Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Yalçındağ ve Vural'dan Yeni Akit Gazetesine Geçmiş Olsun Ziyareti - Son Dakika

Yalçındağ ve Vural'dan Yeni Akit Gazetesine Geçmiş Olsun Ziyareti

Doğan Yayın Başkanı Mehmet Ali Yalçındağ ve Doğan Yayın İlkeleri Kurulu Başkan Yardımcısı emekli büyükelçi Volkan Vural, önceki gün saldırıya uğrayan Yeni Akit gazetesine geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Yalçındağ ve Vural\'dan Yeni Akit Gazetesine Geçmiş Olsun Ziyareti
12.02.2016 - 15:31,

Doğan Yayın Başkanı Mehmet Ali Yalçındağ ve Doğan Yayın İlkeleri Kurulu Başkan Yardımcısı emekli büyükelçi Volkan Vural, önceki gün saldırıya uğrayan Yeni Akit gazetesine geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

KARAHASANOĞLU'NA GEÇMİŞ OLSUN

Küçükçekmece'de bulunan Yeni Akit gazetesinin merkez binasına öğle saatlerinde gelen Yalçındağ ve Vural, gazete yöneticileri tarafından kapıda karşılandı. Yalçındağ ve Vural, Akit Medya Grubu İcra Kurulu Başkanı Mustafa Karahasanoğlu ile bir araya geldi. Karahasanoğlu'nun odasında gerçekleşen görüşmede teröre karşı dayanışma mesajları verildi. Görüşmeye Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Kenan Kıran da katıldı. Yaklaşık 30 dakika süren ziyaretin ardından Kıran, Yalçındağ ve Vural'ı kapıya kadar uğurladı.

"CAMİAMIZ ADINA GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMİZİ İLETTİK"

Volkan Vural'la beraber Yeni Akit Gazetesi'ne geçmiş olsun dileklerini ilettiklerini söyleyen Doğan Yayın Başkanı Mehmet Ali Yalçındağ, " Maalesef üzücü bir saldırı oldu. 'Allah beterinden saklasın' diyoruz. Ek tedbirler alınıyor. Biraz önce Mustafa bey ve gazete yöneticilerini ziyaret ettik. Bütün camiamız adına geçmiş olsun dileklerimizi grubumuz adına ilettik" dedi.

"TERÖRE KARŞI RESİM VERMEMİZ LAZIM"

Öncelikli beklentilerinin faillerin yakalanması olduğunu söyleyen Yalçındağ, "Bu tür durumlarda birlik beraberlik, bütünlük içerisinde resim vermemiz lazım. Çünkü bir tane Türkiye var. Hepimiz bu ülkede yaşıyoruz. Hepimiz aynı gemideyiz. Bu sebeple ziyaret ettik" diye konuştu.

VURAL: FAİLLERİN BULUNMASI HEPİMİZ İÇİN GÜVENCE OLUR

Saldırıyı kınadıklarını söyleyen Doğan Yayın İlkeleri Kurulu Başkan Yardımcısı emekli büyükelçi Volkan Vural da "Medyaya olan saldırı demokrasiye olan bir saldırı. Bu tür durumlarda medyanın bir bütün olarak, birlikte hareket etmesi ve bu gibi saldırıları kınayarak, faillerin biran önce bulunmasını istemesi bence hepimiz için bir güvence olur" dedi.

KIRAN: HEPİMİZ TÜRKİYE İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Ziyaretlerinden dolayı Yalçındağ ve Vural'a teşekkür eden Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Kenan Kıran, "Hepimiz Türkiye için çalışıyoruz. Teröre karşı hep birlikte yer alacağız. Bu fotoğraf teröre karşı en önemli bir fotoğraf diyebiliriz" diye konuştu. - İstanbul

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Yalçındağ ve Vural'dan Yeni Akit Gazetesine Geçmiş Olsun Ziyareti - Son Dakika


Advertisement