Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Erdoğan'ın Başdanışmanı'ndan Fenerbahçe Yönetimine Sert Sözler - Son Dakika

Erdoğan'ın Başdanışmanı'ndan Fenerbahçe Yönetimine Sert Sözler

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Başdanışmanı Mehmet Uçum, sosyal medya hesabından Fenerbahçe yönetimi için "Camia bu gidişatı ve daha vahim sonuçları kabullenmemeli" ifadesini kullandı.

18.12.2018 - 15:45,  Güncelleme: 15:49

Fenerbahçe ligdeki kötü gidişini durdurmak için takımın başına yeni teknik direktör olarak Ersun Yanal'ı getirdi. Ersun Yanal, Fenerbahçe ile ilk maçına dün Şükrü Saraçoğlu Stadyumu'nda çıktı.

SIRALAMA DEĞİŞMEDİ

Küme düşme hattında olan 17'inci sıradaki Fenerbahçe ile 16'ncı sıradaki Büyükşehir Belediye Erzurumspor karşı karşıya geldi. Kendi sahasında 2-0 öne geçen Fenerbahçe, bu skoru koruyamadı ve maç 2-2 berabere bitti. Fenerbahçe haftayı da yine küme hattında kalarak bitirdi.

ERDOĞAN'IN BAŞDANIŞMANI'NDAN SERT SÖZLER

Maç sonrasında Fenerbahçe'ye yönelik eleştiriler devam ederken, beraberliğin ardından dikkat çeken bir mesaj da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Başdanışmanı Mehmet Uçum'dan geldi. Cumhurbaşkanlığı Hukuk Politikaları Kurulu Başkanvekili de olan Mehmet Uçum, Ali Koç başkanlığındaki Fenerbahçe yönetimini sert ifadelerle eleştirdi.

Erdoğan'ın Başdanışmanı'ndan Fenerbahçe Yönetimine Sert Sözler

"SORUN YÖNETİM ANLAYIŞIDIR"

"Bu sezon Fenerbahçe'de sorun ne oyuncu ne de teknik ekiptir. Sorun yönetim anlayışıdır" diye yazan Mehmet Uçum, Fenerbahçe camiasının bu gidişatı kabul etmemesini isteyerek şunları yazdı: "111 yıllık tarihinde FB'de bu kadar; sosyolojisine yabancı,taraftarını ve delegesini yanıltan ve teslimiyetçi bir yönetim anlayışı olmadı. Camia bu gidişatı ve daha vahim sonuçları kabullenmemeli."

İşte Mehmet Uçum'un o paylaşımı;

Erdoğan'ın Başdanışmanı'ndan Fenerbahçe Yönetimine Sert Sözler

DAHA ÖNCE DE ELEŞTİRMİŞTİ

Mehmet Uçum daha önce de Fenerbahçe'nin Akhisar'a 3-0 yenildiği maç sonrasında, "FETÖ faşistlerinin FB'ye yapamadığı bu beceriksiz yönetimle gerçekleşiyor" demişti.

Erdoğan\'ın Başdanışmanı\'ndan Fenerbahçe Yönetimine Sert Sözler

Son Dakika Güncel Erdoğan'ın Başdanışmanı'ndan Fenerbahçe Yönetimine Sert Sözler - Son Dakika


Advertisement