Çorum Oğuzlar Gençlik Merkezi'nden Çocuklara Eğlence Programı - Son Dakika
Güncel

Çorum Oğuzlar Gençlik Merkezi'nden Çocuklara Eğlence Programı

Çorum Oğuzlar Gençlik Merkezi\'nden Çocuklara Eğlence Programı

Çorum'un Oğuzlar ilçesinde Gençlik Merkezi tarafından düzenlenen eğlence programında çocuklar, yüzleri boyanarak keyifli bir gün geçirdi. Oğuzlar Millet Bahçesi'nde gerçekleştirilen etkinlikte çuval yarışı, denge oyunu, dart gibi oyunlar oynandı.

03.03.2024 22:33  Güncelleme: 22:37
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Çorum'un Oğuzlar ilçesinde Gençlik Merkezince çocuklara yönelik eğlence programı düzenlendi.

Gençlik ve Spor Bakanlığının "Sosyal Medyadan Sosyal Meydana Projesi" kapsamında düzenlenen etkinlikte Oğuzlar Gençlik Merkezi gönüllüleri, çocukların yüzlerini boyadı.

Oğuzlar Millet Bahçesi'ndeki etkinlikte çuval yarışı, denge oyunu, dart, sandalye kapmaca oyunlarının yanı sıra çeşitli zeka oyunları oynayan öğrenciler, eğlenceli vakit geçirdi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Çorum Oğuzlar Gençlik Merkezi'nden Çocuklara Eğlence Programı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Ceyda Düvenci'nin yaş günü romantik bir mesajla kutlandı
  13:10 Ceyda Düvenci'nin yaş günü romantik bir mesajla kutlandı

  Ünlü radyocu Güçlü Mete, sevgilisi Ceyda Düvenci'nin 46. yaş gününü sosyal medyadan romantik bir mesajla kutladı. Mete, paylaştığı fotoğrafın altına 'Yaşamın bir mucizesi... 16 Nisan'da ailesine, bu sene de benim hayatıma Ceyda doğar... Nice mutlu yaşlara sevgilim' yazdı. Ceyda Düvenci ise Mete'ye 'Seni çok seviyorum' karşılığını verdi.

 • vivo T3x 5G Özellikleri ve Tanıtım Tarihi
  13:10 vivo T3x 5G Özellikleri ve Tanıtım Tarihi

  vivo, orta segmente hitap eden T3x 5G modelinin özelliklerini ve tanıtım tarihini paylaşıyor. Akıllı telefon, 6,000 mAh'lik bir pil ve ince tasarımıyla dikkat çekiyor. Ayrıca 8 GB RAM, 128 GB dahili depolama ve uygun fiyat etiketiyle kullanıcılara sunulacak.

 • Yılmaz Erdoğan, Cansu Taşkın Hakkında Dava Açmaya Hazırlanıyor
  13:09 Yılmaz Erdoğan, Cansu Taşkın Hakkında Dava Açmaya Hazırlanıyor

  Oyuncu, yönetmen ve yapımcı Yılmaz Erdoğan, sosyal medyada birlikte yer aldıkları görüntüleri dolaşıma sokulan Cansu Taşkın hakkında dava açmaya hazırlanıyor. Taşkın ve kardeşi, Erdoğan'ın çiftlik evinde çektirdikleri fotoğrafları ve videoları sosyal medyada paylaşarak ilişki iddialarını doğruladı. Erdoğan'ın avukatlarına talimat vererek iki isim hakkında dava açılması için adımlar atıldı.

 • Japonya, NASA ile Ay'da kullanılmak üzere özel bir uzay karavanı üretecek
  13:09 Japonya, NASA ile Ay'da kullanılmak üzere özel bir uzay karavanı üretecek

  Japonya, NASA ile yapılan yeni anlaşma kapsamında Ay'da kullanılmak üzere özel bir uzay karavanı üretecek. Ay üzerinde yapılan çalışmaları ilerletmek adına imzalanan anlaşma, teknoloji dünyasında da büyük ses getirmiş durumda. Hem mürettebatlı hem de mürettebatsız olarak kullanılabileceği söylenen uzay aracının, karavana benzer birçok işlevinin olacağı açıklandı. Basınçlı bir yapıya sahip olacağı söylenen uzay karavanının, astronotların doğal yaşamlarını sürdürebilmeleri adına en hayati malzemeleri beraberinde bulunduracağı belirtiliyor. 10 bin km civarında bir menzili olacağı söylenen aracın, verimliliği artırmak adına güneş panelleriyle desteklenen özel bir hidrojen yakıt kullanacağı da ortaya çıktı. 2031 yılında uzaya fırlatılması beklenen uzay aracı, en az 10 yıl burada kalacak ve önemli görevlere imza atacak. Proje gerçekten başarılı olduğu takdirde, uluslararası uzay rekabetinde kartlar yeniden dağıtılabilir.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bağdat ve Washington'a yapacağı ziyaretler için hazırlıklara başladı
  13:08 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bağdat ve Washington'a yapacağı ziyaretler için hazırlıklara başladı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart yerel seçimlerinden sonra ilk yurt dışı ziyaretini 22 Nisan'da Irak'ın başkenti Bağdat'a yapacak. Ardından 9 Mayıs'ta ABD Başkanı Joe Biden'ın davetlisi olarak Washington'a gidecek. Ziyaretlerde terörle mücadele, savunma sanayi, F-16 tedarik ve modernizasyon süreci gibi konular ele alınacak.

 • Gaziantep'te Ramazan Ayı ve Bayram Boyunca 85 Ton Baklava Satıldı
  13:08 Gaziantep'te Ramazan Ayı ve Bayram Boyunca 85 Ton Baklava Satıldı

  Gaziantep Baklavacılar Odası Başkanı Abdulkadir Katmerci, şehirdeki baklava satışlarının bu yıl Ramazan ayında önemli bir artış gösterdiğini ve geçen yıla göre satışların 85 tona yükseldiğini belirtti. Katmerci, bu artışın Gaziantep'in geleneksel lezzetlerine olan ilginin bir göstergesi olduğunu vurguladı. Ayrıca, Ramazan ayının bereketiyle birlikte Gaziantep baklavasına olan talebin arttığı ve bu durumun satışlara olumlu yansıdığı ifade edildi. Geçen yıla göre yeni bir rekora imza atan Gaziantep, bu yıl 85 ton baklava sattı ve hedeflerinin 100 ton baklava satışı yapmak olduğunu açıkladı. En çok tercih edilen baklavanın klasik Gaziantep baklavası olduğu da belirtildi.


Advertisement