Gaziantep Şölen Çikolata 4 Yılda 500 Milyon Lira Yatırım Yaptı - Son Dakika
Güncel

Gaziantep Şölen Çikolata 4 Yılda 500 Milyon Lira Yatırım Yaptı

Gaziantep Şölen Çikolata 4 Yılda 500 Milyon Lira Yatırım Yaptı

Şölen Çikolata 4 yılda 500 milyon lira yatırım yaptıGaziantep'te kurulu Şölen Çikolata'nın yönetim kurulu başkanı İsmail Çoban, şirket olarak 4 yılda 500 milyon liralık yatırım yaptıklarını söyledi.

21.06.2016 11:57
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Şölen Çikolata 4 yılda 500 milyon lira yatırım yaptı

Gaziantep'te kurulu Şölen Çikolata'nın yönetim kurulu başkanı İsmail Çoban, şirket olarak 4 yılda 500 milyon liralık yatırım yaptıklarını söyledi.

Şölen Çikolata Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Çoban, gazetecilerle iftar yemeğinde bir araya geldi. Sürekli büyümeyi hedeflediklerini ve her yıl küçük adımlarla güzel bir şekilde ilerleme kaydettiklerini anlatan Çoban, 4 senede 500 milyon yatırım yaptıklarını belirterek şöyle dedi:

"Her sene güzel küçük küçük adımlarla yerimizi değiştiriyoruz. Bu bizi mutlu ediyor. Bu mutlulukla, bu coşkuyla, bu azim daha iyi yerlere gideceğimize inandırıyor. Bin ihracatçı firma arasında şölen 66'ıncı sırada yer alıyor. 180 milyon dolar gibi geçen sene bir ihracat rakamı vardı. Şölen'de yatırımlar durmuyor. Her sene yapılacak. 500 milyon gibi 4 sene içerisinde yatırım yaptık. Her sene 100 milyon yatırım bütçesi olan bir şirket. Hızlı bir şirketiz. İşler çabuk ilerliyor. Hızımıza kimse yetişemez. Onun için de bu dünya devi markalar arasında yarış yapmaya devam edeceğiz. Bugüne kadar yurt dışında 16 ülkede uluslararası iş birimimiz tarafından satış ve pazarlama desteği vermek üzere bu ülkelerde şubeler açıldı. İhracatla büyüyen bir şirketiz. İçerde de büyüyoruz. Her sene rakiplerimizden Pazar payı alıyoruz. Bu bizi fevkalade sevindiriyor. Bu sene için de iç piyasada büyümemiz var. Bu büyümemizin bir tarafını bayramlıklardan alıyoruz. Bayramlıklarda 2008 yılından bu yana Türkiye'nin liderliği bizde."

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Gaziantep Şölen Çikolata 4 Yılda 500 Milyon Lira Yatırım Yaptı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • AFAD Başkanı Okay Memiş: Mahsur kalanların kurtarma çalışmaları sarp arazide gerçekleştiriliyor
  02:57 AFAD Başkanı Okay Memiş: Mahsur kalanların kurtarma çalışmaları sarp arazide gerçekleştiriliyor

  AFAD Başkanı Okay Memiş, Antalya'daki teleferik kazasının ardından devam eden mahsur kalanları kurtarma çalışmalarının çok sarp bir arazide gerçekleştirildiğini belirtti. Asılı kalan 11 kabinde mahsur kalan 74 vatandaşın tahliyesi gerçekleştirildi ve şu anda 13 kabinde tahliye işlemleri devam ediyor.

 • Emniyet şeridini kullanan araçlara rekor ceza
  02:53 Emniyet şeridini kullanan araçlara rekor ceza

  Anadolu Otoyolu'nda dönüş yoğunluğu yaşanırken, yoğunluktan kaçıp emniyet şeridine girdiği tespit edilen 87 araca 6 bin 440'ar lira ceza yazıldı. Ramazan Bayramı tatilini erkenden bitiren tatilciler dönüş yoluna geçti. Anadolu Otoyolu'nun İstanbul istikametinde yoğunluk her geçen dakika artışa geçti. Bazı bölgelerde maddi hasarlı kazalar oluşunca trafik durma noktasına geldi. Saatte 10 kilometre hıza düşen yolda yoğunluktan kaçmak isteyen bazı sürücüler emniyet şeridine girdi. İl Emniyet Müdürlüğü İnsansız Hava Büro Amirliği ekipleri ve Bölge Trafik ekipleri ise emniyet şeridine giren araçların kontrolündeydi. Yapılan kontrollerde emniyet şeridine girdiği tespit edilen 87 araca 6 bin 440'ar liradan toplam 560 bin 280 lira ceza kesildi. Ekipler emniyet şeridi ihlallerini takibini sürdürüyor.

 • Anadolu Otoyolu'nda yoğunluktan kaçan 87 araca 6 bin 440'ar lira ceza
  02:50 Anadolu Otoyolu'nda yoğunluktan kaçan 87 araca 6 bin 440'ar lira ceza

  Ramazan Bayramı tatilini erkenden bitiren tatilcilerin dönüş yolunda Anadolu Otoyolu'nda yoğunluk yaşandı. Yoğunluktan kaçmak isteyen bazı sürücüler emniyet şeridine girdi. İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan kontrollerde, emniyet şeridine giren 87 araca toplamda 560 bin 280 lira ceza kesildi.

 • THY uçağı Bükreş'e acil iniş yaptı
  02:46 THY uçağı Bükreş'e acil iniş yaptı

  Türk Hava Yolları'nın Varşova - İstanbul seferini gerçekleştiren yolcu uçağı, bomba ihbarı nedeniyle Romanya'nın başkenti Bükreş'e acil iniş gerçekleştirdi. Uçakta yapılan arama sonucunda herhangi bir bomba bulunmadığı belirtildi.

 • Antalya'da teleferikte mahsur kalan vatandaşlar o anları sosyal medyada paylaştı
  02:40 Antalya'da teleferikte mahsur kalan vatandaşlar o anları sosyal medyada paylaştı

  Antalya Tünektepe Teleferik ve Sosyal Tesisleri'nde meydana gelen kazada mahsur kalan vatandaşlar, sosyal medya hesaplarından o anları paylaştı. Kazada 1 kişi hayatını kaybederken, 2'si çocuk 10 kişi yaralandı. Şu ana kadar 59 kişi kurtarıldı ancak hala kabinlerde mahsur kalan vatandaşların kurtarılması için çalışmalar sürüyor.

 • İstanbul'daki üç Doğal Sit Alanı'nın koruma statüleri revize edildi
  02:35 İstanbul'daki üç Doğal Sit Alanı'nın koruma statüleri revize edildi

  Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Tabiat Varlıklarını Koruma Genel Müdürlüğü, Beykoz ve Sarıyer'deki üç Doğal Sit Alanı'nın koruma statülerini revize etti. Ayazağa Mahallesi Etabı Doğal Sit Alanı Nitelikli Doğal Koruma Alanı olarak, Polonezköy Mahallesi Etabı Doğal Sit Alanı Doğal Sit-Sürdürülebilir Koruma ve Kontrollü Kullanım Alanı olarak, Demirciköy Mahallesi Etabı Doğal Sit Alanı ise Doğal Sit-Sürdürülebilir Koruma ve Kontrollü Kullanım Alanı olarak revize edildi.

 • Denizli'de tartışma sonucu babasını yaralayan genç ormanda ölü bulundu
  02:30 Denizli'de tartışma sonucu babasını yaralayan genç ormanda ölü bulundu

  Denizli'nin Merkezefendi ilçesinde yaşanan bir tartışma sonucunda genç bir kişi, babasını bıçaklayarak yaraladı. Ancak tartışmanın ardından genç, ormanlık alanda intihar ederek hayatını kaybetti. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

 • Teleferik kazasında kurtarılanların sayısı 59 oldu
  02:29 Teleferik kazasında kurtarılanların sayısı 59 oldu

  Antalya Valiliği, teleferik kazasında mahsur kalan vatandaşlardan 59'unun kurtarıldığını duyurdu. Kurtarılan kazazedeler helikopterle Antalya Sahil Güvenlik Grup Komutanlığı'na getiriliyor. Kurtarma çalışmaları hala devam etmektedir.

 • Antalya teleferik kazasında mahsur kalan vatandaşlar o anları sosyal medyada paylaştı
  02:21 Antalya teleferik kazasında mahsur kalan vatandaşlar o anları sosyal medyada paylaştı

  Antalya Tünektepe Teleferik ve Sosyal Tesisleri'nde meydana gelen kazada 1 kişi hayatını kaybederken, 2'si çocuk 10 kişi yaralandı. Kurtarılan 59 kişiye rağmen hala kabinlerde mahsur kalan vatandaşların kurtarılması için çalışmalar sürüyor. Olayı yaşayan bir vatandaş ise sosyal medya hesabında mahsur kaldığı anları paylaştı.


Advertisement