GYODER Yönetim Kurulu Başkanlığı'na Mehmet Kalyoncu seçildi - Son Dakika

GYODER Yönetim Kurulu Başkanlığı'na Mehmet Kalyoncu seçildi

23.06.2021 13:26
GYODER Yönetim Kurulu Başkanlığı'na Mehmet Kalyoncu seçildi

Gayrimenkul Yatırımcıları Derneği (GYODER) Yönetim Kurulu Başkanlığı'na Mehmet Kalyoncu seçildi.

Gayrimenkul Yatırımcıları Derneği (GYODER) Yönetim Kurulu Başkanlığı'na Mehmet Kalyoncu seçildi.

Dernekten yapılan açıklamaya göre, GYODER, 21'inci olağan seçimli genel kurulunu gerçekleştirdi.

Geçen yıl yönetim kurulu kararı ile GYODER Başkanlığı'nı üstlenen Mehmet Kalyoncu, genel kurulda, oy birliği ile yönetim kurulu başkanlığına seçildi.

Yeni yönetim kurulu (asil) üyeleri şu isimlerden oluştu:

"Mehmet Kalyoncu (başkan), Neşecan Çekici (başkan yardımcısı, sayman), Ayla Heyfegil (başkan yardımcısı), Sertac Karaağaoğlu (başkan yardımcısı), Tuğra Gönden (başkan yardımcısı), Avi Alkaş, Vedat Aşçı, İnanç Kabadayı, Hakan Gedikli, Zeki Akbal, Ahmet Cangöz, Murat Kader, Hasan K. Bolat, Cem Yılmaz, Özen Kuzu, Mert Boysanoğlu, Yağmur Yaşar, Musa Aykaç, Umut Durbakayım, Zeynep Torun, Mustafa Özkan."

"Hep birlikte sektörümüzü bu yeni dünyaya hazırlamak zorundayız"

Açıklamada görüşlerine yer verilen GYODER Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kalyoncu, üstlendiği başkanlık görevini büyük bir heyecanla sürdüreceğini belirterek, yeni hedefler doğrultusunda GYODER'in kimliğinin daha yenilikçi bir yapıya bürüneceğini kaydetti.

Gayrimenkul sektörünü çok hareketli ve farklı bir dönemin beklediğini aktaran Kalyoncu, şunları kaydetti:

"Bundan sonra birçok yenilik hayatımızı, ekonomimizi, sektörümüzü hatta bireysel alışkanlıklarımızı etkileyecek. GYODER ailesi olarak, hep birlikte sektörümüzü bu yeni dünyaya hazırlamak zorundayız. Yenilikleri kaçırma, geride kalma lüksümüz yok. Biz bu yeni dünyaya hazırlanmanın, '3T' olarak kısalttığımız prensiplerle (tabiat, teknoloji ve tasarım) güçlendirilmiş bir kültürle mümkün olabileceğine inanıyoruz. Sektörümüzün doğaya saygılı, teknolojinin en güncel imkanlarından faydalanan ve iyi tasarlanmış projeler üretme motivasyonuyla hareket etmesi ve ürettiğimiz her bir projenin, çaktığımız her bir çivinin şehirlerimize bir iz bıraktığının bilincinde olması gerekiyor. Ürettiğimiz her proje, kendi çocuklarımıza layık gördüğümüz nitelikte olmalı."

GYODER Yönetim Kurulu Başkanlığı'na Mehmet Kalyoncu seçildi

Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi GYODER Yönetim Kurulu Başkanlığı'na Mehmet Kalyoncu seçildi - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR
500

Son Dakika

Gram altın, çeyrek altın ne kadar? 7 Aralık Salı altın fiyatları 08:19 Gram altın, çeyrek altın ne kadar? 7 Aralık Salı altın fiyatları
Milyonlarca araç sahibinin gözü bu haberde! Cumhurbaşkanı Erdoğan, MTV oranında yüzde 50 indirime gidebilir 08:16 Milyonlarca araç sahibinin gözü bu haberde! Cumhurbaşkanı Erdoğan, MTV oranında yüzde 50 indirime gidebilir 7 Aralık Salı Dolar, euro, sterlin kaç lira? 08:07 7 Aralık Salı Dolar, euro, sterlin kaç lira? Doktorlar, gördükleri diş karşısında acil toplantı kararı aldı 18:15 Doktorlar, gördükleri diş karşısında acil toplantı kararı aldı Son dakika: Memur ve memur emeklilerinin maaşlarına yüzde 30 ila yüzde 35 arasında zam yapıldı 16:53 Son dakika: Memur ve memur emeklilerinin maaşlarına yüzde 30 ila yüzde 35 arasında zam yapıldı AK Parti MKYK Üyesi Abdurrahman Kurt'tan Haberler.com'a özel açıklama: Güneydoğu'da oyları artan parti yok, bize de kızgınlık var 16:08 AK Parti MKYK Üyesi Abdurrahman Kurt'tan Haberler.com'a özel açıklama: Güneydoğu'da oyları artan parti yok, bize de kızgınlık var Melis Sezen'den kendisini taklit eden Tansu Dayan'a yanıt: Kelebek etkisi 14:23 Melis Sezen'den kendisini taklit eden Tansu Dayan'a yanıt: Kelebek etkisi Son Dakika: Erdoğan'dan 12:17 Son Dakika: Erdoğan'dan "Asgari ücret 4 bin TL olacak mı?" sorusuna cevap: İşçimizi zora sokamayacağız
Advertisement