Başkan Canlı, Türkiye Kamu Sen Şube Başkanlığını Ziyaret Etti - Son Dakika
Güncel

Başkan Canlı, Türkiye Kamu Sen Şube Başkanlığını Ziyaret Etti

Başkan Canlı, Türkiye Kamu Sen Şube Başkanlığını Ziyaret Etti

Gümüşhane Belediye Başkanı Mustafa Canlı, 27 Şubat 2014 Perşembe günü Türkiye Kamu Sen Şube Başkanlığı'nı ziyaret etti.

03.03.2014 11:07
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Başkan Canlı'nın ziyaretinde, Türkiye Kamu Sen Gümüşhane Şube Başkanı Mustafa Fevzi Akçay, Türk Sağlık Sen Şube Başkanı Mustafa Aydın, Türk Tarım Orman Sen İl Temsilcisi Muammer Mermer, Türk Büro Sen İl Temsilcisi Rıdvan Yılmaz, Türk Diyanet Vakıf Sen İl Temsilcisi İmdat Zor, Türk İmar Sen İl Temsilcisi Hasan Aktaş ve çok sayıda sendika üyesi hazır bulundu.

Ziyaret sırasında yapılan ikramların ardından konuşan Başkan Canlı şunları söyledi:"Yerel yönetim seçimlerini kim kazanırsa kazansın ilimizde devam eden üç önemli yatırımlar olan Dere ıslahı, Bahçecik'teki baraj ve çevre yolu projeleri zaten devam edecektir. Spekülasyon konusu olan Gümüşhane içme suyu, Halk Sağlık Müdürlüğü personelleri tarafından devamlı kontrol edilmektedir. Eğer şebeke suyumuz kirli olsaydı, şu ana kadar neden raporlarda bu belirtilmedi. Demek ki şebeke suyumuz gayet temizdir. İktidar partisinin alamadığı kaynakları rahatlıkla bizim Belediyemiz almıştır.

Trabzon'da kurulan Doğu Kalkınma Ajansından Karadeniz bölgesinde en çok proje kapsamında desteği Gümüşhane Belediyesi almıştır. Zafer meydanına yapımına başlanacak olan iki katlı otopark ihalesi yapılarak, Seçimlerden önce çalışmalara başlanılacaktır. Altı iki katlı otopark, üstü ise çok güzel bir kent meydanı olacak. İnönü Mahallesi Mordut mevkiinde heyelan olup boşaltılan alana ise İş Merkezi ve Toplu konut yapacağız. Naim Ağaç spor tesisleri yanı altı iki katlı otopark ve üstü de iş yeri ve düğün salonu olacak. Kıbrıs çarşısındaki Pazar yerinin düzenlenmesi, Sebze hali, Dere yanları ıslahı, Mezbahana, Sosyal donatılarlar ve başka hazırlayacağımız bir çok projeyle Gümüşhane'yi yaşanabilir bir şehir haline getireceğiz. Kültür faaliyetlerine önem verip Gümüşhane'nin tarihini bilimsel çalışmalar ışığında yeniden sağlam doneler üstüne oturtarak, gün yüzüne bilinmeyenler yanlarımızı çıkarmak istiyoruz. Gümüşhane'nin yetiştirmiş olduğu değerlerin eserlerini toplumla paylaşmak istiyoruz. Gümüşhanemiz daha yaşanabilir, daha modern, daha çok insanların ihtiyaçlarını karşılayabilen ve sosyal donatıları zengin bir şehir olma yolunda ilerleyecektir."

Türkiye Kamu Sen-Eğitim Sen Şube Başkanı Mustafa Fevzi Akçay, ziyaretten dolayı çok memnun olduklarını ifade edip, Başkan Canlı'ya teşekkür etti.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Başkan Canlı, Türkiye Kamu Sen Şube Başkanlığını Ziyaret Etti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Kuzey Marmara Otoyolu'nda Kamyonetin Otomobile Çarpması Sonucu 2 Kişi Öldü, 4 Kişi Yaralandı
  08:05 Kuzey Marmara Otoyolu'nda Kamyonetin Otomobile Çarpması Sonucu 2 Kişi Öldü, 4 Kişi Yaralandı

  Kuzey Marmara Otoyolu Kocaeli kesiminde meydana gelen trafik kazasında, kamyonetin otomobile çarpması sonucu 2 kişi hayatını kaybetti, 4 kişi yaralandı. Kazada, kamyonet devrilirken otomobil yaklaşık 100 metre sürüklendi. Kaza sonrası olay yerine jandarma, sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Yaralılar hastaneye kaldırıldı ve sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi. Kazanın nedeniyle bir süre kontrollü sağlanan ulaşım, araçların çekilmesinin ardından normale döndü.

 • Kuzey Marmara Otoyolu'nda feci kaza: 1 ölü, 5 yaralı
  07:04 Kuzey Marmara Otoyolu'nda feci kaza: 1 ölü, 5 yaralı

  Kuzey Marmara Otoyolu'nun Kocaeli geçişinde kamyonet ile otomobilin çarpıştığı kazada ilk belirlemelere göre 1 kişi hayatını kaybetti, 5 kişi yaralandı. Kaza sebebiyle otoyolun İstanbul istikametinde trafik tek şeritten sağlanıyor. Jandarma ekipleri tarafından kontrollü geçişler sağlanırken, uzun araç kuyrukları oluştu.

 • Kuzey Marmara Otoyolu'nda kaza: 1 ölü, 5 yaralı
  06:13 Kuzey Marmara Otoyolu'nda kaza: 1 ölü, 5 yaralı

  Kuzey Marmara Otoyolu'nun Kocaeli geçişinde kamyonet ile otomobilin çarpıştığı kazada ilk belirlemelere göre 1 kişi hayatını kaybetti, 5 kişi yaralandı. Kazanın etkisiyle otoyolun İstanbul istikametinde trafik tek şeritten sağlanıyor. Kaza sonucunda uzun araç kuyrukları oluştu.


Advertisement