Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Faruk Demir haberleri, Faruk Demir son dakika, son dakika Faruk Demir

Son Dakika Faruk Demir Haberleri

Son dakika Faruk Demir haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son faruk demir haberleri anında burada.


 • 28.11.2023 28 Kas 13:15 Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, aday adaylığı başvurusunu yaptı

  Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, aday adaylığı başvurusunu yaptı 31 Mart 2024'te yapılacak yerel seçimler öncesinde CHP'den Ardahan belediye başkan aday adayı olan mevcut Başkan Faruk Demir, başvuru dosyasını teslim etti. Demir, partililerin desteğiyle başvurusunu CHP İl Başkanlığına iletti ve seçimlerde zaferle çıkacaklarına inandığını belirtti.

 • 08.11.2023 08 Kas 15:54 Ardahan Belediyesi Kitap Kafe Projesi Tamamlanıyor

  Ardahan Belediyesi Kitap Kafe Projesi Tamamlanıyor Ardahan Belediyesi tarafından hayata geçirilen kitap kafe projesi son aşamaya geldi. Belediye Başkanı Faruk Demir, kitap kafenin kentin okuma seviyesi ve kültürü için önemli bir ihtiyaç olduğunu belirtti. Emekli ve yaşlılar için oluşturulan kitap kafe, kısa sürede yaklaşık 4 bin kitap bağışı aldı.

 • 06.10.2023 06 Eki 20:06 Ardahan Belediye Başkanı Doğu Ekspres Treni'nin Ardahan'a gelmesi için çağrıda bulundu

  Ardahan Belediye Başkanı Doğu Ekspres Treni'nin Ardahan'a gelmesi için çağrıda bulundu Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, Doğu Ekspres Treni'nin son durağının Ardahan olması için çağrıda bulundu. Başkan Demir, Ardahanlılar olarak tren hattının güzergahının resmileştirilmesi ve kamulaştırma işlemlerinin yapılması için hazır olduklarını belirtti. Ardahan'ın ekonomik, nakliye ve turizm açısından tren hattının önemli olduğunu vurgulayan Demir, devletten güzergahın belirlenmesi ve finansmanın karşılanması talebinde bulundu.

 • 07.09.2023 07 Eyl 17:49 Ardahan Belediyesi, Turistik Doğu Ekspresi'nin Ardahan'a eklenmesi için çalışıyor

  Ardahan Belediyesi, Turistik Doğu Ekspresi'nin Ardahan'a eklenmesi için çalışıyor Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, Kura Nehri'nin yürüyüş noktasındaki istinat duvarına Turistik Doğu Ekspresi'nin resmini çizdirdiklerini ve trenin Ardahan'a gelmesi için çalıştıklarını açıkladı. Demir, trenin Ardahan'a eklenmesiyle bölgede turizmde ciddi bir artış yaşanacağına inandıklarını belirtti.

 • 06.09.2023 06 Eyl 16:27 Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir: "Unutulmuş Olan Kura Nehrimizi 4 Yıl İçinde Ardahan'a Kazandırdık"

  Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir: 'Unutulmuş Olan Kura Nehrimizi 4 Yıl İçinde Ardahan'a Kazandırdık' Ardahan Belediyesi, Kura Nehri’ni bungalov evleri, yürüyüş parkurları, kamelyalar ve kafeteryası, asma demir köprüsüyle turizme ve vatandaşlara kazandırdı. Sanatçı kimliğiyle öne çıkan Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, "Burası ıssızdı ve daha doğrusu fazla gelinmesi tercih edilmez ve korkulurdu. Buraya bu tip yatırımlar yapacağımız zaman kendi personelimiz bile inanmamıştı. Burası tamamen çöp yığınıydı ve başka türlü kullanılan yerlerdi. Burası terk edilmiş ve kimsenin görmediği bir yerdi ve 4 sene içerisinde Ardahan’a kazandırdık" dedi.

 • 30.08.2023 30 Ağu 10:21 Hakkari'de 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlamaları

  Hakkari'de 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlamaları Hakkari'de 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 101. yılı törenle kutlandı. Valilik önünde düzenlenen törende çelenk sunuldu ve mesajlar okundu. Vali ve Belediye Başkan Vekili Ali Çelik tebrikleri kabul etti.

 • 22.08.2023 22 Ağu 12:10 Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, çalışmalarıyla göz dolduruyor

  Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, çalışmalarıyla göz dolduruyor Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, Karagöl mahallesinde bir kütük duvarlı çocuk oyun parkının yapımına başlandığını ifade ederek, şehrin yol, kaldırım, alt yapı, park ve bahçelerde de çalışmaların aralıksız devam ettiğini söyledi. Yapılan çalışmalarla vatandaşlardan olumlu tepkiler alındığını belirten Başkan Demir, Ardahan'ı geleceğe taşımak ve güzelleştirmek için çalışmaların devam edeceğini vurguladı.

 • 06.08.2023 06 Ağu 10:16 Meslekte 30'uncu yılını dolduran işadamları ödüllendirildi

  Meslekte 30'uncu yılını dolduran işadamları ödüllendirildi Ardahan Ticaret Odası, kuruluşunun 97. yıldönümünde meslekte 30. yılını dolduran üyeleri ödüllendirdi. Programda konuşan Vali Öner, iş insanlarının kazanırken paylaşmayı bilen, memleketlerine sahip çıkan insanlar olduğunu vurguladı. Ardahan Ticaret ve Sanayi Odamızın paydaş kurum ve kuruluşlarla şehrin gelişmesine katkı sağlayacağına olan inancını belirten Vali Öner, 30. yıl plaketi almaya hak kazanan işletmecileri ve iş adamlarını tebrik etti.

 • 18.07.2023 18 Tem 16:23 Ardahan'da Ulaşım Çalışmaları Hız Kesmeden Devam Ediyor

  Ardahan'da Ulaşım Çalışmaları Hız Kesmeden Devam Ediyor Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, kentin hızlı, rahat ve konforlu bir ulaşıma kavuşabilmesi adına asfaltlama, parke-bordür ile yeni cadde ve sokakların açılması çalışmalarına büyük önem verdiklerini söyledi. Ardahan Fen İşleri müdürlüğü ekipleri il genelinde vatandaşların güvenli ve konforlu ulaşımını sağlamak amacıyla yol yapım ve onarım çalışmalarına devam ediyor. Belediye Başkanı Faruk Demir, çalışmaları yerinde inceleyerek ekiplere kolaylıklar diledi ve yol yapım ve onarım çalışmalarının hem kırsal mahallelerde hem de kent merkezinde tüm hızıyla devam edeceğini belirtti.

 • 06.07.2023 06 Tem 15:51 Ardahan'da Alabalık Deresi Temizlendi

  Ardahan'da Alabalık Deresi Temizlendi Ardahan kent merkezinden geçen Alabalık deresinde, alabalık yaşamının yeniden canlandırılması için 17 kamyon balçık ve çöp toplandı. Ardahan Belediyesi ekipleri, kent merkezinden geçen derenin Güney Çevre yolundaki Karakaya mevkisinden Kura Nehri'nin birleşimine kadar temizlik yaptı. İş makinelerinin desteği ile yapılan çalışmayla toplanan 17 kamyon balçık ve çöp kent dışına taşındı. Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, Alabalık Deresini geçmişteki görüntüsüne kavuşturmak için çalışmalar yürüttüklerini söyledi. Baharın gelmesiyle derede oluşan kötü görüntünün temizlik çalışmasını tamamlandıklarını belirten Demir, 'Baharla birlikte dere hem kirlendi, hem de koku yayılıyordu. Dolayısıyla bu kötü görüntüyü ortadan kaldırmak için temizlik çalışması başlattık. Amacımız, deremizin her geçen gün daha temiz olmasını sağlamak.' dedi. Derede alabalıkların yetişmesini amaçladıklarını ifade eden Demir, 'Eğer bizler deremize sahip çıkarsak burada yeniden alabalık yaşayabilir. Lütfen şehrimizi ve akarsularımızı kirletmeyelim. Bunlar önemli değerlerimizdir. Bunların korunması için daha sıkı ve caydırıcı tedbirler almak durumundayız.' ifadelerini kullandı.

 • 02.06.2023 02 Haz 13:35 Ardahan Belediyesi, Kenti Daha Güzel Hale Getirmek İçin Çalışmalarını Sürdürüyor

  Ardahan Belediyesi, Kenti Daha Güzel Hale Getirmek İçin Çalışmalarını Sürdürüyor Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, Lise caddesindeki çay bahçesi, kale ve kura nehrine entegre park içi bisiklet yolu çalışması ve Alabalık deresinin üzerine asma çardaklar yapım işlerini denetledi. Yapılan çalışmaların Ardahan'a artı değer katan, sosyal imkanları genişleten ve şehrin görsel güzelliğine renk katan çalışmalar olduğunu belirten Başkan Demir, Ardahan'ı göç alan bir il haline getirme noktasında çalışmalarının devam edeceğini söyledi.

 • 01.06.2023 01 Haz 09:41 Başkan Demir, 'Ardahan'a yatırımlar devam edecek'

  Başkan Demir, 'Ardahan'a yatırımlar devam edecek' Ardahan Belediyesi ekipleri tarafından yürütülen çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Faruk Demir kentte yatırımların devam edeceğini söyledi.

 • 22.05.2023 22 May 00:25 Başkan Demir, Dünya Şampiyonu Naz Arıcı'yı tebrik etti

  Başkan Demir, Dünya Şampiyonu Naz Arıcı'yı tebrik etti Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, Uluslararası Buz Pateni Federasyonu'nun Almanya'da düzenlediği 2023 Uluslararası Yetişkinler Artistik Buz Pateni Şampiyonası'nda Dünya Şampiyonu olan Milli sporcu Naz Arıcı için mesaj yayınladı.

 • 13.05.2023 13 May 11:59 Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir'den seçim açıklaması

  Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir'den seçim açıklaması Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, seçim sürecine ilişkin açıklama yaparak, Ardahan'ın eksiklerini kendi imkanlarıyla yarattıklarını ve CHP'nin iktidara gelmesi gerektiğini düşündüklerini belirtti. Demir, ayrıca Ardahan'ın sorunlarının çözüleceği ve gelişeceği vaadinde bulundu.

 • 08.05.2023 08 May 09:56 Ardahan Belediyesi, alt ve üst yapı çalışmalarına başladı

  Ardahan Belediyesi, alt ve üst yapı çalışmalarına başladı Ardahan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Belediye Başkanı Faruk Demirin talimatıyla kentte birçok mahallede alt ve üst yapı çalışması başlattı. Ardahan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ihtiyaç duyulan tüm mahallelerde yol ve kaldırım yapım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, ekiplerin büyük bir hassasiyet ve özveriyle çalıştığını belirtti.

 • 21.04.2023 21 Nis 20:52 Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir'den Ramazan Bayramı Mesajı

  Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir'den Ramazan Bayramı Mesajı Başkan Demir, bayramların dostluk, kardeşlik, sevgi, saygı, yardımlaşma ve dayanışmanın canlı tutulduğu özel günler olduğunu belirterek, tüm Ardahanlı hemşerileri ve Müslüman alemini Ramazan Bayramı'nı tebrik etti.

 • 25.02.2023 25 Şub 14:09 Ardahan Belediye Başkanı Demir, kentte konaklayan depremzedeleri ziyaret etti

  Ardahan Belediye Başkanı Demir, kentte konaklayan depremzedeleri ziyaret etti Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, "asrın felaketi" olarak nitelenen Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen ve kentte konaklayan aileleri ziyaret etti.

 • 25.02.2023 25 Şub 14:09 Ardahan Belediye Başkanı Demir, kentte konaklayan depremzedeleri ziyaret etti

  Ardahan Belediye Başkanı Demir, kentte konaklayan depremzedeleri ziyaret etti Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, "asrın felaketi" olarak nitelenen Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen ve kentte konaklayan aileleri ziyaret etti.

 • 23.02.2023 23 Şub 09:09 23 Şubat Ardahan'ın düşman işgalinden kurtuluş programları iptal edildi

  23 Şubat Ardahan'ın düşman işgalinden kurtuluş programları iptal edildi Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, Ardahan'ın düşman işgalinden Kurtuluş'unun 102. yıl dönümü etkinliklerinin deprem felaketi dolayısıyla iptal edildiğini açıkladı.

 • 14.02.2023 14 Şub 09:25 Ardahan Belediyesi depremzedeler için seferber oldu

  Ardahan Belediyesi depremzedeler için seferber oldu Türkiye tarihinin en büyük felaketlerinden birinin sınavını verirken depremzedeler için tüm imkanlar da seferber edildi.

 • 08.02.2023 08 Şub 23:47 Ardahan'da 12. Sınıf Öğrencisi, Harçlığından Biriktirdiği Parayla Çocuk Bezi Aldı, Depremzedelere Bağışladı

  Ardahan'da 12. Sınıf Öğrencisi, Harçlığından Biriktirdiği Parayla Çocuk Bezi Aldı, Depremzedelere Bağışladı Ardahan’da 12. sınıf öğrencisi Toprak Yıldız, dört aydır kumbarasında biriktirdiği parayla 12 adet çocuk bezi satın aldı ve depremzedelere bağışladı.

 • 08.02.2023 08 Şub 17:23 12 sınıf öğrencisi harçlığını depremzedelere bağışladı

  12 sınıf öğrencisi harçlığını depremzedelere bağışladı 12 sınıf öğrencisi harçlığını depremzedelere bağışladıARDAHAN Ardahan'da 12. Sınıf öğrencisi Toprak Yıldız okul harçlığını depremzedelere bağışladı.

 • 02.02.2023 02 Şub 17:14 Karla kaplanan Ardahan il merkezi dronla görüntülendi

  Karla kaplanan Ardahan il merkezi dronla görüntülendi Gün boyu kar yağışının etkili olduğu Ardahan il merkezi dronla görüntülendi.

 • 26.01.2023 26 Oca 17:24 Vali Aksoy, Söke'de muhtarlarla buluştu

  Vali Aksoy, Söke'de muhtarlarla buluştu Aydın Valisi Hüseyin Aksoy, Söke ilçesinde gerçekleştirilen toplantıda muhtarlarla bir araya geldi.

 • 17.01.2023 17 Oca 11:59 Başkan Faruk Demir: "Çıldır Gölü'nü turizme kazandıracağız"

  Başkan Faruk Demir: 'Çıldır Gölü'nü turizme kazandıracağız' Başkan Faruk Demir: "Çıldır Gölü'nü turizme kazandıracağız"ARDAHAN Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, "Çıldır Gölü turizmde olması gereken yerde olacak" dedi.

 • 31.12.2022 31 Ara 22:09 Başkan Faruk Demir'den yeni yıl mesajı

  Başkan Faruk Demir'den yeni yıl mesajı Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir yeni yıl dolayısı ile bir kutlama mesajı yayınladı.

 • 29.12.2022 29 Ara 16:11 Ardahan Belediyesi, Gürcistan'ın Ahıska kenti ile kardeş şehir olacak

  Ardahan Belediyesi, Gürcistan'ın Ahıska kenti ile kardeş şehir olacak Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, 2023'te Gürcistan'ın Ahıska kenti ile kardeş kent protokolünü hayata geçireceklerini bildirdi.

 • 26.12.2022 26 Ara 20:00 Ardahan Belediye Başkanı Demir'den "sularımızı açık bırakmayalım" çağrısı

  Ardahan Belediye Başkanı Demir'den 'sularımızı açık bırakmayalım' çağrısı Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, kentte etkili olan soğuk hava nedeniyle muslukların açık bırakılması uygulamasına son verilmesini istedi.

 • 22.12.2022 22 Ara 09:29 Beyaz örtüyle kaplanan kent böyle görüntülendi

  Beyaz örtüyle kaplanan kent böyle görüntülendi Beyaz örtüyle kaplanan kent böyle görüntülendi Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, kar yağışının ardından beyaza bürünen kentin havadan çekilen görüntülerini paylaştı.

 • 21.12.2022 21 Ara 19:05 Beyaza bürünen Ardahan dronla görüntülendi

  Beyaza bürünen Ardahan dronla görüntülendi Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, kar yağışının ardından beyaza bürünen kentin havadan çekilen görüntülerini paylaştı.

 • 21.12.2022 21 Ara 14:40 Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı

  Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, AA'nın 'Yılın Fotoğrafları' oylamasına katıldı Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, Anadolu Ajansının (AA) düzenlediği "Yılın Fotoğrafları"nda oy kullandı.

 • 13.12.2022 13 Ara 17:49 Cadde ve sokaklarda biriken kar kent dışına taşınıyor

  Cadde ve sokaklarda biriken kar kent dışına taşınıyor Ardahan'da dün başlayan yoğun yağışın ardından cadde ve sokaklarda biriken kar, belediye ekiplerince il merkezi dışına taşınmaya başlandı.

 • 14.11.2022 14 Kas 15:10 Başkan Demir'den hayvan pazarına ziyaret

  Başkan Demir'den hayvan pazarına ziyaret Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, Kasım ayının ikinci haftasının ilk gününde hayvan pazarını ziyaret ederek başladı.

 • 08.11.2022 08 Kas 12:30 Belediye ekiplerinden otogar ve etrafında çevre düzenleme çalışmaları

  Belediye ekiplerinden otogar ve etrafında çevre düzenleme çalışmaları Ardahan Belediyesi ARBEL ekipleri, yeni yüzüyle binlerce kişiye hizmet veren şehirlerarası otobüs terminali ve güzergahı üzerinde bulunan kavşak noktalarında çevre düzenleme ve boyama çalışmaları gerçekleştirdi.

 • 28.10.2022 28 Eki 13:46 Başkan Demir'den 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı

  Başkan Demir'den 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 99'uncu yıldönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

 • 26.10.2022 26 Eki 16:34 Ardahan haberleri | Ardahan Belediyesi, engelli çocuklar için park inşa ediyor

  Ardahan haberleri | Ardahan Belediyesi, engelli çocuklar için park inşa ediyor Edinilen Ardahan haberine göre Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, beraberindeki belediye meclis üyeleri ve bütün birim müdürleriyle birlikte Halil Efendi Mahallesinde yapımına başlanan "Engelli Çocuklar Oyun Parkı" inşaatı temel atma törenine katıldı.

 • 24.10.2022 24 Eki 15:58 Sivas politika haberleri... Başkan Demir, Sivas'ta düzenlenen Belediye Başkanları Çalıştayı'na katıldı

  Sivas politika haberleri... Başkan Demir, Sivas'ta düzenlenen Belediye Başkanları Çalıştayı'na katıldı Sivas haberleri... Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, 21-23 Ekim tarihleri arasında Cumhuriyet Halk Partili (CHP) tüm belediye başkanlarının yer aldığı Sivas'taki Belediye Başkanları Çalıştayı'na katıldı.

 • 08.09.2022 08 Eyl 11:27 Ardahan'da nöbetçi fırın sayısı 3'e çıkarıldı

  Ardahan'da nöbetçi fırın sayısı 3'e çıkarıldı Ardahan Belediyesinin Eylül ayının ilk Meclis oturumunda önemli bir karar alındı.

 • 31.08.2022 31 Ağu 09:01 Ardahan'da 30 Ağustos Zafer bayramı resepsiyonu

  Ardahan'da 30 Ağustos Zafer bayramı resepsiyonu Ardahan'da 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla Valilikçe kabul töreni düzenlendi.

 • 17.08.2022 17 Ağu 11:05 Ardahan Belediyesinden bir ilk daha, "bisiklet yolu" projesi hayata geçiyor

  Ardahan Belediyesinden bir ilk daha, 'bisiklet yolu' projesi hayata geçiyor Ardahan Belediyesi, kent tarihinde daha önce olmayan vatandaşların bisikletle dolaşabilecekleri bisiklet yolu projesini hayata geçiriyor.

 • 16.08.2022 16 Ağu 13:57 Nuri Vatan: "Başkan Demir, Ardahan'a renk katmış"

  Nuri Vatan: 'Başkan Demir, Ardahan'a renk katmış' İş adamı Nuri Vatan, Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir'i makamında ziyaret etti.

 • 06.08.2022 06 Ağu 10:36 'Kura Nehri Sabri Erdoğan Köprüsü'nün temeli atıldı

  'Kura Nehri Sabri Erdoğan Köprüsü'nün temeli atıldı Ardahan Belediyesinin öncülüğünde iş insanı Selami Erdoğan tarafından yaptırılacak olan 'Kura Nehri Sabri Erdoğan Asma Köprüsü'nün temeli düzenlenen geniş katılımlı bir törenle atıldı.

 • 24.07.2022 24 Tem 11:18 Ardahan Belediyesi ve Haytap'tan sokak hayvanlarına ortak çalışma

  Ardahan Belediyesi ve Haytap'tan sokak hayvanlarına ortak çalışma Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP) Actie Zwerfhonden ile Ardahan Belediyesinin yaptığı işbirliği sonucu belediyeye ait barınakta kalan 200 adet köpeğe kısırlaştırma işlemi yapılıyor.

 • 20.07.2022 20 Tem 13:01 İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu toplantısı yapıldı

  İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu toplantısı yapıldı Ardahan İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu 2022 Yılı 3. Olağan Toplantısı, Ardahan Valisi ve Belediye Başkanı Faruk Demir başkanlığında gerçekleştirildi.

 • 19.07.2022 19 Tem 10:43 Başkan Demir: "Engelli vatandaşlarımızın her zaman yanındayız"

  Başkan Demir: 'Engelli vatandaşlarımızın her zaman yanındayız' Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, hafta sonu şehir merkezinde yapımı süren kaldırım çalışmaları sırasında engelli vatandaşlara yönelik kullandığı sözlerinin yanlış anlaşılmasından dolayı konuya ilişkin olarak yazılı bir açıklama yaptı.

 • 18.07.2022 18 Tem 22:49 Ardahan Belediye Başkanı Demir'den, engellilere yönelik sarf ettiği sözlerle ilgili açıklama

  Ardahan Belediye Başkanı Demir'den, engellilere yönelik sarf ettiği sözlerle ilgili açıklama Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, kent merkezindeki yol ve kaldırım çalışmalarını incelediği sırada engellilere yönelik sarf ettiği sözlerle ilgili açıklama yaptı.

 • 17.07.2022 17 Tem 19:31 Ardahan Belediye Başkanı Demir'in engellilerle ilgili sözlerine tepki

  Ardahan Belediye Başkanı Demir'in engellilerle ilgili sözlerine tepki Türkiye Sakatlar Konfederasyonu Genel Sekreteri Ayhan Metin ve Türkiye Körler Federasyonu Başkanı Mehmet Emin Demirci, Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir'in, kent merkezindeki yol ve kaldırım çalışmalarını incelediği sırada engellilere yönelik sarf ettiği sözlere tepki gösterdi.

 • 14.07.2022 14 Tem 11:19 Ardahan'da yol ve kaldırımlar yenileniyor

  Ardahan'da yol ve kaldırımlar yenileniyor Ardahan Belediyesi yol ve kaldırımlarda yenileme çalışması başlattı.

 • 23.06.2022 23 Haz 19:49 Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir: "Ardahan'dan Kimse Umudunu Kesmesin"

  Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir: 'Ardahan'dan Kimse Umudunu Kesmesin' Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, “Umudun şehri Ardahan’da gelecek var. Lütfen hiç kimse bir metrekare arsasını satmasın, biz bir panel yaptık, ‘Küresel İklim Değişikliğinin Ardahan'a Etkileri’ diye, Türkiye coğrafyasında en avantajlı yer 20 - 30 yıl sonra Ardahan olacak. Lütfen Ardahan'dan kimse umudunu kesmesin” dedi.

 • 23.06.2022 23 Haz 11:31 Başkan Demir, kenti modern duraklarla donatıyor

  Başkan Demir, kenti modern duraklarla donatıyor Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, kent genelinde eskimiş, yıpranmış ve ihtiyaca cevap vermekten uzak dolmuş ve taksi duraklarını sil baştan yenileriyle değiştiriyor.

Advertisement