SON DAKİKA FAŞİST HABERLERİ

Son Dakika Faşist Haberleri

 • 19 Eylül 2018 02:28 Gençlik Kapasite Geliştirme ve Medya Eğitim Kampı Gençlik Kapasite Geliştirme ve Medya Eğitim Kampı İslam Konferansı Diyalog ve İşbirliği Gençlik Forumu (İKGF- Dİ), Gençlik ve Spor Bakanlığı, Filistin Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Anadolu Ajansı (AA) iş birliğinde gerçekleştirilen İKGF-Dİ Gençlik Medya Kapasite Geliştirme ve Eğitim Kampı başladı.
 • 19 Eylül 2018 01:04 Gençlik Kapasite Geliştirme ve Medya Eğitim Kampı İslam Konferansı Diyalog ve İşbirliği Gençlik Forumu (İKGF- Dİ), Gençlik ve Spor Bakanlığı, Filistin Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Anadolu Ajansı (AA) iş birliğinde gerçekleştirilen İKGF-Dİ Gençlik Medya Kapasite Geliştirme ve Eğitim Kampı başladı.
 • 18 Eylül 2018 23:36 Filistin'de Doğduk, Gömülene Kadar Burada Yaşayacağız Filistin'de Doğduk, Gömülene Kadar Burada Yaşayacağız" Filistin Gençlik ve Spor Bakanı General Jibril Rajoub, "Biz Filistin'de doğduk ve gömülene kadar Filistin'de yaşayacağız. Beyaz bayrak kaldırıp teslim olmak bizim kitabımızda yer almıyor.
 • 18 Eylül 2018 23:31 Filistinli Bakan Rajoub: Filistinli Bakan Rajoub: "Filistin'de Doğduk, Gömülene Kadar Burada Yaşayacağız" SAMSUN (İHA) – Filistin Gençlik ve Spor Bakanı General Jibril Rajoub, “Biz Filistin’de doğduk ve gömülene kadar Filistin’de yaşayacağız. Beyaz bayrak kaldırıp teslim olmak bizim kitabımızda yer almıyor.
 • 17 Eylül 2018 00:03 İtalya ve Lüksemburg Arasındaki "Göçmen" Tartışması Salvini, paylaşımında şu ifadeleri kullandı: "Vergi cenneti Lüksemburg'un sosyalist bakanı, İtalyan muhacir atalarımızı bugün gelen yasa dışı göçmenlerle kıyasladıktan ve konuşmamı bir hakaret sözcüğü haykırarak kestikten sonra bugün bana 'Faşist' diyor
 • 14 Eylül 2018 16:34 AB Komisyonu Üyesi Moscovici'ye "Mussolini" Tepkisi Sürüyor Avrupa Parlamentosu (AP) Başkanı Antonio Tajani, Avrupa Birliği (AB) Komisyonu Ekonomik ve Mali İşlerden Sorumlu üyesi Pierre Moscovici'nin İtalya'ya yönelik açıklamalarına ilişkin, "AB Komisyonu üyesi, üye ülkelere yönelik saldırgan bir dil kullanmamalı.
 • 13 Eylül 2018 19:31 İtalya'dan AB Komisyonu Üyesi Moscovici'ye "Mussolini" Tepkisi İtalya Başbakan Yardımcısı, Ekonomik Kalkınma, Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanı Luigi Di Maio, Avrupa Birliği (AB) Komisyonu Ekonomik ve Mali İşlerden Sorumlu üyesi Pierre Moscovici'nin ülkesine yönelik açıklamalarına ilişkin, "İtalya'da birçok küçük Mussolini olduğunu söyleme...
 • 13 Eylül 2018 17:19 Diktatör Franco'nun Kemikleri Anıt Mezardan Çıkarılacak Diktatör Franco'nun Kemikleri Anıt Mezardan Çıkarılacak İspanya Kongresi, 1975'te ölen diktatör Francisco Franco'nun kemiklerinin Madrid yakınlarındaki anıt mezarından çıkarılarak başka yere gömülmesini öngören tasarıyı kabul etti.
 • 13 Eylül 2018 16:41 Diktatör Franco'nun Kemikleri Anıt Mezardan Çıkarılacak İspanya Kongresi, 1975'te ölen diktatör Francisco Franco'nun kemiklerinin Madrid yakınlarındaki anıt mezarından çıkarılarak başka yere gömülmesini öngören tasarıyı kabul etti.
 • 11 Eylül 2018 16:06 BM Göçmenlere Yönelik Şiddet ve Irkçılığı İncelemek Üzere İtalya'ya Heyet Yollayacak BM Göçmenlere Yönelik Şiddet ve Irkçılığı İncelemek Üzere İtalya'ya Heyet Yollayacak Birleşmiş Milletler İnsan Hakları Yüksek Komiseri, göçmen ve azınlıklara yönelik şiddet ve ırkçılığın arttığı yönündeki haberler nedeniyle İtalya'ya bir gözlem ekibi yollayacağını açıkladı.
 • 30 Ağustos 2018 23:46 Hayfa'da Irkçılığa Karşı Protesto İsrail'in kuzeyindeki Hayfa kentinde İsrail vatandaşı Filistinliler ile bir grup Yahudi aktivist, ülkede yükselen "ırkçılık" dalgasını protesto etti.
 • 30 Ağustos 2018 10:29 Avrupa'nın Deaş'ı Aşırı Sağdır Avrupa'nın Deaş'ı Aşırı Sağdır AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, parti genel merkezinde gerçekleştirilen AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısı sonunda gazetecilerin sorularını yanıtladı.
 • 29 Ağustos 2018 20:35 AK Parti Myk Toplantısı AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un Türkiye'ye yönelik açıklamalarına ilişkin, "Sayın Fransa Cumhurbaşkanı'ndan hem Türkiye'ye dönük olarak sağduyulu ifadeler duymak isteriz hem de İslam ve terör gibi konuları bir arada kullanmasının ne kadar sakıncalı...
 • 29 Ağustos 2018 20:16 AK Parti'den Macron'a Sert Tepki AK Parti'den Macron'a Sert Tepki Faşist kelimesini hak eden bir kişidir
 • 29 Ağustos 2018 20:11 Ömer Çelik: Ömer Çelik: "Wilders Gibi Irkçıların, Faşistlerin Deaş Liderlerinden Hiçbir Farkı Yoktur" Ama yerel seçimde böyle bir şey olur olmaz gibi bir değerlendirmemiz yok" -"Faşist kelimesini hak eden bir kişidir" "Avrupa'nın DEAŞ'ı bu aşırı sağdır
 • 29 Ağustos 2018 19:59 AK Parti Sözcüsü Çelik: "(Cumhur İttifakı) Yerel Seçimde İttifak Olur Olmaz Şeklindeki Bir Gündemi... - AK Parti Genel Merkezi AK Parti MYK toplantısı AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'in açıklamaları ANKARA - AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, partisinin Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısının ardından parti genel merkezinde basın toplantısı düzenledi.
 • 29 Ağustos 2018 19:52 AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten Af Açıklaması: Bizim Gündemimizde Yok (2) Geniş Haber AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, MYK Toplantısı sonrasında basın açıklaması yaptı.
 • 29 Ağustos 2018 19:50 AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten Af Açıklaması: Bizim Gündemimizde Yok (2) Geniş Haber AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, MYK Toplantısı sonrasında basın açıklaması yaptı.
 • 29 Ağustos 2018 19:19 AK Parti Sözcüsü Çelik: "Faşist Kelimesini Hak Eden Bir Kişidir" Faşist kelimesini hak eden bir kişidir
 • 29 Ağustos 2018 18:57 AK Parti Sözcüsü Çelik: "(Hollanda'daki Karikatür Tartışmaları) Bu Derece Hoyrat ve Acımasız Bir... AK Parti Sözcüsü Çelik: "(Hollanda'daki karikatür tartışmaları) Bu derece hoyrat ve acımasız bir saldırının bu derece provakatif saldırının bu şekilde değerlendirilmesi, bu ırkçı kafaların, faşist kafaların Avrupa'da daha çok yer bulmasına, siyasette bu derece ikinci parti durumuna gelmelerine...
 • 29 Ağustos 2018 18:24 MYK Toplantısı Sonrası Konuşan AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: Gündemimizde Af Yok MYK Toplantısı Sonrası Konuşan AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: Gündemimizde Af Yok Faşist kelimesini hak eden bir kişidir
 • 29 Ağustos 2018 17:47 İspanya'daki "Sarı Kurdele" Gerilimi Bu sırada bazı kişiler, "Utanın" ve "Faşistler" diye bağırırken, bazıları da ikiliye destek verdi
 • 27 Ağustos 2018 10:55 ABD'liler Trump'ı Protesto Etti- ABD'liler Trump'ı Protesto Etti- "Trump Kendini Yargılayacak Hakimi Atayacak" - ABD'liler Trump'ı protesto etti "Trump kendini yargılayacak hakimi atayacak"LOS ANGELES - 'Kadın Eşitliği Günü' dolayısıyla sokaklara dökülen Los Angeles halkı, kendisini yargılayacak hakimi atamayı planlayan ABD Başkanı Donald Trump'ı ve politikalarını protesto etti.
 • 27 Ağustos 2018 10:51 ABD'liler Trump'ı Protesto Etti ABD'liler Trump'ı Protesto Etti 'Kadın Eşitliği Günü' dolayısıyla sokaklara dökülen Los Angeles halkı, kendisini yargılayacak hakimi atamayı planlayan ABD Başkanı Donald Trump'ı ve politikalarını protesto etti.
 • 27 Ağustos 2018 10:36 ABD'liler Trump'ı Protesto Etti ABD'liler Trump'ı Protesto Etti ’Kadın Eşitliği Günü’ dolayısıyla sokaklara dökülen Los Angeles halkı, kendisini yargılayacak hakimi atamayı planlayan ABD Başkanı Donald Trump’ı ve politikalarını protesto etti.
 • 26 Ağustos 2018 17:17 Tarık Tarcan, Dini İnancını Açıkladı: Artık Deist Oldum Tarık Tarcan, Dini İnancını Açıkladı: Artık Deist Oldum Eski manken ve oyuncu Tarık Tarcan, yaptığı açıklamalarla sosyal medyada çok konuşuldu. Tarcan dini inancını açıklayarak, "Artık deist oldum" dedi.
 • 25 Ağustos 2018 11:49 Cemal Enginyurt'tan ABD'ye Çağrı: Cemal Enginyurt'tan ABD'ye Çağrı: "Ver Papazı, Al Papazı" Cemal Enginyurt'tan ABD'ye çağrı: "Ver papazı, al papazı" "Papaz Brunson bahane. ABD'nin asıl derdi başka" "ABD'nin asıl derdi Erdoğan'ı köşeye sıkıştırmak" "Papazı çok istiyorlarsa versinler bizim papazı, alsınlar kendi papazlarını" "(Meral Akşener'e) Cumhurbaşkanına Führer benzetmesi yapıyor.
 • 25 Ağustos 2018 11:07 Cemal Enginyurt'tan ABD'ye Çağrı: Cemal Enginyurt'tan ABD'ye Çağrı: "Ver Papazı, Al Papazı" Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, terör örgütleri FETÖ ve PKK adına 9 Aralık 2016’da suç işlediği ve casusluk yaptığı iddiasıyla tutuklanan ABD’li Brunson için ABD’ye çağrıda bulundu.
 • 24 Ağustos 2018 18:49 Diktatör Franco'nun Kemikleri Mezarından Çıkarılıyor Diktatör Franco'nun Kemikleri Mezarından Çıkarılıyor İSPANYA Başbakanı Pedro Sanchez'in "İspanyolları bölen simge" olarak tanımladığı Franco'nun anıt mezarına ilişkin karar kabul edildi.
 • 24 Ağustos 2018 16:46 Diktatör Franco'nun Kemikleri Anıt Mezarından Çıkarılacak İspanya'da diktatör Francisco Franco'nun kemikleri, ailesinin onayı olmadan anıt mezarından çıkarılacak.
 • 17 Ağustos 2018 13:59 Kudüspor, Tki Tavşanlı Linyitspor ile Hazırlık Karşılaşması Yaptı Kudüspor, Tki Tavşanlı Linyitspor ile Hazırlık Karşılaşması Yaptı Kütahya’nın Tavşanlı ilçesine gelen Kudüsspor, TKİ Tavşanlı Linyitspor ile hazırlık maçı yaptı.
 • 14 Ağustos 2018 12:58 En Sağlam Bankacılık Sistemlerinden Birine Sahibiz" Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bugün ülkemiz her bakımdan dünyadaki en sağlam bankacılık sistemlerinden birine sahiptir.
 • 14 Ağustos 2018 00:18 13 Ağustos 2018 Haberleri İstanbulspor, Afjet Afyonspor'u 4-3 Yendi  Rus Futbolcu Artem Dzyuba'dan Galatasaray Yanıtı: Zenit'te Kalıyorum  Kayserispor, Sahasında Konuk Ettiği Antalyaspor'u 2-0 Yendi  Başkan Erdoğan ile Katar Emiri Şeyh Temim Bin Hamed Al Sani Arasında Kritik Görüşme  Trump'ın Eski Yardımcısından, Bomba İddia: Melania Trump, Boşanmak İçin Gün Sayıyor  Ailesiyle Kavga Eden Pilot, Uçakla Evine Çarparak İntihar Etti!  Fenerbahçe'nin Yıldızı Alper Potuk İdmanı Yarıda Bıraktı  ABD Başkanı Trump, F-35 Teslimatını Askıya Alan Bütçe Yasasını Onayladı  Senegalli Vatandaşlar, Türk Mallarının Kullanımı Arttırmak İçin Kampanya Başlattı  Fenerbahçe Teknik Direktörü Phillip Cocu: Benfica Maçında Detaylar Belirleyici Olacak  İstanbul'da Alacak Verecek Cinayeti Kameralara Saniye Saniye Yansıdı  Yıldız Basketbolcu Carmelo Anthony, Houston Rockets'ta  Fransız Futbolcu Kimpembe, 2023'e Kadar PSG'de  Obradovic'ten Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'a Teşekkür  Volkan Demirel'den Tartaftara Mesaj: Olması Gereken Stat Atmosferi Budur  Benfica'nın Hocası Rui Vitori, Abdülkadir Ömür Transferiyle İlgili Soruyu Cevaplamadı  Irak Başbakanı Haydar el-İbadi'den, Türkiye Açıklaması: İzin Vermeyiz!  Benfica Teknik Direktörü Rui Vitoria: 3-3'lük Sonuç Beni Mutlu Eder  MHP, Türk Lirasına Destek İçin Düğmeye Bastı!  Hakan Hatipoğlu'ndan, Dikkat Çeken Dolar Paylaşımı!  Galatasaray, Bandırmasporlu Birhan Vatansever'i Kadrosuna Kattı  David Silva, İspanya Milli Takımını Bıraktı  Fenerbahçe, Manchester City'den Mangala'yı Transfer Etmek İstiyor  AK Partili Mehdi Eker'den, Rahip Brunson Açıklaması: Hakkında Ciddi İddialar Var!  Inter, Monaco'nun Yıldızı Keita Balde'yi Resmen Açıkladı  Milli Atlet Ramil Guliyev: En Büyük Hayalim Olimpiyatların Türkiye'de Yapılması ve Bu Yarışta Madalya Kazanmak  Athletic Bilbao, Real Sociedad'ın Genç Yıldızı Mikel Oyarzabal'ye 50 Milyon Euro Ödemeyi Kabul Etti  Abdullah Gül'den, Trump açıklaması: Küresel Bir Tehdit  Bolu TEM Otoyolu'nda, Feci Kaza: 1 Yaşındaki Bebek ile Annesi Hayatını Kaybetti  Beşiktaş'ta Olağanüstü Seçimli Genel Kurul 16 Eylül'de Yapılacak  Haluk Levent'ten ABD Başkanı Donald Trump'a Cevap: Faşist Yönetiminiz Ülkemi Tehdit Ediyor  İBB'den İstanbullulara Müjde! Toplu Ulaşım Bayramda Yüzde 50 İndirimli Olacak  Türkiye'ye, Azerbaycan'dan Destek: Türkiye Ekonomisinin Geleceğinden Tamamen Eminiz  Çaykur Rizespor, Mauricio Ramos İle Yollarını Ayırdı  İYİ Parti'li Koray Aydın, MHP'ye Geçen Hayati Arkaz'ı ve Bahçeli'yi Eleştirdi  UEFA, Gözlemci Oğuz Sarvan'ı Görevlendirdi  SUOZ Enerji'nin İlk Ges Yatırımı Enerji Üretimine Hazır  Bedelli Askerliğe Rekor Başvuru! Hazine'ye 4,5 Milyara Yakın Para Girdi  Binlerce Öğrenciye Müjde! Devlet, Karşılıksız 7 Bin 420 Lira Destek Verecek  Vincent Aboubakar, Porto'da Kalmaya Karar Verdi 
 • 13 Ağustos 2018 18:21 Haluk Levent'ten ABD Başkanı Donald Trump'a Cevap: Faşist Yönetiminiz Ülkemi Tehdit Ediyor Haluk Levent'ten ABD Başkanı Donald Trump'a Cevap: Faşist Yönetiminiz Ülkemi Tehdit Ediyor ABD Başkanı Donald Trump'un Türkiye'ye yönelik dolar kuruyla ilgili attığı tweet'e şarkıcı Haluk Levent'ten cevap geldi. Levent, "Faşist ve zayıf yönetiminiz ülkemi tehdit ediyor." dedi.
 • 08 Ağustos 2018 16:19 Aliya İzetbegoviç Doğumunun 93. Yılında Dualarla Anıldı Aliya İzetbegoviç Doğumunun 93. Yılında Dualarla Anıldı Bosna Hersek'in ilk cumhurbaşkanı merhum Aliya İzetbegoviç, doğumunun 93'üncü yıl dönümünde başkent Saraybosna'da bulunan Kovaçi Şehitliğindeki mezarı başında okunan dualarla anıldı.
 • 08 Ağustos 2018 14:04 Aliya İzetbegoviç Doğumunun 93. Yılında Dualarla Anıldı Bosna Hersek'in ilk cumhurbaşkanı merhum Aliya İzetbegoviç, doğumunun 93'üncü yıl dönümünde başkent Saraybosna'da bulunan Kovaçi Şehitliğindeki mezarı başında okunan dualarla anıldı.
 • 08 Ağustos 2018 00:59 Aliya İzetbegoviç Doğumunun 93. Yılında Anıldı Aliya İzetbegoviç Doğumunun 93. Yılında Anıldı Bosna Hersek'in ilk cumhurbaşkanı merhum Aliya İzetbegoviç, doğumunun 93. yılında törenle anıldı.
 • 08 Ağustos 2018 00:32 Aliya İzetbegoviç Doğumunun 93. Yılında Anıldı Bosna Hersek'in ilk cumhurbaşkanı merhum Aliya İzetbegoviç, doğumunun 93. yılında törenle anıldı.
 • 03 Ağustos 2018 19:50 İtalya'da Anti-faşizm Kanununun Kaldırılması Çağrısı Tartışma Başlattı İtalya'da aşırı sağcı Lig partisinden Aile Bakanı Lorenzo Fontana'nın faşizm karşıtı Mancino Kanunu'nun kaldırılması yönündeki çağrısı ülkede tartışmaya yol açtı.
 • 01 Ağustos 2018 15:04 Kıbrıs'ta, Hala Sultan Tekkesi'ne Uygun Olmayan Kıyafetle Ziyarete İmamdan Tepki Kıbrıs'ta, Hala Sultan Tekkesi'ne Uygun Olmayan Kıyafetle Ziyarete İmamdan Tepki GÜNEY Kıbrıs Rum Kesimi'nin Larnaka bölgesinde, Hazreti Muhammed'in süt halasının türbesinin bulunduğu Hala Sultan Tekkesi'nin imamı Şakir Alemdar, uygun olmayan kıyafetlerle tekkeyi ziyarete geldiklerini belirttiği turistlerin içeri girişine izin vermedi.
 • 28 Temmuz 2018 18:57 Mesut Özil'e Yapılan Saldırılar ve Özil'in Stadyumun İçine Atılan Ekme Parçasına İlginç... Son yılların tartışmasız en iyi orta saha oyuncularından biri olan Mesut Özil son günlerde basında oynadığı futbolla değil de Almanya'da uğradığını söylediği ırkçılıkla yer almaktadır.
 • 27 Temmuz 2018 14:13 Mazlumder Kayseri Şube Başkanı Taş: Mazlumder Kayseri Şube Başkanı Taş: "Ulus Devlet İlanı İsrail'in Ayıbıdır" Son bir yıl içinde semavi dinlerin merkezi kutsal Kudüs şehrinin ABD başkanı Trump tarafından İsrail'in başkenti ilan edilmesinden cesaret alan İsrail hükümeti ve parlamentosu Yahudi ulus devletini ilan edip İbraniceyi resmi dil, Kudüs'ü başkent kabul ederken bu toprakların gerçek sahibi olan Müslüman Arapları ve onların ana dili Arapçayı tanımamakla dünyanın en Faşist, ayrımcı ve adaletsiz kararını alarak büyük bir insanlık ayıbına imza atmış oldu
 • 26 Temmuz 2018 11:01 Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu'dan 'Yahudi Ulus Devlet Yasası'na İlişkin Açıklama Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu'dan 'Yahudi Ulus Devlet Yasası'na İlişkin Açıklama Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, İsrail meclisinin ’Yahudi Ulus Devlet Yasası’nı onaylamasını değerlendirerek, “Bu yönetimin ‘Holokost’ mimarlarından hiçbir farkı yoktur” dedi.
 • 25 Temmuz 2018 10:54 Almanya Adına Yüz Kızartıcı Bir Olay' Almanya Adına Yüz Kızartıcı Bir Olay' GENEL merkezi Almanya'nın Köln kentinde bulunan eski adıyla Avrupalı Türk Demokratlar Birliği (UETD), yeni adıyla UID'in Genel Başkanı Bilgi, Alman yasalarına ve Alman anayasasına karşı kurumlarının şimdiye kadar hiçbir faaliyette bulunmadığını belirtti.
 • 25 Temmuz 2018 10:39 İDSB, ''Yahudi Ulus Devlet İDSB, ''Yahudi Ulus Devlet" Yasasını Kınadı! İslam Dünyası Sivil Toplum Kuruluşları Birliği (İDSB), İsrail'in "Yahudi ulus devlet yasası"nı kınadı.
 • 24 Temmuz 2018 22:19 İş İlanında Tepki Çeken İfade Bir kariyer sitesine "İlhan Gülmez Mali Müşavirlik Bürosu" adına verilen iş ilanında, aranan bayan adaylar için "tesettürlü olmayan" ifadesinin kullanılması tepkilere neden oldu.
 • 24 Temmuz 2018 20:26 Almanya Anayasayı Koruma Teşkilatı Tarafından İzlenen Uıd'den Tepki Uluslararası Demokratlar Birliği (UID) Genel Başkanı Bülent Bilgi, Almanya Anayasayı Koruma Teşkilatı (BfV) tarafından izlendiklerinin ortaya çıkmasına tepki göstererek "Hukuk devleti olarak bildiğimiz Almanya'nın böyle bir karar alması Almanya adına yüz kızartıcı bir olay." dedi.
 • 24 Temmuz 2018 15:47 Beştepe'den Netanyahu'ya Sert Cevap: Irkçı Başbakan İnsan Hakları Dersi Veremez Beştepe'den Netanyahu'ya Sert Cevap: Irkçı Başbakan İnsan Hakları Dersi Veremez Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "Türkiye Suriyelileri ve Kürtleri katlediyor" diyen İsrail Başbakanı Netanyahu için "Siyonist, ırkçı ülkenin başbakanı, Başkanımıza insan hakları dersi veremez" dedi.
 • 24 Temmuz 2018 13:43 AK Parti TBMM Grup Toplantısı Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "İslam dünyasını, Hristiyan alemini, dünyadaki demokrat ve özgürlükçü tüm devletleri, kurumları, sivil toplum kuruluşlarını, medya mensuplarını İsrail'e karşı harekete geçmeye davet ediyoruz.
 • 24 Temmuz 2018 13:41 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Milletimizin Askerlikle Bağının Tümden Kopmasını da Doğru Bulmuyoruz (1) Cumhurbaşkanı Erdoğan: Milletimizin Askerlikle Bağının Tümden Kopmasını da Doğru Bulmuyoruz (1) CUMHURBAŞKANI ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, bedelli askerlik Kanunu ile ilgili olarak, "Bedelli askerlik talebi kanununu da bu hafta Meclisten geçirerek o konuda da sözümüzü tutmuş olacağız. İnşallah hafta sonu itibariyle bunu da bitirmiş olacağız.