Son Dakika Haberleri: Burası Eminönü! Sağanak, alt geçiti yerle bir etti!

Burası Eminönü! Sağanak, alt geçiti yerle bir etti!

2 ay önce

İstanbul'da sıcak hava yerini sağanak yağışa bıraktı. Birçok noktada ani baskınlar yaşanırken Eminönü'nde alt geçitteki dükkanlar su altında kaldı. Bölgedeki esnaf bel seviyesini geçen suda mallarını kurtarmaya çalıştı..

1
Eminönü geçitte bulunan çarşıyı da su bastı.
2
Çarşıya dolan metrelerce su nedeniyle iş yerleri su altında kaldı.
3
İstanbul'da bir süredir devam eden sıcak hava yerini yağışa bıraktı. Fatih ve Eminönü'nde metrekareye 113 kilogram yağış düştü. Mecidiyeköy'de ise ana yolları su bastı. Esnaf ve vatandaşlar büyük zorluk yaşadı.
4
Yağmurdan korunmak isteyenler, otobüs duraklarına, kapalı mekanlara ve köprü altlarına sığındı. Sağanak nedeniyle bazı bölgelerde trafik yoğunluğu oluştu.
5
Bazı araçlar yolda mahsur kaldı.
6
7
Sağanak sonrası Üsküdar'da kara ile deniz birleşti..
8
Ayasofya ve Sultanahmet'i ziyaret etmek isteyen turistler de aniden başlayan yağış nedeniyle ağaç altlarına ve çevredeki kafelere sığındı.
9
Yağmura valizleriyle yolda yakalanan turistler, seyyar satıcılardan şemsiye satın aldı.
10
İşte sağanak yağışın vurduğu İstanbul'dan kareler...
11
12
13
14
15
16
Bir kamyonet sürücüsü Aksaray alt geçidinde biriken suda mahsur kaldı.
17
18
19
Bel seviyesini geçen noktada esnaf mallarını kurtarmak için suya daldı.Haber Yayın Tarihi: 17.08.2019 02:10 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ünlü basketbolcudan olay itiraf: Madonna kendisini hamile bırakmam için 20 milyon dolar teklif etti Jennifer Lopez'in direk dansçısını canlandırdığı film, aşırı müstehcen sahneler barındırdığı için Malezya'da yasaklandı Satın aldığı evin garajından çıkan şeyi görünce şaşkına döndü! Efsane Yeşilçam filmi Tosunpaşa'daki Yeşilvadi'nin son haline bakın! Konuşurken sıklıkla ''şey'' diyorsanız dikkat! Korkunç bir hastalığın pençesinde olabilirsiniz