belini büken gıda fiyatları var
  22:33 Gözler Kabine Toplantısı'nda! Masada vatandaşın belini büken gıda fiyatları var

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, bugün Beştepe'de toplanacak. Mart ayının ilk Kabine Toplantısı'nda ramazan ayı öncesi et ve gıda fiyatları, iç ve dış politikadaki gelişmeler, yerel seçim, öğretmen atamaları, ekonomide son durum ve ABD'den F-16 savaş uçağı tedarikinde gelinen nokta masaya yatırılacak.

 • Erken çiçek açan meyve ağaçları üreticiyi endişelendiriyor
  21:49 Erken çiçek açan meyve ağaçları üreticiyi endişelendiriyor

  Kırklareli'de hava sıcaklığının mevsim normalleri üzerinde seyretmesi sebebiyle meyve ağaçları erken çiçek açmaya başladı. Üreticiler, don riski nedeniyle meyvelerin zarar görebileceğinden endişe duyuyor.

 • Başiskele Belediye Başkanı Mehmet Yasin Özlü, Yeniköy Biyolojik Arıtma Tesisi'ni ileri biyolojik arıtma tesisine dönüştüreceğini açıkladı
  21:06 Başiskele Belediye Başkanı Mehmet Yasin Özlü, Yeniköy Biyolojik Arıtma Tesisi'ni ileri biyolojik arıtma tesisine dönüştüreceğini açıkladı

  Başiskele Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Mehmet Yasin Özlü, Yeniköy Biyolojik Arıtma Tesisi'nin yeni dönemde ileri biyolojik arıtma tesisine dönüştürüleceğini duyurdu. Özlü, projelerini tanıttığı programda atık su salınımının engellenmesinde önemli rol oynayan tesisin Kocaeli Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle geliştirileceğini belirtti.

 • Cezayir ve İran arasında 5 işbirliği anlaşması imzalandı
  20:55 Cezayir ve İran arasında 5 işbirliği anlaşması imzalandı

  Cezayir Cumhurbaşkanı Abdülmecid Tebbun ile İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi'nin görüşmesinin ardından enerji, medya, spor, turizm ve petrol ile gaz alanlarında 5 işbirliği anlaşması imzalandı. İki liderin özel görüşmesi, Cezayir'deki Muradiye Sarayı'nda gerçekleşti.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan: Piyasa gerçeklerinden kopuk fiyat artışlarına mücadele edeceğiz
  19:47 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Piyasa gerçeklerinden kopuk fiyat artışlarına mücadele edeceğiz

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Muğla programı kapsamında yaptığı konuşmada, Türkiye'nin büyüme, ihracat ve turizmdeki başarılarından bahsederek, piyasa gerçeklerinden kopuk fiyat artışlarıyla mücadele edeceklerini belirtti. Ayrıca, seçim sonuçlarıyla ülkenin güven ve istikrarının korunduğunu vurguladı ve yerel yönetimlerle işbirliği yaparak deprem hazırlıklarının hızlandırılacağını söyledi.


Advertisement