Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Mersin Giad Üyeleri, Genişletilmiş Üye İstişare Toplantısı'nda Buluştu - Son Dakika

Mersin Giad Üyeleri, Genişletilmiş Üye İstişare Toplantısı'nda Buluştu

Mersin Girişimci İşadamları Derneği (GİAD) üyeleri, Genişletilmiş Üye İstişare Toplantısı’nda bir araya geldi.

Mersin Giad Üyeleri, Genişletilmiş Üye İstişare Toplantısı\'nda Buluştu
04.11.2017 - 12:29,

Mersin Girişimci İşadamları Derneği (GİAD) üyeleri, Genişletilmiş Üye İstişare Toplantısı'nda bir araya geldi. Toplantıda üyeler dernek ile ilgili görüşlerini dile getirerek, yapılacak çalışmalar ile ilgili bilgi aldılar.

Dernek binasında gerçekleştirilen toplantının açılış konuşmasını yapan Mersin GİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Serkan İzol, üyelerin birbiriyle kaynaşması ve üyeler arasındaki ticari ve sosyal ilişkinin gelişmesi için neler yapılabileceğini tartışmak için bir araya geldiklerini vurguladı. İzol, bu ilişkinin daha da gelişmesi ve tüm üyelere yayılması gerektiğinin altını çizdi. Üyeler arasındaki komisyonda inşaat sektörünün ticari ilişki anlamında öne çıktığını belirten İzol, diğer komisyonların da bu şekilde bir ilişki içerisinde olmaları gerektiğini söyledi. İzol, "Amacımız, dernek ile ilgili düşünceleri, yapılması gereken faaliyetleri, organizasyonların nasıl ve ne sıklıkta yapılması gerektiğini, aile olgusunu nasıl geliştirebileceğimizi tartışmaktır. Bu yüzden hepinizin duygu, düşünce ve fikirlerine ihtiyacımız var" dedi.

Mersin GİAD Kadınlar Kurulu Başkanı Nalan İzol da bugüne kadar birçok çalışma yaptıklarını dile getirerek, "Fakat biz yürüttüğümüz sosyal sorumluluk projelerinin yeterli olduğunu düşünmüyoruz. Daha geniş kapsamlı ve daha önemli projelerin altına imza atmak istiyoruz" diye konuştu.

Toplantının moderatörlüğünü yürüten Mersin GİAD 2. Dönem Başkanı Abbas Taşdemir ise son üye sözünü bitirene kadar toplantının devam edeceğini belirterek, "5 Mayıs 2003'te başlayan bir yolculuktan bahsediyoruz. 14 yıllık bu süreç kolay geçmedi. Derneği nasıl tanıtacağız diye konuştuğumuz günü hatırlıyorum. Birçok sorunla boğuşarak bugün herkesin dinlediği bir Mersin GİAD oluşturduk. Bunun için herkesin emeğine sağlık" ifadelerini kullandı.

Eski başkanlardan Mehmet Alper Gürsoy da bir araya gelmenin dernek duygusunu kuvvetlendireceğini belirterek organizasyonun bir fırsat olarak görülmesi gerektiğini ifade etti.

Toplantıda, dernek üyeleri sırasıyla yapılması gerekenler hakkında fikirlerini sunarken, yönetim kurulu üyeleri ise bunları not alarak önümüzdeki süreçte değerlendireceklerini kaydettiler. - MERSİN

Kaynak: İHA
YORUMLAR

Son Dakika Ekonomi Mersin Giad Üyeleri, Genişletilmiş Üye İstişare Toplantısı'nda Buluştu - Son Dakika


Advertisement