Osmaneli Anaokulu Mezuniyet Töreni - Son Dakika
Güncel

Osmaneli Anaokulu Mezuniyet Töreni

Osmaneli Anaokulu Mezuniyet Töreni

Bilecik'in Osmaneli ilçesinde bulunan Osmaneli Anaokulu'nda mezuniyet töreni düzenlendi. Törende minik öğrencilerin gösterileri büyük beğeni topladı. Kaymakam ve Belediye Başkanı da çocukların geleceği için destek sözü verdi.

07.06.2024 14:53

Bilecik'in Osmaneli ilçesinde, Osmaneli Anaokulunun mezuniyet töreni yapıldı.

Osmaneli Spor Salonu'nda saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan programda, minik öğrenciler gösterileriyle göz kamaştırdı.

Osmaneli Kaymakamı Yüksel Ünal, programda yaptığı konuşmada, çocukların vatanına, milletine, devletine ve ailelerine faydalı bireyler olarak yetişmelerini temenni ederek, "Bundan sonraki eğitim öğretim hayatlarında başarılar diliyor, onların yetiştirilmesinde emeği geçen tüm öğretmenlere ve velilere teşekkür ediyorum." dedi.

Belediye Başkanı Bekir Torun da çocukların bu özel günlerinde yanlarında olmaktan büyük mutluluk duyduğunu dile getirdi.

Onların geleceğin teminatı olduğunu dile getiren Torun, "Burada gördüğümüz enerji ve heyecan, yarınlarımızın ne kadar parlak olacağını gösteriyor. Her bir çocuğumuzun başarılı ve mutlu bir hayat sürmesi için belediye olarak elimizden gelen tüm desteği vermeye devam edeceğiz." diye konuştu.

Öğrencilerin dans ve oyun gösterileri, kep töreni ile program sona erdi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Osmaneli Anaokulu Mezuniyet Töreni - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement