Vali Güzeloğlu Polislerin Terfi Heyecanına Ortak Oldu - Son Dakika
Güncel

Vali Güzeloğlu Polislerin Terfi Heyecanına Ortak Oldu

Vali Güzeloğlu Polislerin Terfi Heyecanına Ortak Oldu

Bir üst rütbeye terfi eden Mersin İl Emniyet Müdürlüğü kadrosunda görevli 23 polisin rütbelerini, Mersin Valisi Güzeloğlu ve polislerin eşleri taktı.

13.07.2013 11:20  Güncelleme: 11:29

Polisevi'ndeki törende konuşan Valimiz, "Polislerimiz için sorumlulukların paylaşılmasında fedakarlık eşlerden başlar. Emniyet Teşkilatı'nın tüm personeli için bu değişmez bir yazgıdır. Gerideki 3 yılı aşkın dönemde görevlerini başarıyla yerine getirmiş, güvenlik açısından sıkıntılı dönemlerde görevlerini üstün bir başarıyla ifa etmiş, kendisine tanınan sorumluluk ötesinde üstün görev ruhunu şiar edinmiş çok değerli arkadaşlarımla çalıştım. Kamu hizmetinde ve devlet hayatında en büyük onur hizmet etmek ve hizmet karşılığında takdir görmektir. Marifet iltifata tabidir. Bugün kazanılan her rütbe geride hak edilmiş bir çabanın ürünüdür. Kalıcı olmak bununla mümkündür. Emniyet Teşkilatı'nın en büyük onuru da huzur ve güveni temin etmiş olmaktır. Milletimizin birlik ve beraberliği uğruna can veren şehitlerimizi saygıyla anıyor, kahraman gazilerimize sağlık diliyor, 2013 Akdeniz Oyunları'nın sorunsuz geçmesi için çaba gösteren personelimize teşekkür ediyorum" dedi.

İl Emniyet Müdürü Arif Öksüz ise Valimizin Mersin'de göreve başladığı günden itibaren Mersin İl Emniyet Müdürlüğü'nün yanında olduğuna vurgu yaptı. Türk Polis Teşkilatı'nın ve Mersin'in Valimizi unutmayacağının altını çizen Öksüz, "Mersin'e geldikleri günden bu yana her zaman yanımızda olan Valimiz ve eşleri Mersin'in hafızasına kazındılar. Polislerimizle dün olduğu gibi bugünde üzerimize düşen görevi yapacağız. Ramazan'ın ilk iftarını bizimle yapan Valimize teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından bir üst rütbeye terfi eden 23 polisin rütbeleri Valimiz Sayın Hasan Basri Güzeloğlu ile polislerin eşleri tarafından takıldı. Farklı illere tayini çıkan 4 başkomiser de teşekkür plaketlerini Valimizin elinden aldılar.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Vali Güzeloğlu Polislerin Terfi Heyecanına Ortak Oldu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement