1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü - Son Dakika

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü

30.04.2022 14:06
1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Kılca, mesajında, tüm işçilerin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü kutladı.

Karatay'ın büyüyüp, gelişmesi ve hedeflerine ulaşılmasında en büyük payın çalışan, üreten işçilere ait olduğunu vurgulayan Kılca, şunları kaydetti:

"Güzel ülke Türkiye'mizin her geçen gün büyümesi ve güçlenmesinde işçiyle emekçi kardeşlerimizin katkısı asla yadsınamaz. Belediye olarak bizler de insana değer veren, emeğe saygı duyan ve alın terini kutsal gören bir anlayışa sahibiz. Her türlü şartta emek veren işçi kardeşlerimizin sadece yılın belli bir gününde değil, her zaman yanlarında olduğumuzu belirtmek isterim. Bundan sonra da tüm emekçi kardeşlerimizle el ele omuz omuza vererek ilçemizin çok daha güzel ve yaşanabilir bir ilçe olması için gayret etmeye devam edeceğiz."

YORUMLAR
500
Lunaparkta raylı oyuncak devrildi, korkunç kazada komiser yardımcısı hayatını kaybetti, 3 kişi yaralandı Lunaparkta raylı oyuncak devrildi, korkunç kazada komiser yardımcısı hayatını kaybetti, 3 kişi yaralandı Rekabet Kurulu Martı'ya soruşturma açtı Rekabet Kurulu Martı'ya soruşturma açtı Mehmet Ali Çelebi: Bağımsız olarak devam ediyorum Mehmet Ali Çelebi: Bağımsız olarak devam ediyorum
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement
Haberi Paylaş