TUSAŞ Genel Müdürü Kotil: "Ürünlerimizi Çanakkale şehitlerimize armağan ediyoruz" - Son Dakika

TUSAŞ Genel Müdürü Kotil: "Ürünlerimizi Çanakkale şehitlerimize armağan ediyoruz"

18.03.2023 23:07
TUSAŞ Genel Müdürü Kotil: "Ürünlerimizi Çanakkale şehitlerimize armağan ediyoruz"

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii (TUSAŞ) Genel Müdürü Temel Kotil, "Binlerce çalışma arkadaşımız ve iş ortaklarımızla ortaya çıkardığımız ürünlerimizi Çanakkale şehitlerimize armağan ediyoruz.

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii (TUSAŞ) Genel Müdürü Temel Kotil, "Binlerce çalışma arkadaşımız ve iş ortaklarımızla ortaya çıkardığımız ürünlerimizi Çanakkale şehitlerimize armağan ediyoruz." ifadelerini kullandı.

Kotil, Twitter hesabından HÜRJET'e ilişkin paylaşımda bulundu.

Türkiye Yüzyılı'nda millete olan sözlerini tuttuklarını bildiren Kotil, şu değerlendirmelerde bulundu:

"MMU ve HÜRJET taksi yaptı, ATAK 2 yakında motor çalıştıracak, ANKA 3 de ilk uçuşunu gerçekleştirecek. Binlerce çalışma arkadaşımız ve iş ortaklarımızla ortaya çıkardığımız ürünlerimizi Çanakkale şehitlerimize armağan ediyoruz. İnanç, emek, başarı... Bu sevinci bizlere yaşattıkları için tüm çalışma arkadaşlarıma bir kez daha sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum."

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Ramazanın ilk gününde son iftar şehitler diyarı Çanakkale'de yapıldı Ramazanın ilk gününde son iftar şehitler diyarı Çanakkale'de yapıldı Ramazanın ilk gününde son iftar serhat kenti Edirne'de yapıldı Ramazanın ilk gününde son iftar serhat kenti Edirne'de yapıldı Çanakkale Müzesi Balıkesir'de Çanakkale Müzesi Balıkesir'de

Son Dakika Ekonomi TUSAŞ Genel Müdürü Kotil: 'Ürünlerimizi Çanakkale şehitlerimize armağan ediyoruz' - Son Dakika


Advertisement