MHP'li isim uyardı, AK Partili Yıldız masadaki çikolatanın tadına bakmak zorunda kaldı - Son Dakika
Güncel

MHP'li isim uyardı, AK Partili Yıldız masadaki çikolatanın tadına bakmak zorunda kaldı

AK Parti heyetinin Kurban Bayramı dolayısıyla yaptığı MHP Genel Merkez ziyaretinde dikkat çeken bir diyalog yaşandı. AK Partililerin sunulan ikramlara dokunmaması üzerine MHP'li Karakaya "Bizim Türk töresinde, kültüründe misafir eğer ikram edileni yemiyorsa giderken kendisine bir çıkın yapılır verilir. Dolayısıyla yemezseniz şey yapacağız" dedi. Karakaya'nın bu sözleri üzerine AK Partili Zeynep Yıldız çikolatanın tadına bakmak zorunda kaldı.

17.06.2024 11:05

Kurban Bayramı dolayısıyla MHP'yi ziyaret eden AK Parti heyetinin başındaki Ankara milletvekili Zeynep Yıldız, sunulan ikramlara dokunmayınca MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya'dan dikkat çeken bir uyarı aldı.

"ÇAYLARI SOĞUTUYORUZ" DİYEREK SÖZE GİRDİ

Karakaya "Biz böyle konuşmaktan çayları soğutuyoruz, pastaları misafirler almıyorlar. Bizim Türk töresinde, kültüründe misafir eğer ikram edileni yemiyorsa giderken kendisine bir çıkın yapılır verilir. Dolayısıyla yemezseniz şey yapacağız" diye konuştu.

ÇİKOLATANIN TADINA BAKMAK ZORUNDA KALDI

Karakaya'nın "Yemezseniz çıkın yapacağız" sözlerine üzerine AK Partili Zeynep Yıldız da sehpadaki çikolatanın tadına bakmak zorunda kaldı.

MHP\'li isim uyardı, AK Partili Yıldız masadaki çikolatanın tadına bakmak zorunda kaldı
Kaynak: ANKA

Son Dakika Güncel MHP'li isim uyardı, AK Partili Yıldız masadaki çikolatanın tadına bakmak zorunda kaldı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (4)

  • utku ergün: Aman çok önemli konu, millet enflasyonla baş etmeye çalışıyor, siz çikolata derdindesiniz 35 10 Yanıtla
    Mahmut: bi şekilde ülkeyi yöneten iki partinin bayram ziyaretine bile yansıyan aradaki soğukluktan ve naza çeken tarafa diğerinin gel toparlanıp ülkenin sorunlarıyla ilgilenelim deyişini haberleştirmişler. tam'da senin bahsettiğin şey! CEHALET erdemdir diyorsun. 6 3
  • Özgür Özer: Son günlerde olanlardan anladığım kadarıyla Mhp Akp’yi yönetmeye başlamış gibi duruyor. Akp’den durmadan yapılan özür mahiyetinde açıklamalar, Mhp’de yüzük, yanlızlık seromonisi :) 10 6 Yanıtla
  • Sedat Mert: sikkemi ye 6 1 Yanıtla

Advertisement