Sen Çal Kapımı'nın yosun gözlü güzeli pek cesur! Büstiyerli pozu olay oldu - Son Dakika

Sen Çal Kapımı'nın yosun gözlü güzeli pek cesur! Büstiyerli pozu olay oldu

21.09.2020 11:25

Sen Çal Kapımı dizisinde "Ceren Başar" karakterini canlandıran Melisa Döngel cesur paylaşımlarıyla sosyal medyayı sallıyor. Giydiği büstiyer ve yaptırdığı göz makyajıyla beğeni toplayan Döngel'e beğeni ve yorum yağdı.

1
Sen Çal Kapımı dizisinde Ceren karakterine hayat veren güzel oyuncu Melisa Döngel cesur pozlarıyla adından söz ettiriyor. Son paylaşımında giydiği büstiyeri ve göz makyajıyla dikkat çeken Döngel hayranlarını mest etti.
2
Melisa Döngel'in özellikle gözlerini ön plana çıkaran makyajı hayranlarının büyük beğenisini topladı. Pek çok takipçisi güzel oyuncuya "Gözlerin çok güzel" yorumunda bulundu.

3
Ünlü oyuncu Melisa Döngel, geçtiğimiz günlerde Nişantaşı'nda görüntülenmişti. Bir arkadaşıyla birlikte mağaza mağaza gezen Döngel, giyim tarzıyla dikkatleri üzerine çekmişti. Güzel oyuncu, kot pantolon ve büstiyer tercih ederken sütyen takmaması da gözlerden kaçmamıştı.

4
Sen Çal Kapımı dizisinde Ceren Başar karakterini canlandıran Melisa Döngel, mutsuz olduğu ve istediği ortamı bulamadığı iddia ediliyor.

5
Melisa Döngel Kimdir?
Melisa Döngel Kimdir?
Melisa Döngel 25 Ekim 1999 tarihinde İstanbul'da doğdu. Eğitimini Osman Yağmurdereli Sanat Akademisi'nde tamamlayan Melisa Döngel ilk olarak Kanal 7'de ekrana gelen Elif dizisinde rol aldı.
6
İlk rolü olmasına rağmen oldukça başarılı bir oyunculuk ortaya koyan Melisa Döngel daha sonra Arka Sokaklar ve Hangimiz Sevmedik gibi dizilerde de roller aldı.
7
Güzel oyuncu 2018 yılında transfer olduğu Bizim Hikaye dizisinde canlandırdığı Deniz karakteri ile oldukça ön plana çıkmaya başladı.
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Son Dakika Sen Çal Kapımı'nın yosun gözlü güzeli pek cesur! Büstiyerli pozu olay oldu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (15)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Bu kaya, görünümü kadar neden olduğu batıl inançla da nam salmış Sürpriz bayramda geldi! Bengü, ikinci çocuğuna hamile WhatsApp'ın sözleşme onayı için verdiği süre bugün doldu! Twitter'da yer yerinden oynadı Serenay Sarıkaya, "Arkadaşım" dediği iş adamıyla fena yakalandı İsrail'in yok etmek için var gücüyle bombaladığı Hamas'ın tünelleri ilk kez görüntülendi
Advertisement