Ankara'da Otodan Hırsızlık Zanlısı Suçüstü Yakalandı - Son Dakika
Güncel

Ankara'da Otodan Hırsızlık Zanlısı Suçüstü Yakalandı

Ankara\'da Otodan Hırsızlık Zanlısı Suçüstü Yakalandı

Ankara'nın Sincan ilçesinde, hırsızlık olaylarının önlenmesine yönelik yapılan çalışmalar sonucunda, 6 'otodan hırsızlık' ve 'mala zarar verme' suçlarını işleyen Ç.P. suçüstü yakalandı. Çalıntı malzemelerle birlikte yakalanan zanlı, hakkında kesinleşmiş hapis cezası bulunması nedeniyle tutuklandı.

13.11.2023 14:19
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Ankara'nın Sincan ilçesinde "otodan hırsızlık" zanlısı suçüstü yakalandı.

Alınan bilgiye göre, Sincan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, hırsızlık olaylarının önlenmesine yönelik çalışma başlattı.

Çalışmalar sonucu 9-11 Kasım'da ilçenin Tandoğan, Malazgirt ve Pınarbaşı mahallelerinde meydana gelen 6 "otodan hırsızlık" ve "mala zarar verme" suçlarını işleyen Ç.P. tespit edildi.

Çalıntı malzemelerle suçüstü yakalanan ve hakkında 24 yıl 10 ay kesinleşmiş hapis cezasının da bulunduğu öğrenilen Ç.P, çıkarıldığı hakimlikçe tutuklandı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Ankara'da Otodan Hırsızlık Zanlısı Suçüstü Yakalandı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • İran'ın İsrail'e saldırısı Tahran'da coşkuyla kutlandı
  04:10 İran'ın İsrail'e saldırısı Tahran'da coşkuyla kutlandı

  İran'ın İsrail topraklarını insansız hava aracı ve füzelerle hedef aldığı saldırı İran'da coşkuyla kutlandı. Tahran'da halk, saldırıyı coşkuyla kutlayarak Filistin bayrakları taşıdı. İran Devrim Muhafızları Ordusu, saldırıya cevap olarak İsrail topraklarına insansız hava aracı ve füze ateşledi.

 • İran, İsrail'e yönelik saldırıyı coşkuyla kutladı
  04:04 İran, İsrail'e yönelik saldırıyı coşkuyla kutladı

  İran'ın başkenti Tahran'da halk, İran'ın İsrail topraklarını insansız hava aracı ve füzelerle hedef aldığı saldırıyı coşkuyla kutladı. Filistin meydanında toplanan yüzlerce Tahranlı 'Kahrolsun ABD' ve 'Kahrolsun İsrail' sloganları eşliğinde Filistin bayrakları taşıdı. Devrim Muhafızları Ordusu'na gerçekleşen saldırı nedeniyle halk, saldırıyı kutlarken teşekkür etti.

 • Bursa'da kız meselesi nedeniyle çıkan silahlı kavgada 2 kişi yaralandı
  03:50 Bursa'da kız meselesi nedeniyle çıkan silahlı kavgada 2 kişi yaralandı

  Bursa'da bir eğlence mekanında çıkan silahlı kavgada seken kurşun bir müşteriye isabet etti. Kavgaya karışan kişilerden biri bıçakla yaralanırken, diğer kişi ise gözaltına alındı. Yaralananların sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.


Advertisement