İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, fırıncılara destek verdi: Bu zammın sebebi esnaf değil! - Son Dakika

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, fırıncılara destek verdi: Bu zammın sebebi esnaf değil!

22.11.2021 22:39

Son dönemde yükselen maliyetler sebebiyle ekmek fiyatlarında artış talep eden fırıncı esnafına İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu destek verdi. Zammın nedeninin esnaf olmadığını belirten İmamoğlu, "Onlar da her gün artan maliyetlerle mücadele ediyorlar. Halk Ekmek, yıllık alım yaptığı için şu an fiyatları sabitleyebiliyor ama küçük esnafın böyle bir şansı hiç yok." ifadelerini kullandı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, sosyal medya hesabı Twitter'dan yaptığı açıklamada fırıncı esnafına destek mesajı paylaştı.

"BU ZAMMIN SEBEBİ ESNAF DEĞİL"

Ekrem İmamoğlu, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Fırıncı esnafı artan maliyetler nedeniyle ekmek fiyatlarında artış talep ediyor. Bu zammın sebebi esnaf değil! Onlar da her gün artan maliyetlerle mücadele ediyorlar. Halk Ekmek, yıllık alım yaptığı için şu an fiyatları sabitleyebiliyor ama küçük esnafın böyle bir şansı hiç yok." ifadelerini kullandı.

İBB Başkanı İmamoğlu'ndan fırıncılara destek mesajı: Bu zammın sebebi esnaf değil!
YORUMLAR (1)
  • Resul Bey: Herşeyi hükümete at çık sonra..öyle cambazlık yok kardeşim! iyi herşeyi ben yaparım ben yaptım kötüler hükümetin eseri..enkaz devraldık edebiyatları..Geçin bunları samimi olun insan olun! Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500

Son Dakika Ekonomi İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, fırıncılara destek verdi: Bu zammın sebebi esnaf değil! - Son Dakika Ekonomi


Advertisement