1. Avrupa Oyunları - Son Dakika

1. Avrupa Oyunları

22.06.2015 21:37
1. Avrupa Oyunları, System.String[]

1. Avrupa Oyunları'nda (Bakü 2015) Türk sporcular, yarın 6 kategoride müsabakalara çıkacak.

1. Avrupa Oyunları'nda (Bakü 2015) Türk sporcular, yarın 6 kategoride müsabakalara çıkacak.

3x3 basketbolda erkeklerde Hasan Aksoyak, Enver Ekmen, Kıvanç Dinler ve Ahmet Yılmaz'ın yer aldığı Türkiye, B Grubu'nda İspanya ve Belçika ile karşılaşacak. Kadınlarda ise Nihan Demirkol, İrem Tulgar, Duygu Fırat ve Dila Aşkın'ın forma giydiği milliler, B Grubu'nda Belçika ve Ukrayna ile oynayacak.

Badmintonda erkeklerde Emre Vural, Çek Petr Koukal, kadınlarda ise Neslihan Yiğit Hırvat sporcu Dorotea Sutara ile grup müsabakalarında karşı karşıya gelecek.

Aynı branşta çiftler grup maçlarında erkeklerde Emre Vural ve Sinan Zorlu, Rus İvan Sozonov ve Vladimir İvanov, kadınlarda Neslihan Yiğit ve Özge Bayrak ise Çek Sarka Krizkova ve Katerina Tomalova ikilisine karşı mücadele edecek. Badminton karışık çiftler grup müsabakalarında ise Melih Turgut ve Fatma Nur Yavuz, Danimarkalı Niclas Nohr ve Sara Thygesen ikilisiyle yarışacak.

Boksta erkekler 52 kiloda Ferhat Pehlivan, 60 kiloda Yasin Yılmaz, kadınlar 51-54 kiloda ise Ayşe Taş çeyrek finalde ringe çıkacak.

Eskrimde erkekler bireysel kategoride milli sporcu İbrahim Ant, madalya mücadelesi vermek için yarışacak.

Yüzmede erkekler bireyselde Batuhan Hakan, Erge Can Gezmiş, Samet Alkan, Berk Özkül, Hüseyin Emre Sakcı, Rasim Oğulcan Gör, kadınlar bireyselde Almina Simla Ertan, Sezin Eligül, Zeynep Odabaşı, Yüksel Deniz Özkan ve Gülşen Beste Samancı çeşitli dallarda yarışacak. Türkiye, erkekler ve kadınlar takım kategorisinde de mücadele edecek.

Türkiye kadınlar voleybol takımı ise çeyrek finalde Rusya ile karşılaşacak.

Kaynak: AA

Son Dakika Spor 1. Avrupa Oyunları - Son Dakika Spor


YORUMLAR
500

Son Dakika

Putin'den dikkat çeken açıklamalar! Taliban hakkında: ABD, ülkeden ayrılırken modern silahların yer aldığı çok geniş bir cephaneliği bıraktı 16:41 Putin'den dikkat çeken açıklamalar! Taliban hakkında: ABD, ülkeden ayrılırken modern silahların yer aldığı çok geniş bir cephaneliği bıraktı Bulgar ve Yunan turistler kışlık kıyafet için Edirne'ye akın etti 16:35 Bulgar ve Yunan turistler kışlık kıyafet için Edirne'ye akın etti Eski eşi tarafından tehdit edilen şarkıcı Gülden, 2 yıllık sevgilisiyle görüntülendi 16:22 Eski eşi tarafından tehdit edilen şarkıcı Gülden, 2 yıllık sevgilisiyle görüntülendi
Sultangazi'de alkollü olan bir vatandaş, elinde sopayla geldiği camide cemaate ve imama saldırdı 16:03 Sultangazi'de alkollü olan bir vatandaş, elinde sopayla geldiği camide cemaate ve imama saldırdı Bursa'da bir işçi 1,5 tonluk elektrik trafosunun altında kalarak yaşamını yitirdi 16:01 Bursa'da bir işçi 1,5 tonluk elektrik trafosunun altında kalarak yaşamını yitirdi Eskişehir'de 63 dairesi olan ev sahibi, isyan etti: Öğrenciler yüzünden yıl sonunda en az 6 bin lira çöpe gidiyor 15:59 Eskişehir'de 63 dairesi olan ev sahibi, isyan etti: Öğrenciler yüzünden yıl sonunda en az 6 bin lira çöpe gidiyor
Son dakika: Tüketici kredilerine yeni düzenleme geldi: 50 bin lira üstündeki kredilerde vade 36 aydan 24 aya düşürüldü 15:37 Son dakika: Tüketici kredilerine yeni düzenleme geldi: 50 bin lira üstündeki kredilerde vade 36 aydan 24 aya düşürüldü Bahçeşehir Koleji'nde, servis ücretlerinin iadesini isteyen velilerin çocuklarına ayrı muamele 15:19 Bahçeşehir Koleji'nde, servis ücretlerinin iadesini isteyen velilerin çocuklarına ayrı muamele
Advertisement