Erkan Koleji öğrencilerinden müzik şöleni - Son Dakika
Güncel

Erkan Koleji öğrencilerinden müzik şöleni

Erkan Koleji öğrencilerinden müzik şöleni

Akademik eğitimin yanı sıra sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif aktivitelerle öğrencileri geleceğe hazırlayan Erkan Kolejinde, "3. Geleneksel Yılsonu Konseri" düzenlendi.

07.06.2017 09:16

Performanslarıyla profesyonel sanatçıları aratmadılar

Öğrencilerin profesyonel sanatçıları aratmayan performansları izleyenlerden büyük alkış aldı.

Adana Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonu'ndaki konser, yoğun ilgi gördü. Müzik öğretmenleri ve İdari kadronun katkılarıyla gerçekleştirilen müzik ziyafetine; Erkan Eğitim Kurumları Genel Koordinatörü İzzettin Yüzçelik, İlkokul ve Ortaokul Müdürü Nazmiye Çabuk, Burak Hatipoğlu, öğretmenler ile çok sayıda veli katıldı. Davetlilerin bir bölümü, katılımın yoğun olması nedeniyle konseri ayakta izlemek zorunda kaldı.

Bu yıl 3.'sü gerçekleştirilen yılsonu konserine müzik öğretmenleri Tuğçe Özçimen ve Hikmet Çağlar Kötemen yönetiminde hazırlanan öğrenciler, cupsong (ritim bardak) gösterisi ile başlayan gecede; izleyenlere keman, gitar ve piyano resitali sundu. Rap korosu ve kızlar korosunun söylediği şarkılarla devam eden konserde sahne alan öğrenciler, sergiledikleri performanslarla büyük beğeni topladı. Konser, veli ve öğretmenlerin de sahneye çıkarak İzmir Marşı'nı büyük bir coşku içerisinde seslendirmeleriyle sona erdi.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Erkan Koleji öğrencilerinden müzik şöleni - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement