Kayseri'de silahlı saldırıya uğrayan CHP'li Şerafettin Bahadır ağır yaralandı - Son Dakika
Güncel

Kayseri'de silahlı saldırıya uğrayan CHP'li Şerafettin Bahadır ağır yaralandı

Kayseri'nin Pınarbaşı ilçesinde CHP üyesi Şerafettin Bahadır, önce darp edildi ardından silahlı saldırıya uğradı. Ağır yaralanan Bahadır yoğun bakım servisinde tedaviye alınırken, saldırganların Pınarbaşı'nın eski belediye başkanı MHP'li Menduh Uzunluoğlu'nun kardeşi Ejder Uzunluoğlu ve yanındakiler olduğu iddia edildi. Pınarbaşı'ndaki seçimleri CHP kazanmış MHP'nin itirazıyla yenilenen seçimlerden CHP bir kez daha zaferle çıkmıştı.

21.06.2024 22:38

Kayseri'nin Pınarbaşı ilçesinde önce darp edilip sonra silahlı saldırıya uğrayan CHP üyesi Şerafettin Bahadır, yoğun bakım servisinde tedaviye alındı. Olayı gerçekleştirenlerin eski belediye başkanı MHP'li Menduh Uzunluoğlu'nun kardeşi Ejder Uzunluoğlu ve yanındakiler olduğu öne sürüldü.

CHP ÜYESİ SİLAHLI SALDIRIDA AĞIR YARALANDI

31 Mart seçimlerinde Kayseri'nin Pınarbaşı ilçesinde CHP'den belediye meclis üyesi adayı olan Şerafettin Bahadır önce darp edildi sonra silahlı saldırıya uğradı. Ağır yaralanan Bahadır kaldırıldığı hastanede yoğun bakım servisinde tedaviye alındı.

"SALDIRGAN, MHP'Lİ ESKİ BAŞKANIN KARDEŞİ" İDDİASI

Saldırganların, Pınarbaşı'nın eski belediye başkanı MHP'li Menduh Uzunluoğlu'nun kardeşi Ejder Uzunluoğlu ve yanındakiler olduğu öne sürüldü.

Kayseri'de silahlı saldırıya uğrayan CHP'li Şerafettin Bahadır ağır yaralandı

"2 AYDIR TEHDİT EDİYORLAR"

CHP Pınarbaşı İlçe Başkanı Eser Çetinkaya, Bahadır'ın tedavi gördüğü hastaneye giderek "Evine gidip darp ettiler. Hem silah hem sopayla vurmuşlar. Kanaması var. Kulağı, kafası kanıyor" dedi. Bahadır'ın yakını "2 aydır tehdit ediyorlar. Hepsi kayıtlı. Bunlar tetikçi" diye konuştu.

CHP Kayseri Milletvekili Aşkın Genç, silahlı saldırıya ilişkin açıklamalarda bulundu: Genç, şunları söyledi: "Bu akşam Pınarbaşı'da parti üyemiz Sayın Şerafettin Bahadır, silahlı saldırıya uğradı. Sayın Bahadır ağır yaralanmış olup tedavisi yoğun bakımda devam etmektedir. Bu menfur saldırıyı şiddetle kınıyor, Sayın Bahadır'a acil şifalar diliyoruz. Saldırının faillerinin en kısa sürede yakalanıp adalet önüne çıkarılması için tüm çabalarımızı sürdüreceğimizden kimsenin şüphesi olmasın."

YENİLENEN SEÇİMLERİ BİR KEZ DAHA CHP KAZANMIŞTI

Pınarbaşı ilçesinde seçim MHP'nin itirazının ardından iptal edilmiş, ilçede seçim kurulu kararına göre 2 Haziran'da tekrar sandık kurulmuştu. Yenilenen seçim sonrası CHP'li aday Deniz Yağan 6 bin 783 oy, MHP'nin adayı Menduh Uzunoğlu ise 6 bin 494 oy almıştı.

Kayseri\'de silahlı saldırıya uğrayan CHP\'li Şerafettin Bahadır ağır yaralandı
Kaynak: ANKA

Son Dakika Güncel Kayseri'de silahlı saldırıya uğrayan CHP'li Şerafettin Bahadır ağır yaralandı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (3)

  • Mesko Aljovic: MHP artık bir bekaa sorunudur..Acilen sahiplendirilmeli,o da olmazsa uyutulmalıdır.. 19 8 Yanıtla
  • Kamil Toygar : Kendi içerisindeki hesaplaşmalar birbirlerini öldürtmeleri, kaybedince hazımsızlık saldırıları artık MHP sanki tinerci, balici, uyuşturucu ve keyif veren maddeleri kullanan beyni uyuşturularak kendi içinde hiyerarşi oluşturulmuş biat ve itaat zinciri ile oluşturulmuş bir mafya haline dönüşmüştür 12 4 Yanıtla
  • Beşiktaş 1903: Tam başlığı görünce mhp liler ditecektimki öyle çıktı. 8 4 Yanıtla

Advertisement