Rihanna, 'Uyuşturucu Bayramı'nı Kutladı - Son Dakika

Rihanna, 'Uyuşturucu Bayramı'nı Kutladı

1
Ünlü şarkıcı Rihanna'nın uyuşturucunun kabulü olarak bilinen '4.20' günü için özel olarak yaptığı hazırlık magazin basınında olay oldu.

2
'4.20'nin bir polis kodu olduğu belirtilirken, 4. ayın 20'sinde düzenlenen ve ot içenler kabul günü olarak kutlanan bu özel gün için Rihanna'yla birlikte birçok sanatçı özel hazırlık yaptı.

3
20 Nisan'da, saat tam 4:20'de kutlanan uyuşturucu günü için özel bir marijuana teması içerisine bürünen ünlü şarkıcı Rihanna, Instagram'dan yayınladığı fotoğraflar ile büyük şaşkınlık yarattı.

4
26 yaşındaki ünlü şarkıcı, giydiği transparan bodysinin içerisinde göğüslerine taktığı marijuana yaprakları ile dikkat çekerken, marijuana desenli çantası ve marijuana yapraklarından oluşan küpeleri görenleri şaşkına çevirdi.

5
Siyah Converse'leri ve denim gömleği ile kombine ettiği dantel kedi kulakları ile uyuşturucu kutlamalarına hazırlanan ünlü şarkıcı Rihanna, yakın arkadaşı Melissa ile birlikte sahilde bu özel günü kutladı ve saat 4:20'de uyuşturucu içerken çekilen fotoğraflarını Instagram hesabından yayınladı.

6
Rihanna dışında, ünlü rapçi Snoop Dogg da, günün temasına özel tavşan kostümü içerisinde bir fotoğraf yayınlayıp dikkat çekti.

7
Uyuşturucu ile fazlaca içli dışlı olduğu bilinen ünlü rapçinin bu özel gün için hazırlattığı marijuana yaprakları ile kaplı pastası da dikkatlerden kaçmadı.

8
James Franco, Jason Mewes, Wiz Khalifa gibi birçok ünlü bu özel gün hakkına twitler ve kutlama mesajları yayınladı.

9
Son zamanlarda skandallarıyla gündeme gelen ünlü şarkıcı Miley Cyrus'un, Twitter hesabından yayınladığı fotoğraf ve açıklama da dikkat çekenler arasındaydı.

10
Tavşan kulakları ile yayınladığı fotoğrafı ile uyuşturucu bayramını kutlayan ünlü şarkıcı Miley Cyrus, hasta olduğu için yataktan kalkamadığını ve bu özel günü kaçırdığı için şikayet ettiğini, attığı twit ile belirtti.

11
İşte ünlülerin tepki çeken uyuşturucu günü kutlamaları...

12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Haber Yayın Tarihi: 21.04.2014 14:12

Son Dakika Rihanna, 'Uyuşturucu Bayramı'nı Kutladı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bir çocuk annesi öğretmen, 14 yaşındaki öğrencisiyle ilişkiye girdi Estetik operasyonundan sonra göğüs uçları düşen genç kadının, insan eti yiyen bakteri kaptığı tespit edildi Sefalet içinde yaşadığı iddia edilen Harika Avcı sessizliğini bozdu Mimar Sinan'ın kalfası inşa etti, 600 yıldır durmadan dönüyor Kylie Jenner, eski halini paylaşan Kim Kardashian'a tepki gösterdi: Hemen sil bunu