ART ARDA 2 GÜN EVİNE GİREN HIRSIZIN ADRESİNİ BULUP POLİSE YAKALATTI - Son Dakika
Güncel

ART ARDA 2 GÜN EVİNE GİREN HIRSIZIN ADRESİNİ BULUP POLİSE YAKALATTI

ANTALYA'da müzisyenlik ve inşaat işleri yapan Hüseyin Aktaş (40), art arda iki gün evine girip, 400 bin lira tutarında eşya çalan M.İ.'nin evini bularak polise yakalattı.

09.07.2022 11:49  Güncelleme: 11:59

ANTALYA'da müzisyenlik ve inşaat işleri yapan Hüseyin Aktaş (40), art arda iki gün evine girip, 400 bin lira tutarında eşya çalan M.İ.'nin evini bularak polise yakalattı. M.İ.'nin, hırsızlık için girdiği evin dışındaki kameraları kırdığı anlar ise görüntülere yansıdı.

Muratpaşa ilçesi Şehitler Caddesi 1786 Sokak'ta 4 Temmuz günü saat 13.00 sıralarında Hüseyin Aktaş'a ait eve kapıyı zorlayıp giren M.İ., takım elbiseler, ayakkabılar, bakır kablolar, tablet, müzik sistemleri ve antika plakları çalıp kaçtı. Bir gün sonra saat 19.00 sıralarında yeniden aynı adrese gelen M.İ., bina dışındaki güvenlik kameralarını kırdıktan sonra temizlik görevlisi için evin önündeki duvarın boşluğuna bırakılan anahtarla eve girdi. 20 spot lamba, 1 müzik seti ile 1 mavi masanın yanı sıra, evin önündeki süs havuzunu çalan M.İ. kaçtı.İş için il dışına çıkan Hüseyin Aktaş, aynı günün akşamında döndüğünde evinin soyulduğunu görünce polise şikayetçi oldu. Güvenlik kamerası görüntülerini inceleyen Aktaş, eşkalinden, hırsızlık şüphelisinin, daha önceden tanıdığı M.İ. olduğunu gördü. Daha sonra M.İ.'nin oturduğu evi bulan Aktaş, polise ihbarda bulundu. Adrese gelen polis ekibi, şüpheli M.İ.'yi gözaltına aldı.Hüseyin Aktaş, kamera görüntüsündeki eşkalinden şüphelinin M.İ. olduğunu gördüğünü belirterek, "Polise şikayetçi olduktan sonra, ertesi gün şüphelinin oturduğu evin yerini tespit ettim. Evin önünde çiçek suluyordu. Evimden çalınan bazı eşyaların da evin önünde olduğunu gördüm. Hemen polise bilgi verdim. Gelip, yakaladılar. Yaklaşık 400 bin TL'lik zararım var. Kendisinden şikayetçiyim. Eşyalarımı geriye istiyorum" dedi. M.İ., emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edilecek. (DHA)

ART ARDA 2 GÜN EVİNE GİREN HIRSIZIN ADRESİNİ BULUP POLİSE YAKALATTI
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel ART ARDA 2 GÜN EVİNE GİREN HIRSIZIN ADRESİNİ BULUP POLİSE YAKALATTI - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement