Yılbaşı bilet fiyatları ve ikramiye belli oldu - Son Dakika

Yılbaşı bilet fiyatları ve ikramiye belli oldu

12.11.2021 12:30

Bir Milli Piyango geleneği olan özel yılbaşı çekilişine kısa sürede kaldı. Biletler 30 ila 120 lira arasında satışa sunuldu. Büyük ikramiye ise 120 milyon TL olarak belirlendi.

Yılbaşının yaklaşmasıyla birlikte Milli Piyango heyecanı da artmaya başladı. Satışa sunulan biletlerin fiyatı da doğal olarak merak konusu oldu. Bayiler ve dijital ortamda satılan tam bilet, 120 TL'den alıcı buluyor.

DAĞITILACAK TUTAR 670 MİLYON 760 BİN TL

Milli Piyango yılbaşı biletleri bayiler ve dijital platformlarda satışa sunuldu. Büyük ikramiyenin 120 milyon TL olduğu çekilişte, dağıtılacak toplam ikramiye tutarı ise 670 milyon 760 bin TL olacak.

TAM BİLET 120 TL SATILIYOR

Dünya gazetesinde yer alan habere göre; Bilet fiyatları tam 120 TL, yarım 60 TL ve çeyrek bilet 30 TL olarak belirlendi. Oyunseverler, yılbaşı biletlerini gezici bayi ve sabit bayilerin yanı sıra online olarak Milli Piyango internet adresi, Milli Piyango Şans Oyunları uygulaması, diğer online platformlardan dijital bilet olarak alabilecek.

SATILAN BİLETE ÇIKANA KADAR DEVAM EDECEK

Milli Piyango Yılbaşı Çekilişi büyük ikramiye satılan bilete çıkana kadar devam edecek. Çekiliş sonucu 31 Aralık 2021 gecesi açıklanacak.

YORUMLAR (2)
  • Dilaver Ceylan: 120 değil 520 de yapsalar yine çıkmaz yeri şimdiden hazırdır yeri??eskiden di o heyecanına kalmadı güvende milipiyango değil tüp piyangosu Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Kamil Toygar : Almayacağım bu sene hem ikramiye düşük bilet pahalı hemde tüpçünün hilelerine maruz kalıp paramı kaptırmak istemiyorum kaç senedir hileleri bitmiyor güya tam bilete çıkıyor sahibi yok sonra 2 si satılan 2 si satılmayan bilete çıkıyor küre başındaki bayan kendine çökmüş gibi seviniyor Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500

Son Dakika Ekonomi Yılbaşı bilet fiyatları ve ikramiye belli oldu - Son Dakika Ekonomi


Advertisement