Karayollarında Durum - Son Dakika

Karayollarında Durum

30.12.2016 08:32
Karayollarında Durum

Karayollarının bazı kesimlerinde kar ve tipi nedeniyle ulaşım sağlanamıyor.

Karayollarının bazı kesimlerinde kar ve tipi nedeniyle ulaşım sağlanamıyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, Sakarya-Li·mandere mevki·si· sel tahri·batı, Konya- Aksaray, Konya-Ci·hanbeyli·, Konya-Beyşeyi·r, Konya-Karapınar-Bozkır-Hadi·m-Taşkent-Akşehi·r-Bağkonak-Seydi·şehi·r-Akseki· (Alacabel mevki·si·), Di·vri·ği·-Arapgi·r- Kangal- Gürün yolları kar ve ti·pi· nedeni·yle trafi·ğe kapalı durumda bulunuyor.

Bursa çevre otoyolunun Mudanya ayrımı- Yalova ayrımı arasında üst yapı iyileştirme çalışmaları nedeniyle Mudanya-Yalova istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü olarak sağlanıyor.

Hopa-Borçka- Artvin yolunun 37-65. kilometreleri arasında Borçka-Artvin arasında bulunan tünellerde yapılacak olan elektrik sistemi bakım-onarım çalışması nedeniyle saat 08.00-17.00 saatleri arasında trafik tek şeritten ve kontrollü olarak sağlanacak.

Sürücülerin kış şartlarına göre önlem almaları, trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

YORUMLAR
500
A Mili Kadın Voleybol Takımı, İslami Dayanışma Oyunları'nda finalde A Mili Kadın Voleybol Takımı, İslami Dayanışma Oyunları'nda finalde Araçlar didik didik arandı, sürücü ve yolcular sorgulandı Araçlar didik didik arandı, sürücü ve yolcular sorgulandı 5. İslami Dayanışma Oyunları 5. İslami Dayanışma Oyunları
Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi Karayollarında Durum - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement