İlk Kez Görüntülendiler - Son Dakika

İlk Kez Görüntülendiler

15.02.2013 20:33

1
Cahide'de sevgililer günü gecesinde Ümit Besen sahne aldı.
2
Geceye ünlü dizi oyuncuları da katıldı...
3
Muhteşem Yüzyıl'ın ünlü oyuncusu Gürbey İleri sevgilisi İntikam dizisinde rol alan Ezgi Eyüboğlu ile katıldı.
4
Çift Ümit Besen ile tanışmak için kulisi ziyaret etti.
5
80'ler dizi oyuncuları Ceyhun Fersoy ve sevgilisi Begüm Öner'de romantik bir gece yaşadılar.
6
7
Sevgililer gününün en talihsizi ise Belma Müjde oldu. Fanatik Fenerbahçeli olan Gani Müjde, sevgililer gününde Fenerbahçe'nin UEFA Avrupa Ligi 2. tur maçında oynadığı Bate Borisov maçını izlemeyi tercih etti. Belma Müjde ise twitter'dan, "Erkeğe 45 dakika maç izni" diyerek eşinin maçı izlerken fotoğrafını paylaştı.
8
Gamze Özçelik ise sevgililer gününde çalışmak zorunda kaldı. Arka Sokaklar dizisinin setinde olan Özçelik, neredeyse gün boyu çalışarak sevgilisi Emre Yetkin'den ayrı kaldı. Ümraniye oto saniyede sette olan Özçelik, takipçilerine fotoğraf paylaştı. Set sırasını beklerken çektiği fotoğrafı paylaşan Özçelik, "Görev bekliyoruz burada" notunu düştü.
9
Fenerbahçe'nin file bekçisi Volkan Demirel'in eşi Zeynep Sever geçirdi.

Eşinin UEFA Avrupa Ligi 2. tur maçında BATE Borisov ile karşılaşması için Belarus'da olması nedeniyle sevgiler günününde tek başına kaldı. Sever, eşinin Belarus'a gitmesini fırsat bilerek Avusturya'ya gitti. Avusturya'da birbirinden ilginç pozlar veren Sever, bir manavın önünde fotoğrafını çekti. Sever, son olarak arkadaşıyla hamburger keyfi yaptı.

10
Bengü, sevgililer gününü müdavimi olduğu Nişantaşı'nda sevgilisi Akın Altan ile aile yemeğinde bir araya geldi. Bengü, sevgilisine sürpriz yaptı.

Sevgilisinin isminin baş harfini kazağına taşıdı. Bengü, kazağında büyük A harfiyle sevgilisine büyük jest yapmış oldu.

11
"Muhteşem Yüzyıl" dizisinin Hürrem'i Meryem Uzerli'de sevgililer gününü sevgilisi Can Ateş ile birlikte kutladı. Uzerli, sevgilisi yurt dışında kutlayan isimler arasındaydı. Uzerli, instagram sayfasında Ateş ile kendisinin bir yolda yürürken arkadan çektirdiği fotoğrafı takipçileriyle paylaştı. Uzerli, aynı zamanda kalp işareti paylaşarak Ateş'e olan sevgisini gösterdi. Uzerli, daha sonra ise oyuncak ayıya sarılarak çektiği pozu hayranlarıyla paylaştı.
12
Sosyetik isimlerden Melisa Eliyeşil Castell sevgililer gününü eşi Charles von Faber Castell ile İsviçre'de kutladı. Kayak keyfi yapan çift, bir ara öpüşerek sevgililer gününü kutladı.

YORUMLAR
500

Son Dakika İlk Kez Görüntülendiler - Son Dakika


Advertisement