Metaversede Lüleburgaz Belediye binası 10 dolara satıldı - Son Dakika

Metaversede Lüleburgaz Belediye binası 10 dolara satıldı

18.01.2022 10:35

Lüleburgaz Belediye binası, teknolojinin geleceği olarak görülen metaversede 10 dolara satıldı. Belediye'nin sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, "Trakya'nın en şirin belediyesini 10 dolara satmışlar" ifadelerini kullandı.

Teknolojinin geleceği olarak görülen metaverse çılgınlığı giderek büyüyor. Geçtiğimiz günlerde ABD'li bir sanal emlak şirketi Sultanahmet ve Ayasofya Camilerini satışa çıkarmıştı. Şimdi de Lüleburgaz Belediyesi'nin metaverse de satıldığı ortaya çıktı.

10 DOLARA SATILDI

Belediye binasının, gerçek evreni ve pek çok sanal alt evreni kapsayan, çok boyutlu kurgusal bir dijital evren olan metaverse üzerinden bir kişi tarafından 10 dolara satın alınması, dikkati çekti.

BELEDİYE PAYLAŞTI

Lüleburgaz Belediyesi Twitter hesabından, "Trakya'nın en şirin belediyesini 10 dolara satmışlar" paylaşımında bulundu. Paylaşım, birçok kişi tarafından beğenildi.

Lüleburgaz Belediye binası metaverse evreninde 10 dolara satıldı
YORUMLAR
500
ABD'de süpermarkette düzenlenen silahlı saldırıda 10 kişi hayatını kaybetmişti! Katliamcının tutuğu günlük her şeyi ortaya çıkardı ABD'de süpermarkette düzenlenen silahlı saldırıda 10 kişi hayatını kaybetmişti! Katliamcının tutuğu günlük her şeyi ortaya çıkardı ABD Kongresi'nde Türkiye'yi şikayet eden Miçotakis, senatörler tarafından ayakta alkışlandı ABD Kongresi'nde Türkiye'yi şikayet eden Miçotakis, senatörler tarafından ayakta alkışlandı Borsa güne düşüşle başladı Borsa güne düşüşle başladı
Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi Metaversede Lüleburgaz Belediye binası 10 dolara satıldı - Son Dakika


Advertisement