Ünlü siyasetçi Joker maskesiyle parlamentoyu bastı! Görenlerin ağzı açık kaldı - Son Dakika

Ünlü siyasetçi Joker maskesiyle parlamentoyu bastı! Görenlerin ağzı açık kaldı

13.11.2019 08:20

Ukrayna Sosyalist Partisi lideri Ilya Kiva, bir milletvekilinin yemin törenini protesto etmek için film karakteri Joker maskesiyle parlamentoyu bastı

1
Ukrayna Sosyalist Partisi Lideri İlya Kiva, Ukrayna Parlamentosu'nda bir milletvekilinin yemini sırasında parlamentoya ünlü film Batman'daki bir karakter olan Joker maskesiyle geldi. Milletvekili Sergei Rudik'in yemini sırasında parlamentoya yüzünde kauçuk bir Joker maskesiyle giren Kiva, Rudik'in yeminini ettiği kürsüye doğru yaklaştı.
2
Maskeyi kürsüye yerleştirdi. Kiva'nın eylemleri diğer milletvekillerini şaşırttı. Olay ilerledikçe, Ukrayna Ulusal Meclis Başkanı Dmitry Razumkov, Kiva'yı uyardı ve anlaşılması zor bir şeye dönüştürmemeye çağırdı .
3
Sonra milletvekillerinden biri podyuma çıktı ve maskeyi yere attı.
4
Aynı gün, Bay Kiva Joker maskeli fotoğrafını kişisel Facebook sayfasında şu başlıkta yayınladı: "Bugün her birimiz biraz Joker."
5
Milletvekili Sergei Rudik de bunun üzerine "Kauçuk maskelerden korkmuyoruz." dedi.
6
7
8

Son Dakika Ünlü siyasetçi Joker maskesiyle parlamentoyu bastı! Görenlerin ağzı açık kaldı - Son Dakika


YORUMLAR (2)

Diğer Galeriler

Ronaldo'nun sevgilisi Georgina Rodriguez 5. çocuğu istiyor Etle şov yapan Nusret, bu kez takipçilerinin hiç alışık olmadığı bir paylaşım yaptı Cani adam denizde boğmaya çalıştığı eşini, diri diri kuma gömerken yakalandı Metin Yüncü'nün eski eşi, gizemli mesajı yıllar sonra ifşa etti: Kocan seni Songül Karlı ile aldatıyor Alemin Kralı Oben, sabahlığının düğmesini açıp pembe iç çamaşırıyla poz verdi