Ak Parti İstanbul'dan 100 bin yeni üye ve online üyelik hamlesi - Son Dakika
Güncel

Ak Parti İstanbul'dan 100 bin yeni üye ve online üyelik hamlesi

Ak Parti İstanbul\'dan 100 bin yeni üye ve online üyelik hamlesi

Yeni üye çalışmalarına aralıksız devam eden AK Parti İstanbul İl Başkanlığı, 100 bin yeni üye kampanyası başlattı.

30.06.2020 12:06  Güncelleme: 12:10
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Yeni üye çalışmalarına aralıksız devam eden AK Parti İstanbul İl Başkanlığı, 100 bin yeni üye kampanyası başlattı. 2,5 milyona yakın AK Parti İstanbul ailesine yeni üyeler kazandırmak için başlatılan kampanya kapsamında, online başvuru için web sitesi de hizmete açıldı.

AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak'ın öncülüğünde yeni üye çalışmaları aralıksız devam ediyor. Geçtiğimiz Kasım-Aralık ayında 75 bin, Ocak ayında da 45 bin olmak üzere AK Parti'ye toplam 120 bin yeni üye kazandıran İstanbul Teşkilatı, 100 bin yeni üye daha kazandırmak için kolları sıvadı.

100 bin yeni üye kampanyası kapsamında 39 ilçede eş zamanlı çalışma başlatıldı. Özellikle genç seçmenler başta olmak üzere üyeliği bulunmayan herkesi AK Parti İstanbul ailesine kazandırmak için özel çalışma yürütülecek. Ayrıca dijitalleşme yatırımlarını hız kesmeden sürdüren İstanbul İl Teşkilatı, dijital platformu da hizmete açtı. Böylece yeni üye olmak isteyen vatandaşlar, başvurularını online olarak da yapabilecek. Web sitesi üzerinden alınacak ön başvuruların akabinde, başvuru sahiplerinin ikamet ettiği yere göre ilçe teşkilatları tarafından üyelik işlemi tamamlanacak.

"Yeni ve büyük hedeflere, hep birlikte koşmak dileğiyle"

'Büyük ve güçlü Türkiye yolunda seni de aramızda görmek istiyoruz' çağrısında bulunan AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, "AK Partili olmak, her şeyden önce bir davaya sevdalanmak ve o dava uğrunda her saniyeyi değerli kılmak için, canla başla çalışmak demektir. Davamız, kendi medeniyet değerlerimize yaslanıp, milletimizin sevinç, onur ve mutluluğunu esas alarak Türkiye'yi birlik, beraberlik, kardeşlik ve tam bağımsızlık içinde hak ettiği en yüksek konuma ulaştırmak ve bu uğurda göstereceğimiz çabayla hakkın rızasına, milletimizin duasına talip olmak davasıdır. Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde, büyük ve güçlü Türkiye yolunda seni de aramızda görmek istiyoruz. Ailenizde veya çevrenizde partimize üyeliği bulunmayan herkesi AK Partimize üye olmaya, ailemize katılmaya davet ediyoruz. Çünkü üye olmak, "Bu güzel davada ben de varım" demenin en somut şekli, bu güzel yolda farklı ve nitelikli bir sorumluluk üstlenmeye dair en güzel irade beyanıdır. Yeni ve büyük hedeflere, hep birlikte koşmak dileğiyle" dedi. - İSTANBUL

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Ak Parti İstanbul'dan 100 bin yeni üye ve online üyelik hamlesi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Denizli'de pamuk yetiştiriciliği yapılan arazilerde pembe inci çeşidi yem bezelyesinin hasadı yapıldı
  12:09 Denizli'de pamuk yetiştiriciliği yapılan arazilerde pembe inci çeşidi yem bezelyesinin hasadı yapıldı

  Denizli'de pamuk yetiştiriciliği yapılan arazilerde kışlık ara dönemde pembe inci çeşidi yem bezelyesinin hasadı yapıldı. Yapılan uygulama sonucunda dekarda 6,8 ton yaş ot elde edildi. Tarım ve Orman Bakanlığı bünyesinde yürütülen 'Yerli ve Milli Tohumlarımızın Ulaşmadığı Çiftçi Kalmasın' sloganıyla yola çıkılarak Ege Tarımsal Araştırma Enstitüsü Müdürlüğünce geliştirilen yerli ve milli Pembe İnci Çeşidi Yem Bezelyesi demonstrasyon çalışması Pamukkale İlçesi Yukarışamlı Mahallesinde gerçekleştirildi. Yapılan demonstrasyonla; pamuk yetiştiriciliği yapılan alanda münavebe uygulaması yapılarak kışlık ara dönemde pamuk ekimi öncesi pembe inci çeşidi yem bezelyesinin hasadı gerçekleştirildi. Kaliteli kaba yem kaynağı olarak dekardan 6,8 ton yaş ot elde edildi. Denizli Tarım ve Orman İl Müdürlüğü tarafından konuya ilişkin yapılan açıklamada, 'İl Müdürlüğümüz tarafından yürütülen çalışmada; çiftçilere yeni çeşidin tanıtılması, hayvancılığın olmazsa olmazı olan kaba yemin temini, pamuk ekimi öncesi kışlık ara dönemde atıl durumdaki alanların değerlendirilmesi, kalite ve verimliliğin arttırılması, besleyici özelliği ve verimi yüksek kaba yem üretiminin uygulamalı olarak çiftçilere gösterilmesi hedeflenmiş ve hasadı gerçekleşen çeşidin demonstrasyon sonucu amacına ulaşmıştır' ifadeleri yer aldı.

 • GTB Nisan Ayı Meclis Toplantısında Kırsal Kalkınma ve Tarımsal Üretim Konuşuldu
  12:06 GTB Nisan Ayı Meclis Toplantısında Kırsal Kalkınma ve Tarımsal Üretim Konuşuldu

  Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) Nisan Ayı Olağan Meclis Toplantısı, kırsal yaşamın desteklenmesi ve tarımsal üretimin çeşitlendirilmesi konularının ele alındığı bir platform oldu. Meclis Başkanı Ahmet Tiryakioğlu, kırsal nüfusun azalması ve yaşlanmasıyla birlikte köylerin genç nüfus için cazip hale getirilmesi gerektiğini vurguladı. GTB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı ise yeni hasat sezonuna umutlu yaklaşıldığını ve buğday ekim alanlarının artırılarak geçen yılki rekolte beklentisine ulaşılabileceğini belirtti.

 • Kocasinan Belediyesi, Gök Gözlem Evi Merkezi'nde 'Gökyüzünü keşfet' etkinliği düzenledi
  12:06 Kocasinan Belediyesi, Gök Gözlem Evi Merkezi'nde 'Gökyüzünü keşfet' etkinliği düzenledi

  Kocasinan Belediyesi, Gök Gözlem Evi Merkezi'nde 'Gökyüzünü keşfet' etkinliği düzenledi. Bilimsel projelerle fark oluşturduklarını vurgulayan Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, çocukların ve gençlerin ufkunu açan farklı konsept çalışmaların yer aldığı merkezle geleceğin mühendisleri, astronotları ve pilotlarının yetişmesine katkı sunacaklarını söyledi.

 • Ardahan'da Turizm Haftası Etkinlikleri Kapsamında Basın Mensuplarına Turizm Gezisi Düzenlendi
  12:04 Ardahan'da Turizm Haftası Etkinlikleri Kapsamında Basın Mensuplarına Turizm Gezisi Düzenlendi

  Turizm haftası etkinlikleri kapsamında Ardahan İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından il merkezi ve ilçelerinde görevli basın mensuplarına yönelik turizm gezisi düzenlendi. Çıldır ve Posof ilçelerine yapılan gezide, basın mensupları tesisleri gezdi ve bölgenin turistik yerlerini ziyaret etti. Ardahan Vali Yardımcısı tarafından teşekkür belgeleri takdim edildi.

 • Hakkari'nin düşman işgalinden kurtuluşunun 106. yıl dönümü törenle kutlandı
  12:03 Hakkari'nin düşman işgalinden kurtuluşunun 106. yıl dönümü törenle kutlandı

  Hakkari'nin düşman işgalinden kurtuluşunun 106. yıl dönümü törenle kutlandı.

 • Yıldırımlı Minikler 23 Nisan'da Başkanlık Koltuğuna Oturdu
  12:03 Yıldırımlı Minikler 23 Nisan'da Başkanlık Koltuğuna Oturdu

  Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Akıncıtürk İhsan Dikmen İlkokulu öğrencilerini makamında ağırladı. Çocuklar, temsili olarak belediye başkanlığı koltuğuna oturarak istek ve temennilerini iletti.

 • Aksaray Gençlikspor, Elazığ derbisinde 4-0 galip geldi
  12:01 Aksaray Gençlikspor, Elazığ derbisinde 4-0 galip geldi

  Bölgesel Amatör Lig 11. Grubun 24. haftasında Aksaray Gençlikspor, Elazığ derbisinde Rüstempaşaspor'u 4-0 mağlup etti. Aksaray Gençlikspor bu galibiyetle puanını 28'e yükseltirken, Rüstempaşaspor 24 puanda kaldı.

 • Görme Engelliler Futbol Milli Takımı Kayseri'de Grand Prix müsabakalarına hazırlanıyor
  12:00 Görme Engelliler Futbol Milli Takımı Kayseri'de Grand Prix müsabakalarına hazırlanıyor

  24 Mayıs'ta Fransa'da yapılacak olan Grand Prix müsabakaları için hazırlıklarını sürdüren Görme Engelliler Futbol Milli Takımı, Kayseri'de 10 günlük kampa girdi. Milli takım, Çin, Japonya ve Arjantin ile mücadele edecek.

 • Romanya'da çocuklar 23 Nisan'ı coşkuyla kutladı
  12:00 Romanya'da çocuklar 23 Nisan'ı coşkuyla kutladı

  Romanya'nın başkenti Bükreş ve Köstence'deki Rumen, Türk ve soydaş çocuklar 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı coşkuyla kutladı. Yunus Emre Enstitüsü, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün bütün dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı Bükreş ve Köstence'deki Rumen, Türk ve soydaş çocuklar ile birlikte kutladı.


Advertisement