Tetaş Genel Müdürü Gökkaya Hayatını Kaybetti - Son Dakika

Tetaş Genel Müdürü Gökkaya Hayatını Kaybetti

05.02.2013 22:33
Tetaş Genel Müdürü Gökkaya Hayatını Kaybetti

Türkiye Elektrik Ticaret Anonim Şirketi (TETAŞ) Genel Müdürü Hacı Duran Gökkaya, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Türkiye Elektrik Ticaret Anonim Şirketi (TETAŞ) Genel Müdürü Hacı Duran Gökkaya, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, akşam saatlerinde fenalaşarak Bayındır Hastanesi acil servisine kaldırılan Gökkaya, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Kahramanmaraş'ın Göksun ilçesinin Büyükkızılcık beldesinde 1955 yılında doğan Gökkaya, 1980 yılında Ankara İktisadi Ticari İlimler Akademisi'nde lisans, 1992 yılında Gazi Üniversitesi'nde kamu yönetimi lisans üstü, 2006 yılında da Azerbaycan Devlet İktisat Üniversitesi'nde iktisat doktorasını tamamlamıştı.

Gökkaya, sırasıyla Devlet İstatistik Enstitüsü, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, KOSGEB, Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş.'de çalışmıştı. 12 Mayıs 2003 tarihinde TETAŞ'a Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkanı olarak atanan Gökkaya, bu görevini yürütmekteydi. Gökkaya, evli ve 4 çocuk babası idi.

Muhabir: Leyla Ataman Özel

Yayıncı: Erdem Gültekin - ANKARA

YORUMLAR
500
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Türkiye Yaşlılık Araştırması yapacak Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Türkiye Yaşlılık Araştırması yapacak Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: 'Bir aday ülke ve NATO müttefiki olan Türkiye'ye karşı Avrupa Birliği dayanışması adı altında bazı üyelerin kısır... Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: 'Bir aday ülke ve NATO müttefiki olan Türkiye'ye karşı Avrupa Birliği dayanışması adı altında bazı üyelerin kısır... Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: 'Türkiye hilafına hareket edebileceklerini düşünenler ne zaman hareket geçse biz bunları güçlü diplomasi... Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: 'Türkiye hilafına hareket edebileceklerini düşünenler ne zaman hareket geçse biz bunları güçlü diplomasi...
Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi Tetaş Genel Müdürü Gökkaya Hayatını Kaybetti - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement